Komentarze (124)
Wybory na prezydenta Gdańska. Aleksandra Dulkiewicz będzie kandydować
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Mirek P

  Oceniono 4 razy 2

  Będzie to najlepsza pani Prezydent po super Prezydencie sp Panu Adamowiczu

 • windyga

  Oceniono 2 razy 2

  SUPER!

 • chi-neng

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo słuszna decyzja.
  Właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Życzę powodzenia.

 • kopolimer

  0

  Durne babsko i ten głos z przypalem..

 • armagedon888

  Oceniono 2 razy 0

  Zycze powodzenia.Niech Pani nie da sie zastraszyc tym łobuzom.

 • tokraj17

  Oceniono 2 razy 0

  Od tego nadmiaru łaskawości bebechy mi się wywracają -najpierw Owsiak teraz Dulkiewicz .Bądźcie szczerzy , kasa się liczy i stołek.

 • mczes57

  Oceniono 13 razy -1

  Może się wreszcie weżmie za tą ciemniejszą stronę Gdańska. Ukróci bandyctwo, złodziejstwo, gangsterkę. To tam dorastał i kształtował się zabójca śp. Pawłowicza. To jest zadanie dla przyszłej prezydent Gdańska.

 • qznia

  Oceniono 5 razy -3

  Czy jest szansa że Platformie uda się przejąć tę kandydatkę?

 • abro345

  Oceniono 7 razy -3

  Szkoda,że jest nadwymiar prokościelna. Głódź może mieć zbyt duży wpływ na miasto. Rozpoczęte przez Adamowicza usunięcie pomnika prałata może zostać zapomniane.

 • ekonomiaglupcze

  Oceniono 9 razy -3

  PO nie robi żadnej pracy opozycyjnej !!!
  Za co biorą od nas kasę lenie

 • vidi12

  Oceniono 16 razy -6

  W Polsce demokracja się nie przyjmie... współczesne elity tego kraju to potomkowie fornali i chłopów pańszczyźnianych i najbardziej odpowiada im system feudalny gdzie nawet funkcja woźniego sądowego będzie dziedziczona :(

 • proteusz33

  Oceniono 7 razy -7

  Jednym słowem:Brawo.Jesteś Olu odważna że nie dałaś się zastraszyć Platformie

 • kurp4444

  Oceniono 7 razy -7

  Aleksandra mówi jak dawny - czerwony Aleksander

 • vidi12

  Oceniono 19 razy -7

  W takiej sytuacji gdy w Gdańsku rezygnuje się z demokratycznych wyborów to po co wydawać pieniądze na szopkę ?!!! Nominować Panią komisarz na prezydenta a pieniądze przeznaczone na przeprowadzenie wyborów wydać na budowę mieszkań komunalnych !

 • a1k5

  Oceniono 8 razy -8

  Wykuła się inicjatywa " Wszystko dla Gdańska" oplakatowano mury "Gdańsk murem za Olą" a w już tle słychać głosy polityków - żądamy Wolnego Miasta Gdańsk. Spodziewać się można, że któryś z kolei głos demokratyczny odezwie się w sprawie przywrócenia Generalnego Gubernatorstwa – jak demokracja, to demokracja – wszystkie chwyty dozwolone.
  Przestrzegam nowa Pania Prezydent aby nie lekceważyć takich idiotycznych pomysłów, jakie niektórym rodzimym gangsterom chodzą po głowie. Czy aby tylko rodzimym, to pytanie? A następne pytanie, czy pozostawiono by im zagarnięte łupy, gdyby znowu na tablicy przed miastem widniał napis: Freie Stadt Danzig. A gdyby udało się urwać jeszcze kawał Polski, to mogliby nawet napisać Freistaat Danzig.,dlatego łapy precz od tego tematu. Nie wątpię, że władze nasze zareagują na każdą głupotę w tym względzie.

 • zuuuraw

  Oceniono 16 razy -8

  Nowa kandydatka totalniaków na prezydenta posadziła obecnego prezydenta RP i obecnego premiera RP w piątym rzędzie, znalazłam dobry komentarz pokazujący z kim mamy do czynienia :

  "Widać jakiej klasy mamy polityków opozycji. W Niemczech coś takiego nie mogło by mieć miejsca. W normalnym świecie są żelazne zasady, wszystko musi być zgodnie z protokołem. Jeżeli gdziekolwiek jest prezydent lub premier, to zawsze są na honorowym miejscu. Prezydent reprezentuje państwo, gdyż ma mandat od wyborców. Posadzenie prezydenta w 5 rzędzie było policzkiem wymierzonym w Polskę. A my wam pokażemy, że mamy was gdzieś. My tu, samorząd, w Wolnym Mieście Gdańsku (in der Freien Hansestadt Danzig) nie uznajemy waszej władzy. Warto o tym pamiętać."

 • pawel.ccc

  Oceniono 21 razy -9

  Jeszcze Adamowicz nie wystygł w urnie a już "spadkobiercy" ręce wyciągają. Może trochę szacunku i opamiętania ? Tydzień-dwa mogła poczekać, tak dla przyzwoitości.

 • com.pl767

  Oceniono 14 razy -10

  NIE WCHODZIĆ BO I TAK NIE SKOMENTUJECIE KOMENTARZE WYŁĄCZONE DLATEGO BO TO NIEMIEC Z DALEKIEGO wschodu "Niemiec pobił konduktorkę i kierowniczkę pociągu InterCity. Obezwładniono go w Czerwieńsku"

 • 0roman0

  Oceniono 18 razy -10

  Czekam na ruch PO. Ciekawi mnie jak postąpią. Ponownie wystawią Wałęsę? Czy jednak będą przymilać się do pani Dulkiewicz i zbijać kapitał polityczny na tragedii.

 • dvla

  Oceniono 23 razy -13

  To było oczywiste tydzień temu a agora podgrzewa starego kotleta, byle klikalność była

  CZy w tą niedziele sklepy będą zamknięte ?

 • vidi12

  Oceniono 22 razy -14

  Demokracja tylko wtedy ma sens gdy ludzie mają wybór. Nic nie mam przeciwko Pani Komisarz ale nie zgadzam się na takie degradowanie demokracji :(

 • lieft

  Oceniono 23 razy -15

  "wystartuje', - brzmi jakby w sztafecie miała brac udział; szybko podjęła decyzję swoją drogą

 • patriot.wr

  Oceniono 22 razy -16

  Kto by sie spodziewal?!

 • darius112

  Oceniono 27 razy -17

  Zauważcie że start Dulkiewicz ogłosił nie Schetyna ale Tusk - "Olu, prowadź nasz miasto". Powrót Tuska i założenie partii "Pozytywna Polska" będzie oznaczał exodus z PO do nowej partii oraz masę nowych nazwisk z Gdańska. Partia ta dostanie się do sejmu i będzie koalicjantem PO. Sprowadzi uchodźców, podniesie wiek emerytalny, następnie w wyniku kryzysu gospodarczego zrezygnuje z 500+. Utworzy ministerstwo do walki z nienawiścią którego celem będzie cenzura prewencyjna i walka z mową nienawiści. To, co jest mową nienawiści zadecyduje minister nowego ministerstwa. Dla PIS-owców będą obozy reedukacyjne, zresztą PIS będzie zdelegalizowane jako partia siejąca nienawiść. Majątek Kaczora skonfiskowany. Resztki PISowców uciekną z kraju ale poza Europę, ponieważ w Europie będzie rządziła neomarksistowska trójka - Timmermans - Junkers - Merkel.

 • hamlet1111

  Oceniono 40 razy -22

  Wydawało się, że Pani Dulkiewicz to poważna osoba, ale po dzisiejszym wywiadzie w radiu ZET cały czar prysł. Powiedziała, że "To miasto zdecydowało, że prezydent i premier usiądą w 5. rzędzie" oraz ". No nie udawajmy, wszyscy wiemy, po jakiej stronie debaty publicznej był pan prezydent".
  Wiadomo, że jest cza na politykę i jest czas na poważne rzeczy. Ale to co Pani Dulkiewicz i jej kamraci zrobi na pogrzebie nie jest kulturą cywilizowanego świata. Zawiść, nienawiść i zazdrość zaślepiają to towarzystwo, pomimo tego, że Premier z Prezydentem zrobili wszystko aby im pomóc i nic nie robili na przekór tj.: wysłali samolot do Londynu po żonę Pana Adamowicza, oraz mianowali ją komisarzem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX