Ksiądz Walczak do Beaty Mazurek: Przemieniła pani żałobę w walkę z porządnymi ludźmi

Ks. Stanisław Walczak skomentował wpis Beaty Mazurek o tym, że śmierć Pawła Adamowicza została wykorzystana przez "totalną opozycję" do ataków na Zjednoczoną Prawicę. "Swoim 'ćwierkaniem' przemieniła pani żałobę w walkę z porządnymi, uczciwymi ludźmi, w odwet, w zemstę" - pisze duchowny.
Zobacz wideo

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości swój wpis opublikowała na Twitterze w niedzielę. "W obliczu ludzkiej tragedii, PIS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do polit. ataków na Zjednoczoną Prawicę.Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje" - napisała Mazurek. 

Słowa Mazurek skomentował ks. Stanisław Walczak. "Totalna opozycja i media - droga Pani Mazurek te dwa słowa w ustach przedstawicielki PiS pełne są nienawiści. Hasło 'totalna opozycja' zostało stworzone w celu zniszczenia wszelkiej, prawowitej opozycji. Hasło 'część mediów' - też w takich ustach jest jednoznaczne, z podziałem mediów na reżymowe i na media wolne" - napisał duchowny. Dalej w jego wpisie czytamy, że Paweł Adamowicz reprezentował wartości chrześcijańskie i humanistyczne, które partia Mazurek - jak twierdzi ksiądz - "konsekwentnie zwalcza".

Ks. Walczak do Beaty Mazurek: Przemieniła pani żałobę w odwet

Swoim 'ćwierkaniem' przemieniła Pani żałobę w walkę z porządnymi, uczciwymi ludźmi, w odwet, w zemstę - działania tak oczywiste dla zjednoczonej prawicy

- napisał ks. Walczak. Następnie duchowny stwierdza, że "jako katolicki kapłan" czuje się zraniony przez PiS. "Nie dość, że siejecie nienawiść, to w dodatku jesteście źródłem zgorszenia dla ludzi wierzących i niewierzących. Wraz z zagubionymi przedstawicielami duchowieństwo fałszujecie oblicze chrześcijaństwa" - stwierdza. 

Na końcu duchowny wezwał do pokuty, nawrócenia i "zadośćuczynienia".

Duchowny pisał do Dudy

To nie pierwszy raz, gdy duchowny krytykuje polityków z obozu władzy. Wcześniej krytykował także m.in. Andrzeja Dudę. "Oskarża Pan biedaków, którzy przeszli przez piekło o zdradę oraz o przekazanie jej w genach jego potomkom.Wiele Pan wie, ale życia to Pan nie poznał" - pisał do prezydenta po jego wystąpieniu w telewizji, w którym mówił, że za zdradę w PRL "należy się potępienie".

Więcej o:
Komentarze (631)
Ksiądz Walczak do Beaty Mazurek: Przemieniła pani żałobę w walkę z porządnymi ludźmi
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 219 razy 207

  Beata Mazurek, prosty funkcjonariusz stworzonego przez Kaczyńskiego przemysłu pogardy.

 • barba_123

  Oceniono 180 razy 166

  Delagacji PiS jakoś nie widac było na pogrzebie , bali sie ze ich wygwizdają???

 • cleryka

  Oceniono 147 razy 135

  Dziękuje Ks. Walczakowi za kilka mądrych i prawdziwych zdań,opisujących rządzących i rzeczniczkę PiS. Powtarzajmy te zdania,aż do całkowitego zrozumienia przez działaczy PiS i p.Beatę Mazurek.Może nawet sam Prezes przeczyta i zrozumie zło siane przez PiS.

 • wujekdolf

  Oceniono 150 razy 126

  nie ma i nie będzie żadnego pojednania! nie po macierewiczu, szyszko i waszczykowskim! nie zapomnimy nigdy! czas rozliczeń wkrótce!

 • polakadam

  Oceniono 132 razy 118

  "Nie dość, że siejecie nienawiść, to w dodatku jesteście źródłem zgorszenia dla ludzi wierzących i niewierzących. Wraz z zagubionymi przedstawicielami duchowieństwo fałszujecie oblicze chrześcijaństwa".
  Trafione w dziesiątkę.
  Bo to jest tzw pisie chrześcijaństwo. Tak jest podobne do prawdziwego jak krzesło do krzesła elektrycznego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX