Szydło na konwencji u Gowina: Dotrzymujemy słowa. Kaczyński nie dojechał

W Krakowie trwa konwencja programowa partii Porozumienie Jarosława Gowina, na której przedstawiono szczegóły rządowego programu "Energia plus". Jarosław Kaczyński nie pojawił się na konwencji z powodu "niedyspozycji". Zastąpiła go Beata Szydło.
Zobacz wideo

W krajowej konwencja partii Porozumienie Jarosława Gowina biorą udział przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, między innymi wicepremier Beata Szydło i szef klubu parlamentarnego PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. 

Szydło na konwencji Gowina: Jesteśmy skuteczni i dotrzymujemy słowa

Jarosław Gowin zapowiedział, że za kilka tygodni zostanie zaprezentowana wspólna wizja programowa Zjednoczonej Prawicy. Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz zaprezentowała z kolei szczegóły programu "Energia plus", który zakłada długofalową obniżkę cen energii i ma zostać uruchomiony jeszcze w 2019 roku. Emilewicz zapowiadała, że odbiorcami programu mają być m.in. rodziny, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy.

Podczas konwencji na mównicę wyszła wicepremier Beata Szydło. Zastępowała gościa honorowego, Jarosława Kaczyńskiego, który nie pojawił się w Krakowie z powodu "niedyspozycji".

- Chciałabym przekazać gorące pozdrowienia od prezesa Kaczyńskiego - zaczęła swoje przemówienie Beata Szydło. Jak dodała, konwencja to dobra okazja do podsumowania ostatnich czterech lat rządów Zjednoczonej Prawicy.

Ta umiejętność wypracowania konsensusu daje pozytywną energię, która cztery lata temu doprowadziła do zwycięstwa
Dzisiaj możemy powiedzieć, że to był dobry czas, wspólnie osiągnęliśmy wiele. Jesteśmy skuteczni i dotrzymujemy słowa, przywróciliśmy godne życie polskim rodzinom. W tym roku kolejne wyzwania

- mówiła Szydło, dodając, że wspólne rządy Zjednoczonej Prawicy położyły "solidny fundament pod przyszłość Polski".

- Dzisiaj liczy się nasza wspólna sprawa, a wspólną sprawą Zjednoczonej Prawicy jest Polska i jej przyszłość. Zaufajcie nam po raz kolejny, bo dotrzymujemy słowa. A razem z wami jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo - spuentowała swoje przemówienie. 

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Więcej o:
Komentarze (189)
Szydło na konwencji u Gowina: Dotrzymujemy słowa. Kaczyński nie dojechał
Zaloguj się
 • kunwyscigowy

  Oceniono 70 razy 66

  1. rosół dla Edka JEST
  2. droga brzeszczach pod sam dom JEST
  3.nowa limuzyna JEST
  4. Weekend do czwartku rano JEST
  5. Pieniądze co się jej należą SĄ
  6. Milionowe przelewy do rydzyka SĄ
  7 .Podróże do chałupy samolotem SĄ
  8. Syn pasożyt JEST
  9. Obciach na całą Europę JEST

  I kto powie, że ona nie dotrzymuje słowa!!!

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 64 razy 60

  A czy Alfons Glapiński ze swoimi Escort girls z Nadzwyczajnego Burdelu PIS (NBP) dojedzie?

 • bill47

  Oceniono 43 razy 41

  Ta pani juz dawno powinna w kosmos wyleciec za swoje klamstwa , jaki ona daje przyklad swojemu synowi ktory jest ksiedzem ? , a moze on tez tak postepuj jak jego mamuska.

 • batura3

  Oceniono 35 razy 33

  Sołtysowa o "inteligencji" na poziomie Suskiego. Ale w jednym ONA ma rację - dotrzymaliście słowa - WASZA dojna zmiana i WAM sie należy - alleluja

 • kastoripollux

  Oceniono 32 razy 32

  Ciężko się słucha monotonnych kłamstw tej krowy. Kradną na potęgę w sposób zorganizowany - a mieli nie kraść. Obłuda sekty jest porażająca. Opowiadaj babo dalej jaka ta wasza Polska jest wspaniała. Dała ci 40% podwyżki w skali roku. Kiedy się zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie to będzie się takie bzdury opowiadać. Napisałem zarabia, ale to jest zwykła kradzież. Za co tyle chapie? Chyba tylko za to, że jest w sekcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX