Napis "Konstytucja, dzbany" pod biurem poselskim PiS. Andrzej Duda zareagował

Pod biurem poselskim marszałka sejmu Marka Kuchcińskiego w Przemyślu wydeptano na śniegu napis "Konstytucja, dzbany". Nie uszło to uwadze prezydenta Andrzeja Dudy, który zwrócił uwagę, że jedna z liter napisu jest... odwrócona w niewłaściwą stronę.
Zobacz wideo

"Wydeptane w Przemyślu Władze PiS i Marszałek MK mają piękny widok ze swoich biurowych okien" - napisał poseł Platformy Obywatelskiej Marek Rząsa, który pochwalił się na Twitterze zdjęciem wydeptanego pod biurem poselskim PiS napisu "Konstytucja, dzbany"

Andrzej Duda o pomyłce w napisie: "Odwróceni?"

Na zamieszczonym przez Rząsę zdjęciu widać, że jedna z liter w haśle "Konstytucja" - konkretnie litera "S" - została odwrócona w niewłaściwą stronę. Zwrócił na to uwagę między innymi prezydent Andrzej Duda, który w komentarzu opatrzonym płaczącymi ze śmiechu emotikonami ironizował: "Odwróceni?"

Odwrotne S każdy normalny człowiek przyjmie ze zrozumieniem. Inny zwracając uwagę na tę literę udowadnia, że nie rozumie sensu napisu. Czyli dzban. Nawet ten z stopniem dr. praw i na wysokim stanowisku

- napisał Rząsa w odpowiedzi na uwagę Dudy. W innym wpisie zasugerował jeszcze, że prezydent "zaliczył dzban na nartach", a "skutki dla Polski" widać do dziś. 

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Więcej o: