Napis "Konstytucja, dzbany" pod biurem poselskim PiS. Andrzej Duda zareagował

Pod biurem poselskim marszałka sejmu Marka Kuchcińskiego w Przemyślu wydeptano na śniegu napis "Konstytucja, dzbany". Nie uszło to uwadze prezydenta Andrzeja Dudy, który zwrócił uwagę, że jedna z liter napisu jest... odwrócona w niewłaściwą stronę.
Zobacz wideo

"Wydeptane w Przemyślu Władze PiS i Marszałek MK mają piękny widok ze swoich biurowych okien" - napisał poseł Platformy Obywatelskiej Marek Rząsa, który pochwalił się na Twitterze zdjęciem wydeptanego pod biurem poselskim PiS napisu "Konstytucja, dzbany"

Andrzej Duda o pomyłce w napisie: "Odwróceni?"

Na zamieszczonym przez Rząsę zdjęciu widać, że jedna z liter w haśle "Konstytucja" - konkretnie litera "S" - została odwrócona w niewłaściwą stronę. Zwrócił na to uwagę między innymi prezydent Andrzej Duda, który w komentarzu opatrzonym płaczącymi ze śmiechu emotikonami ironizował: "Odwróceni?"

Odwrotne S każdy normalny człowiek przyjmie ze zrozumieniem. Inny zwracając uwagę na tę literę udowadnia, że nie rozumie sensu napisu. Czyli dzban. Nawet ten z stopniem dr. praw i na wysokim stanowisku

- napisał Rząsa w odpowiedzi na uwagę Dudy. W innym wpisie zasugerował jeszcze, że prezydent "zaliczył dzban na nartach", a "skutki dla Polski" widać do dziś. 

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Więcej o:
Komentarze (609)
Napis "Konstytucja, dzbany" pod biurem poselskim PiS. Andrzej Duda zareagował
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 240 razy 224

  Strasznie nisko upadl urzad Prezydenta RP za kadencji tego pana.
  Do poziomu trolla internetowego. Na razie.

 • krynolinka

  Oceniono 209 razy 189

  Duduś nie masz innych zmartwień. Sprawdź.czy stok dobrze naśnieżony albo narty nasmarowane..To są twoje kompetencje w tym i nie tylko w tym sezonie.

 • drugiepietro

  Oceniono 176 razy 158

  Wzruszająca jest ta bystrooczność prezydenta. Gdybyż jeszcze zaczął dostrzegać błędy i sprzeczności z Konstytucją w podpisywanych ustawach.

 • stefan99999

  Oceniono 129 razy 119

  Prezydent RP - jaki spostrzegawczy. Tyle z tego napisu zrozumiał, że S jest w odwrotną stronę. Noż tytan ynteletktu, po prostu.

 • notremak

  Oceniono 121 razy 113

  Uderz w stół, a odezwie się... dzban!
  I to dzban z człekokształtnego budyniu.

 • pascvale

  Oceniono 96 razy 86

  Nie zależnie od tego jak to zostało napisane, Konstytucja została złamana, a Prawo poniżone. Tak zaczyna się upadek każdego państwa.

 • nanabun

  Oceniono 92 razy 82

  Niby Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, a bawi się w komentarze na poziomie demotów. Żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX