Czego Marek Suski chce w 2019 roku? "Chcielibyśmy zwiększyć zasób naszych parlamentarzystów"

Marek Suski sobie i partii na Nowy Rok życzy m.in. korzystnego wyniku wyborczego. To jednak nie jest jedyne jego marzenie.
Zobacz wideo

Oczywiście wśród życzeń noworocznych Marka Suskiego znalazł się sukces w tegorocznych wyborach parlamentarnych. - W roku wyborczym jednak nietrudno się domyślić, że chcielibyśmy również osiągnąć korzystny wynik w wyborach - stwierdził na antenie Telewizji Republika. - Chcielibyśmy zwiększyć zasób naszych parlamentarzystów. Aby był na świecie spokój, abyśmy mogli realizować nasze programy - dodał.

"Histeria trwa cały czas"

W trakcie rozmowy minister odniósł się również do nominacji Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji. - Dlaczego poseł Andruszkiewicz? A dlaczego nie? Jest dobry w różnych technikach elektronicznych. Ten obszar to domena młodych ludzi. Jest potrzeba wzmocnienia Ministerstwa Cyfryzacji. Stawiamy na młodych ludzi. W dziedzinie cyfryzacji, młodzi ludzie czują się tu jak ryby w wodzie - w ten sposób Marek Suski tłumaczył, dlaczego wybór padł właśnie na Andruszkiewicza.

A czemu jego zdaniem opozycja krytykuje tę decyzję? Jak mówi, powodem jest "charakter opozycji". - Od czasów kiedy sprawujemy władze, ta histeria cały czas trwa. To ich sposób reakcji na działania rządu, nieważne czy skuteczne czy nie. Za rządów PO-PSL mówiono, że panuje zarządzanie przez histerię - stwierdził.

Więcej o:
Komentarze (149)
Czego Marek Suski chce w 2019 roku? "Chcielibyśmy zwiększyć zasób naszych parlamentarzystów"
Zaloguj się
 • lesnojeziorska

  Oceniono 41 razy 33

  Jak się nazywają małe skoki myślowe? Suski.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 39 razy 31

  Gdyby Suski nie był tak rozczulająco głupi, życzyłby sobie trochę rozumu.

 • batura3

  Oceniono 34 razy 28

  "zasób parlamentarzystów" - ON jednak ma IQ na poziomie 35, jak szympans.-sorki sympatyczne zwierzaki:)

 • antymoher64

  Oceniono 30 razy 24

  I ten jajogłowy jest w randze ministra. Brawo wyborcy, brawo.

 • wikal

  Oceniono 28 razy 24

  A może poprawić IQ tych, których już macie panie caryca? Szczególnie pewnego przygłupa, perukarza z zawodu, który o zgrozo uważa się za polityka..

 • precz_z_komunia

  Oceniono 27 razy 23

  W PiS jest miejsce dla wszystkiego co antypolskie!
  Dla faszyzmu, komunizmu i katolicyzmu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX