Sylwester 2018. Jacek Kurski chwali się oglądalnością koncertu w TVP. "Reszta się nie liczy"

Prezes TVP jeszcze w trakcie "Sylwestra Marzeń" pochwalił się, ilu widzów zebrała impreza transmitowana z Zakopanego na antenie Dwójki.

"Już po godzinie #SylwesterMarzeń i wszystko jasne. 7,5 miliona widzów, reszta się nie liczy" - napisał Jacek Kurski na Twitterze, załączając wykres porównujący oglądalność sylwestrowych koncertów pokazywanych przez główne polskie stacje telewizyjne. "Jaki Sylwester taki cały rok. Bądźmy razem z Telewizją Polską" - dodał szef TVP.

W podobny sposób Jacek Kurski cieszył się z przewagi nad konkurencją także w ubiegłym roku. Późniejsze oficjalne dane firmy badawczej Nielsen nieco się różniły, ale i tak potwierdzały solidne pierwsze miejsce imprezy TVP.

Telewizja Polska kolejny rok z rzędu zorganizowała imprezę sylwestrową w Zakopanem pod hasłem "Sylwester Marzeń z Dwójką". Wśród wykonawców znaleźli się m.in.: Roksana Węgiel, Natalia Schroeder, Golec uOrkiestra, Weekend, Boys, Zenon Martyniuk i Sławomir, a także gwiazdy z zagranicy, Alvaro Soler i Arrival from Sweden wykonujący hity zespołu Abba.

Więcej o:
Komentarze (304)
Sylwester 2018. Jacek Kurski chwali się oglądalnością. "Reszta się nie liczy"
Zaloguj się
 • wygwizd

  Oceniono 48 razy 34

  Jasne Jacek, gdy by nie ty, Nowego Roku nie było, rany jakie te pisodelce zachłyśnięte samozachwyceniem.

 • wikal

  Oceniono 41 razy 25

  Ja akurat oglądam tvn. Wystarczy, że przeczytałam o występach Martyniuka i Sławomira, by mnie skutecznie odstraszyć od sylwestra ku...zji.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 26 razy 18

  Badziewiacy wystepują w TVP2wZakopanem.

 • paulproteus

  Oceniono 30 razy 18

  najlepiej, że tan palant zaprosił ludzi., którzy zapomnieli już, że kiedyś śpiewali.....

 • ucan2

  Oceniono 20 razy 16

  Nasza kultura niestety pisieje. Większość z nas nie czyta, słucha głupawego disco polo. Disco polo ma się tak do sztuki jak koło z kijkiem do roweru. Niestety, system edukacyjny będzie produkował jeszcze więcej niemyślących idiotów, których symbolem będzie durny uśmiech Kurskiego.

 • hamsterx

  Oceniono 29 razy 15

  bez Kozery powiedz pińcet a ciemny lud to kupi
  gorzej z rozumnymi oni nie kupią

 • 6nine9

  Oceniono 29 razy 13

  Ściągają najbardziej popularny chłam disco polo i nie polo. Ok., takie są gusta. Tylko dlaczego do takiego gówna oczekują abonamentu i dostają setki milionów dofinansowania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX