Sylwester 2018. Jacek Kurski chwali się oglądalnością koncertu w TVP. "Reszta się nie liczy"

Prezes TVP jeszcze w trakcie "Sylwestra Marzeń" pochwalił się, ilu widzów zebrała impreza transmitowana z Zakopanego na antenie Dwójki.

"Już po godzinie #SylwesterMarzeń i wszystko jasne. 7,5 miliona widzów, reszta się nie liczy" - napisał Jacek Kurski na Twitterze, załączając wykres porównujący oglądalność sylwestrowych koncertów pokazywanych przez główne polskie stacje telewizyjne. "Jaki Sylwester taki cały rok. Bądźmy razem z Telewizją Polską" - dodał szef TVP.

W podobny sposób Jacek Kurski cieszył się z przewagi nad konkurencją także w ubiegłym roku. Późniejsze oficjalne dane firmy badawczej Nielsen nieco się różniły, ale i tak potwierdzały solidne pierwsze miejsce imprezy TVP.

Telewizja Polska kolejny rok z rzędu zorganizowała imprezę sylwestrową w Zakopanem pod hasłem "Sylwester Marzeń z Dwójką". Wśród wykonawców znaleźli się m.in.: Roksana Węgiel, Natalia Schroeder, Golec uOrkiestra, Weekend, Boys, Zenon Martyniuk i Sławomir, a także gwiazdy z zagranicy, Alvaro Soler i Arrival from Sweden wykonujący hity zespołu Abba.

Zobacz wideo
Więcej o: