TVP odmówiła akredytacji "Wyborczej" na "Sylwestra z Dwójką". Bez podania przyczyny

TVP nie przyznała fotografowi krakowskiej "Gazety Wyborczej" akredytacji na sylwestrową imprezę w Zakopanem. Odpowiedzi nie podpisał żaden z pracowników publicznego nadawcy.
Zobacz wideo

"Powód? Nieznany. Decyzja jest anonimowa" - czytamy na stronie krakowskiej "Wyborczej". Jak informuje "GW", Jakub Porzycki, fotograf krakowskiego oddziału dziennika zwrócił się o akredytację na koncert "Sylwester Marzeń z Dwójką", który odbywa się w Zakopanem. W negatywnej odpowiedzi nie ma podanego powodu tej decyzji. Nikt też się pod nią nie podpisał. W stopce maila możemy tylko przeczytać, że nadawcą wiadomości jest dział public relations TVP.

"Kurski wstydzi się tego, co robi z telewizją"

- Prawdopodobnie Jacek Kurski bardzo wstydzi się tego, co robi z telewizją publiczną i nie chce, by jakiekolwiek wzmianki o jego działaniach pojawiały się w naszej gazecie. Wskazuje na to również anonimowość jego pracowników. Jakoś rozumiem ten wstyd, ale mimo to decyzją jestem zaskoczony: przecież nasz fotograf chciał tylko sfotografować z bliska Zenka Martyniuka. Nikt z zespołu nie podejrzewał, że będzie to niemożliwe - komentuje w "GW" Michał Olszewski, redaktor naczelny krakowskiej "Wyborczej".

Więcej o:
Komentarze (363)
TVP odmówiła akredytacji "Wyborczej" na "Sylwestra z Dwójką". Bez podania przyczyny
Zaloguj się
 • irexpol

  Oceniono 51 razy 33

  TVPiS to typowe ministerstwo dezinformacji zbudowane na wzór Goebelsa , a pan Kurski to jego wierny uczeń . Nie ma czego rozpatrzać tylko się śmiać . Co oni mają społeczeństwu do zaprezentowania i jego śmieszny Prezes.

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 48 razy 30

  Standardy białoruskie.
  ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
  Spoko, zdjęcia tej kompromitacji kupi się od wolnych strzelców.

 • chi-neng

  Oceniono 31 razy 19

  "Prawdopodobnie Jacek Kurski bardzo wstydzi się tego, co robi z telewizją publiczną i nie chce, by jakiekolwiek wzmianki o jego działaniach pojawiały się w naszej gazecie"
  ------
  Wystarczy popatrzeć na wyrazy twarzy osobników na zdjęciach, by bez chwili wahania dojść do wniosku, że te osobniki nie wiedzą, nie mają ‘zielonego pojęcia o tym ‘z czym się je wstyd’.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 32 razy 18

  Ciekawe jak ten pisi czopek Jacuś uzasadnia odmowę akredytacji dziennikarzowi największego dziennika w Polsce na imprezie finansowanej z podatków wszystkich polskich obywateli, odbywającej się na antenie, bądź co bądź, wciąż telewizji publicznej (a nie w Trwam czy innym takim zalewie)???

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 26 razy 16

  Mały miętki hóyek, czegoż to innego spodziewać się po troglodytach zrytych pisowskim bełkotem starego kawalera bez prawa jazdy, konta w banku i zębów?

 • horatio_valor

  Oceniono 19 razy 13

  A na grzyba chodzić na imprezy typu umpa-umpa organizowane przez TVP?

 • tcas

  Oceniono 25 razy 11

  Woli tą denną chałturę utrzymywać w tajemnicy.

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 22 razy 10

  Czy to prawda, że podczas tej imprezy w Zakopanem, mimo bezpośredniego sąsiedztwa Tatrzańskiego Parku Narodowego, odbędzie się strzelanina z fajerwerków?
  Bo chyba TPN apelował o zaprzestanie tego prymitywnego procederu.

 • js08836

  Oceniono 22 razy 8

  TVP, to telewizja ponoć publiczna choć skłaniam się ku stwierdzeniu że, to nie żadna telewizja publiczna a pewien niechlubny dom bo tam też obowiązują wejściówki. Mało tego, tam też goście podlegają segregacji. I to wszystko za pieniądze płacących abonament. Założę się , że redakcja GW też płaci abonament temu domowi bo, to obowiązek. Szczujnia nie daje o sobie zapomnieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX