Andrzej Duda pozuje w koszulce Red is Bad. Padły pytania o muskuły. "Ile pan bierze na klatę?"

Prezydent Andrzej Duda zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle choinki w koszulce nawiązującej do obchodów rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Duda po raz kolejny wybrał ubranie marki Red is Bad. Pojawiają się też komentarze dotyczące... tężyzny fizycznej prezydenta.
Zobacz wideo

Na oficjalnym Instagramie Andrzeja Dudy pojawiło się zdjęcie prezydenta w koszulce z grafiką nawiązującą do obchodów rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Zdjęcie zostało też udostępnione na Instagramie Kancelarii Prezydenta z hashtagami "Powstanie Wielkopolskie" i "Dumni Ze Zwycięstwa".

 

Andrzej Duda ponownie w koszulce Red is Bad

Komentatorom nie umknęło, że Andrzej Duda po raz kolejny pozuje w koszulce z limitowanej edycji lubianej przez narodowców marki Red is Bad, która nie kryje się ze swoimi antyunijnymi poglądami. 

"Prezydent Andrzej Duda pozytywnie zaskoczył dziś na swoim Instagramie. Bardzo dobra koszulka, nie tylko na grudniowe, rocznicowe poranki" - napisał Wojciech Wybranowski z "Do Rzeczy". "

"Mega" - dodał Michał Wróblewski z "Wirtualnej Polski" i przyznał, że zazdrości prezydentowi "koszulki i bicepsów".

Internauci: "Ile pan bierze na klatę?"

Zdjęcie w koszulce Red is Bad stało się też pretekstem do komentarzy na temat... dobrej kondycji fizycznej prezydenta. W komentarzach zwracano również uwagę, że pierwszy raz od dłuższego czasy Duda pojawił się w stroju innym niż garnitur.

Pierwszy raz widzę prezydenta nie pod krawatem. Super koszulka
Ile Pan bierze na klatę?
Trochę nabrał masy Pan Prezydent

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

Niektórzy ocenili też, że zdjęcie Dudy w koszulce Red is Bad to odpowiedź na polityków opozycji fotografujących się w koszulce z napisem "Konstytucja":

No, to jest koszulka i prezydent Duda wie, kiedy taką wypada założyć. Czego o niektórych nie można powiedzieć.

Red is Bad: koszulki "antyunijne" i z przekreślonym zdjęciem Okrągłego Stołu

Red is Bad to znana w środowiskach prawicowych marka odzieżowa. Sympatyzuje z nią także premier Mateusz Morawiecki, a koszulki marki są sprzedawane w oficjalnym sklepie Muzeum II Wojny Światowej.

Firma nie kryje swoich poglądów. Na stronie internetowej sklepu możemy przeczytać: "Red is Bad od zawsze było, jest i będzie przeciwne Unii Europejskiej w obecnym kształcie, a tzw. dotacje unijne, którymi tak emocjonuje się rząd, opinia publiczna i mainstreamowe media, ma w głębokim poważaniu". W ofercie marki znajdziemy "koszulki antyunijne" z hasłem "Free people against blue system" czy t-shirty z przekreślonym zdjęciem z obrad Okrągłego Stołu. 

Więcej o: