Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną oraz premier Mateusz Morawiecki złożyli Polakom życzenia

Świątecznej tradycji stało się zadość. Zarówno prezydent Andrzej Duda, jak i premier Mateusz Morawiecki złożyli Polakom uroczyste życzenia.
Zobacz wideo

Świąteczny klip z życzeniami dla Polaków pojawił się na Twitterze Kancelarii Prezydenta. W bożonarodzeniowym filmie prezydent występuje wraz ze swoją żoną, Agatą Dudą-Kornhauser. Podobnego rodzaju video opublikowała także Kancelaria Premiera.

Prezydent i Pierwsza Dama życzą Polakom pokoju i dostatniej przyszłości

- Niech pokój, ufność i bliskość między ludźmi, które są przesłaniem tych Świąt, wypełnią nasze serca. Niech zapanują w polskich domach i wszędzie, gdzie razem działamy dla wspólnego dobra - powiedział prezydent Andrzej Duda

Pierwsza Dama podkreśliła, że wraz z mężem chce złożyć szczególne życzenia tym, którzy nie mogą spędzić Wigilii z bliskimi, dodając, że zwyczaj pozostawienia pustego nakrycia dla zbłąkanego wędrowca jest symbolem gościnności oraz solidarności. Prezydent Andrzej Duda zaznaczył także, że w tym roku, ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości, kolędy zaśpiewamy ze szczególnym wzruszeniem. 

- Niech czas współczesny i nadchodząca przyszłość będą pomyślne dla naszej Ojczyzny. Niech zapiszą się dobrymi zdarzeniami, rozwojem i dostatkiem w życiu każdego z nas - życzył Polakom Andrzej Duda.

Premier Morawiecki złożył Polakom życzenia. "Spełnienia marzeń o wielkiej, wspaniałej Polsce"

Podobnie jak w zeszłym roku, premier Mateusz Morawiecki złożył Polakom świąteczne życzenia w towarzystwie dzieci. W bożonarodzeniowych życzeniach prezes Rady Ministrów mówił m.in. o przygotowaniach do wigilijnej wieczerzy i o zwyczaju łamania się opłatkiem, który jest symbolem "przebaczenia, powrotu do jedności, do zgody". Mateusz Morawiecki życzył Polakom, aby świąteczny czas odsunął wszelkie podziały i aby nowy rok przyniósł spełnienie marzeń "o wielkiej, wspaniałej Polsce, dobrej dla wszystkich".

Więcej o:
Komentarze (118)
Andrzej Duda, Agata Duda oraz Mateusz Morawiecki złożyli Polakom życzenia
Zaloguj się
 • obywatelpiszczyk55

  Oceniono 42 razy 38

  Dołączę do życzeń dla Ojczyzny ..Aby za rok następne życzenia składał inny Premier lub Premierka a obecny słuchał ich zza krat a za dwa lata obecny Prezydent śpiewał kolędy wspólnie z obecnym Premierem na świetlicy w ZK

 • wujekdolf

  Oceniono 31 razy 27

  pożyg do kwadratu... życzę zdrowia i ... kojo pod oknem w celi :)

 • jpy1

  Oceniono 30 razy 26

  Jacy oni są żałośni. Pieprzeni hipokryci.

 • misiek1959

  Oceniono 26 razy 24

  Panie Duda, najlepszy prezent jaki możesz zrobić Polakom, to rezygnacja z urzędu, do którego niedorosłeś. Zabierz tę swoją Barbie i jedź gdzieś; na ryby albo na grzyby, ale uwolnij nas od swojego widoku i przygłupich przemówień.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 24 razy 22

  odpowiem słowami twojego Idola i brata twojego pana i władcy -" spieprzaj dziadu"

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 26 razy 22

  Ja również Panu Budyniowi i Pani Budyniowej z okazji Świąt życzę tego, co najcenniejsze - ROZUMU.

 • race444

  Oceniono 23 razy 19

  Guru juz przemawial, teraz Maliniak i Pinokio teraz czekam kiedy Broszka wyjdzie z obory i otworzy jape

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 22 razy 18

  Kukiełka i pacynka, czyli Kakaczyński składa Polakom "rzyczenia"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX