PiS pokazuje filmik z życzeniami Kaczyńskiego. "By nowy rok przybliżył Polskę jakiej chcemy"

Przed Bożym Narodzeniem PiS opublikowało na Twitterze nagranie z życzeniami od Jarosława Kaczyńskiego. Prezes partii życzy wesołych i rodzinnych świąt, oraz by nowy rok "przybliżył silną i sprawiedliwą Polskę".
Zobacz wideo

- Szanowni państwo, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, za chwilę Nowy Rok - zaczął prezes PiS. - Chciałbym państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia miłych, wesołych, rodzinnych, szczęśliwych świąt i jak największego udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł ze sobą Chrystus - mówił i kontynuował:

- Chciałem też życzyć jak najlepszego Nowego Roku. Ten, który mija, przyniósł ze sobą wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej.

- Życzę, żeby ten kolejny rok spełnił jak najwięcej naszych nadziei, tych wspólnych i tych indywidualnych. By przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą i dostatnią. I sprawiedliwą, jeszcze raz powtarzam to słowo, dla wszystkich - powiedział. 

Kaczyński to kolejny polityk, który składa życzenia w takiej formie. Robert Biedroń przygotował kilka filmików z życzeniami dla innych polityków, w tym Krystyny Pawłowicz. Z kolei Donald Tusk przypomniał, jak w "Szansie na sukces" śpiewał kolędę i życzył m.in. "nadziei na tylko dobre zmiany". 

Więcej o:
Komentarze (384)
Kaczyński składa życzenia: By nowy rok przybliżył Polskę jakiej chcemy
Zaloguj się
 • warszawa1967

  Oceniono 114 razy 110

  Jej ekstelencja przemówił 😂
  Polska o jakiej marzymy, to Polska bez ciebie i twojej złodziejskiej mafii!

 • puuchatek

  Oceniono 85 razy 77

  "By nowy rok przybliżył Polskę jakiej chcemy"

  Coraz gorzej. Już zaczyna mówić o sobie w liczbie mnogiej…

 • wolak007

  Oceniono 65 razy 57

  Ja chcę Prezesie - wolnej Polski - od Pana i PiS-u. Tylko tyle. Dziękuję.

 • agajac

  Oceniono 62 razy 54

  Kaczyński - wypie...j.

 • jpy1

  Oceniono 53 razy 49

  Nie, nie i jeszcze raz nie!!! My takiej Polski Kaczyński nie chcemy. Złodziejskiej i zacofanej. Klasycznie: spieprzaj dziadu!!

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 46 razy 40

  Prezesie życzę ci byś doczekał sylwestra 2021 i byś smakował gorycz swej porażki w wyborach do europarlamentu i do Sejmu i Senatu oraz na Prezydenta RP. Szczególnie liczę na nowego Prezydenta, a nie na obecną atrapę Prezydenta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX