PiS pokazuje filmik z życzeniami Kaczyńskiego. "By nowy rok przybliżył Polskę jakiej chcemy"

Przed Bożym Narodzeniem PiS opublikowało na Twitterze nagranie z życzeniami od Jarosława Kaczyńskiego. Prezes partii życzy wesołych i rodzinnych świąt, oraz by nowy rok "przybliżył silną i sprawiedliwą Polskę".
Zobacz wideo

- Szanowni państwo, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, za chwilę Nowy Rok - zaczął prezes PiS. - Chciałbym państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia miłych, wesołych, rodzinnych, szczęśliwych świąt i jak największego udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł ze sobą Chrystus - mówił i kontynuował:

- Chciałem też życzyć jak najlepszego Nowego Roku. Ten, który mija, przyniósł ze sobą wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej.

- Życzę, żeby ten kolejny rok spełnił jak najwięcej naszych nadziei, tych wspólnych i tych indywidualnych. By przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą i dostatnią. I sprawiedliwą, jeszcze raz powtarzam to słowo, dla wszystkich - powiedział. 

Kaczyński to kolejny polityk, który składa życzenia w takiej formie. Robert Biedroń przygotował kilka filmików z życzeniami dla innych polityków, w tym Krystyny Pawłowicz. Z kolei Donald Tusk przypomniał, jak w "Szansie na sukces" śpiewał kolędę i życzył m.in. "nadziei na tylko dobre zmiany". 

Więcej o: