Nowe fakty ws. g這wy przy domu Zieli雟kiego. Informator "SE": Nie g這wa, a czaszka i to 25 lat temu

- Jaki czas temu w okolicach mojego domu znaleziono ludzk g這w - przekonywa ostatnio Jaros豉w Zieli雟ki, twierdz帷, 瞠 to jeden z powod闚, dla kt鏎ego policjanci cz瘰to patroluj okolice jego posesji. "Super Express" dotar do informatora, kt鏎y m闚i, 瞠 makabryczne znalezisko faktycznie mia這 miejsce, ale... 25 lat temu.

Wiceszef MSWiA Jaros豉w Zieliński w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" kategorycznie zaprzeczył, jakoby policjanci w ramach swoich służbowych obowiązków pilnowali jego posesji. 

Zieliński mówił, że biegnąca obok jego domu trasa z Suwałk w kierunku wschodniej granicy to niebezpieczne miejsce, które bywa miejscem mafijnych porachunków. To dlatego często mieli je patrolować policjanci (po skargach policjantów Komendant Główny wszczął kontrolę w tej sprawie). Uzasadniając, z jakiego powodu okolice jego domu są niebezpieczne, wiceszef MSWiA powiedział, że znaleziono tam ludzką głowę "obciętą przez bandytów", ale nie uściślił, kiedy miało to miejsce.

Dla zobrazowania tej sytuacji wystarczy wspomnieć, że jakiś czas temu w pobliżu mojego domu znaleziono ludzką głowę obciętą przez bandytów w wyniku brutalnego zabójstwa

- stwierdził Zieliński w wywiadzie dla "Sieci". Policja i MSWiA konsekwentnie milczą i nie podają żadnych informacji na temat zbrodni, do której rzekomo miało dojść w pobliżu posesji Zielińskiego.  

Zobacz też: Zieliński mówił, że przy jego domu znaleziono ludzką głowę. Pytamy policję, ta od tygodnia milczy

Informator: To było 25 lat temu

Chcący zachować anonimowość informator "Super Expressu" twierdzi, że ludzką głowę - a konkretniej czaszkę - faktycznie znaleziono w okolicy domu wiceszefa MSWiA, ale było to aż 25 lat temu. 

- Faktycznie, około kilometra od rodzinnego domu pana Zielińskiego w Szwajcarii znaleziono ludzką głowę, a w zasadzie czaszkę, ale było to jakieś 25 lat temu - mówi w rozmowie z dziennikiem.

Jak tłumaczy, czaszka należała do szefa grupy przestępczej działającej na terenie województwa podlaskiego. najpierw została wrzucona do rzeki Maniówka, płynącej niedaleko posesji Jarosława Zielińskiego, a później zatrzymała się na brzegu. 

Najpierw znaleźliśmy jego ciało, bez głowy, ale ta znalazła się jakiś czas później, właśnie niedaleko domu pana Zielińskiego, który wtedy, jeśli dobrze pamiętam, był zwykłym nauczycielem, a może pracował już w kuratorium oświaty

- uściśla informator "SE", dodając, że do znaleziska doszło w czasie, gdy domu Zielskiego nie otaczał jeszcze dwumetrowy mur, jak ma to miejsce teraz.

Kilka różnych hipotez

Przypomnijmy, że to już kolejna teoria dotycząca pochodzenia ludzkiej głowy, o której Zieliński mówił w wywiadzie dla "Sieci". Informator, do którego dotarła wcześniej telewizja TVN24, również twierdził, że Zieliński musiał mówić o zbrodni sprzed co najmniej 20 lat, bo w ostatnich latach żadna podobna sprawa nie była prowadzona, a z pewnością nie było o niej głośno.

Dodatkowo ludzka głowa miała zostać znaleziona w miejscu oddalonym od posesji Jarosława Zielińskiego aż o 239 kilometrów. Zdaniem informatora stacji chodziło o porwanie mającego związki z suwalskim światem przestępczym Tomasza S. Został zabity, a jego rozczłonkowane zwłoki - wg pierwszych ustaleń - wyrzucono do jeziora Pluszne.

Wi璚ej o:
Komentarze (207)
Nowe fakty ws. g這wy przy domu Zieli雟kiego. Informator "SE": Nie g這wa, a czaszka i to 25 lat temu
Zaloguj si
 • mark6

  Oceniono 87 razy 85

  czy czo這we postacie PiSowskiej KLOAKI nie mog mie ludzkich twarzy.
  Wystarczy spojrze na mord tego knura i wszystko wiadomo. PiS!

 • kabanos84

  Oceniono 80 razy 72

  A wystarczy這 obok domu dzbana postawi pomnik prezydenta tysi帷lecia. Kulsony sta造 by i pilnowa造 przez 24h.

 • pan.szklanka

  Oceniono 67 razy 63

  Przerazi豉 mnie wiadomo嗆, 瞠 25 lat temu pan wiceminister Zieli雟ki by nauczycielem.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 66 razy 60

  Indiana Zieli雟ki i kr鏊estwo krysztalowej czaszki!
  Jaki rz康 taki Indiana.

 • stach_79

  Oceniono 56 razy 52

  Mieszkam przy cmentarzu, jest tu du穎 zw這k, czaszek... domagam si ochrony policyjnej!

 • m.godwin

  Oceniono 45 razy 41

  Je郵i to tylko czaszka, to nie ma co hamletyzowa.

 • terazjakinick

  Oceniono 45 razy 41

  Zacznijcie do PiS przyjmowa ameby i rozwielitki. Poziom IQ w partii dramatycznie wzro郾ie.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 32 razy 30

  PiSowcy jeszcze s這wa prawdy nie powiedzieli
  - nie na darmo Mateusz Morawiecki jest pierwszym w historii
  premierem Rzeczypospolitej skazanym prawomocnie za k豉mstwa.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX