Poranna rozmowa Gazeta.pl z Piotrem Zgorzelskim (18.12.2018)

Gościem porannej rozmowy Gazeta.pl był we wtorek poseł Piotr Zgorzelski z PSL. Rozmówca Piotra Maślaka odniósł się m.in. do sprawy SKOK-ów oraz zamieszania w związku z ewentualnymi podwyżkami cen prądu. - Prąd nie zdrożeje, ale energia tak, Bareja by tego lepiej nie wymyślił - powiedział.
Zobacz wideo

Na początku rozmowy Piotr Zgorzelski z PSL skomentował wiadomość o tym, że Władysław Kosiniak-Kamysz uzyskał najlepszy wynik wśród zaufania do liderów partii opozycyjnych wg sondażu dla "Rzeczpospolitej".  - To pokazuje, że przyzwoitość w polityce się opłaca. Tak samo jak ciężka praca - powiedział. - Potrzebna jest lewica w parlamencie jak tlen - stwierdził z kolei o Robercie Biedroniu, który zajął drugie miejsce.

Zgorzelski recenzował też najnowsze poczynania PiS w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej. - Prąd nie zdrożeje, ale energia tak, Bareja by tego lepiej nie wymyślił. To pokazuje, że kryzys w PiS jest - powiedział polityk. 

Sytuacja z Krystyną Pawłowicz to element kampanii wyborczej

Poseł skomentował również ostatnie deklaracje Krystyny Pawłowicz o odejściu z polityki.

- To element wyborczej kampanii PiS, która się rozpoczęła - "Kochamy Europę". W związku z tym ci, którzy kochają ją inaczej, muszą być schowani. W tej grupie jest Krystyna Pawłowicz - powiedział. Dodał, że posłanka prywatnie jest "przemiłą osobą", która jednak jako polityk "przekracza wszelkie normy". 

Potrzeba komisja śledcza ws. SKOK-ów

Polityk PSL odniósł się też do sprawy SKOK-ów, a mianowicie informacji, że Prokuratura Okręgowa w Gdańsku umorzyła śledztwo ws. przekazywania złych długów spółce w Luksemburgu przez SKOK Stefczyka oraz zatrzymanie byłych pracowników KNF, którzy kontrolowali SKOK-i. - Komisja śledcza jest tu potrzebna. (…) Wyprowadzania pieniędzy do spółki w Luksemburgu to propolska działalność, o której mówi senator Bierecki? - pytał ironicznie. - Ktoś cały czas działa na wyciszenie tego tematu. Nie będzie on wyciszony - zapewniał.

Zobacz wideo

***

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (103)
Piotr Zgorzelski w Gazeta.pl o SKOK-ach: Ktoś cały czas działa na wyciszenie tego tematu
Zaloguj się
 • laik404

  Oceniono 47 razy 45

  Ja myślę, że na wyciszenie tematu SKOK-ów działają ufoludki.

  Symbole ewidencyjne tych pozaziemskich przybyszy to: 007-Kaczyński, 003-Bierecki, 000-Ziobro, 001-Glapiński.
  Natomiast koordynator z centrum Neptuna to Seven-Zark-Seven ksywa Rydzyk-Mamona.

  I co, suwerenie?!
  Jednak się okazało, że to nie my, Pisowska władza, kradniemy, tylko ci inni!

 • kemor234

  Oceniono 33 razy 33

  Mam nadzieję, że PIS już długo nie pociągnie. No bo w końcu ileż można bazować jedynie
  NA KŁAMSTWACH I OBIETNICACH BEZ POKRYCIA ????????

 • zmiescisz_sie

  Oceniono 28 razy 28

  Mafia Pis-u: Kaczyński jako capo di tutti capi dalej Bierecki jako mózg przekrętu Glapiński zamieszany, Ziobro trzymający za ryj prokurature. 4 mld zajumane Polakom, przelewy na prywatne konto w Luksemburgu, potężne łapówki m in. dla ludzi z WSI i innych służb by stulili ryj, próba zabójswa pana Kwaśniaka, Andrzej Duda jako prawnik Największego Polaka Lecha Kaczyńskiego piszący pozew do Trybunału Konstytucyjnego przeciwko próbie objęcia Skoków nadzorem KNF. Aresztowanie pana Kwaśniaka który ledwo uszedł życiem pobity przez gangsterów. PiS to mafia - złodziejstwa, zabójstwo (prawie), prokuratura jako narzędzie a senator Bierecki występuje jeszcze jako donator Kościoła z kolei Glapiński stwierdził że boi się tylko Boga. Zupełnie jak rasowa mafia z Sycylii

 • zd46

  Oceniono 26 razy 26

  W okresie przedświatecznym, nim zaczniecie wojować z karpiami i pasztetami, Drodzy Internauci oraz hejterzy partyjni, wejdźcie pod hasło: "prof. A.Jedliński" i kancelaria trójmiejska a zobaczycie DLACZEGO SKOKI "na boki", są tak ważne dla PiSu i kultu pewnych ludzi? Likwidacja SKOK, to całkowity upadek PiS i jego prezesa. Poczytajcie także o udziale "kultowego bożka", w tworzeniu pierwszej ustawy o SKOK-ach a także, pośrednio, o handlowaniu długami 500 szpitali polskich poprzez doradców osadzonych w ministerstwie zdrowia. Dżungla, to mało, pajęczyna też mało, ośmiornica to tylko podwodny stwór ale to chyba "hydra lernejska" o odrastających , po ścięciu, łbach.

 • chi-neng

  Oceniono 25 razy 25

  Jak to "ktoś" ?!

  Kaczyński i jego cała mafia, którą uczynił władzami państwa z pieskim obowiązkiem ukrywania wszelkich afer sitwy Kaczynskich ; TELEGRAF, FUNDACJA SOLIDARNOŚĆ, CARGO MODLIN, SPÓŁKA SREBRNA, SOLIDARNA WIEŚ, INTER POLIGRAFIA, a także SKOKÓW z Biereckim na czele, afery smoleńskiej z macierewiczem na czele, KFN- pod parasolem gangstera PG-Sprawiedliwego Zbycha, Piotrowicza, Kamińskiego i gangsterów odgrywajacych role marszalków i senatorów Polski.

 • panbies

  Oceniono 24 razy 24

  Działa Prezydent + prezes KNF + prezes NBP + posłowie PiS + senatorowie PiS.
  Układ mafijny.

 • vito60

  Oceniono 25 razy 23

  Tak jak spółka ,Srebrna" była finansowym gwarantem działalności PC, tak SKOKi były i są podstawą zwycięstwa PiS w ostatnich wyborach. Ujawnienie prawdy o tym przekręcie to upadek PiS, więc oczywiście będą bronić się przed prawdziwym śledztwem do ostatniej kropli jadu.

 • andrew-live

  Oceniono 22 razy 22

  WIADOMO KTO DZIAŁA SPÓŁKA KARTOFLA ,MALINIAKA ,PINOKIA ORAZ POZOSTAŁE BURAKI ORAZ TEN BURAK KTÓRY USADOWIŁ SIĘ W SENACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • justas32

  Oceniono 21 razy 21

  Ze SKOK-ami jest tak : nie ważne kto ukradł - ważne kto o tym wygadał. Interesom PiS nikt nie powinien się przyglądać ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX