Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Niespodziewana deklaracja: "Mój czas dobiegł końca"

"Czas już pomyśleć o życiu poza polityką" - napisała niespodziewanie Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Posłanka w toku dyskusji przyznała, że odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz złożyła życzenia świąteczne użytkownikom Twittera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dyskusja, która miała miejsce w komentarzach pod jej wpisem. Sama Pawłowicz niespodziewanie zadeklarowała: "Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca, teraz młodzi".

Dalsze komentarze Pawłowicz były w podobnym tonie. Posłanka stwierdziła że "czas już pomyśleć o życiu poza polityką, zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, pokurować zdrowie, posprzątać po sobie".

"Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać" - pisała również.

Do końca nie było jasne, czy Pawłowicz nie ma na myśli wyłącznie zakończenia aktywności w mediach społecznościowych. Zapytana jednak wprost, czy odchodzi z polityki, odparła, że tak. 

"Chcę swą polityczną aktywność zakończyć,mam dużo spraw do załatwienia,życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę. Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np. o wyroku w procesie z Owsiakiem" - napisała w jednym z ostatnich komentarzy.

Pawłowicz zapewniła w rozmowie, że to "nie 'urlopik', a życie", ale Polski "będzie pilnować do końca swych dni", gdyż jest to "testament jej przodków". 

Więcej o:
Komentarze (857)
Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Niespodziewana deklaracja: "Mój czas dobiegł końca"
Zaloguj się
 • an1005

  Oceniono 179 razy 163

  Nie możliwe, Święty Mikołaj naprawdę istnieje. Dziękuję ci za prezent Mikołaju

 • jackanapes

  Oceniono 132 razy 122

  Sprzątania to po was pisiory będzie, że ho, ho… Gorzej niż ze stajnią i oborą Augiasza, nomen omen.

 • justas32

  Oceniono 125 razy 111

  Dlaczego ona tak nienawidziła Polski i Polaków ? Dlaczego tak na nas szczuła ? A teraz Prezes kazał jej zamknąć szczekaczkę - to widzi swój koniec w polityce ...

 • welarg

  Oceniono 106 razy 102

  Zastanawiam się jak to możliwe , że uzyskała habilitację i stanowisko prof. UW nie mając ani jednej publikacji w bazie Scopus ?

 • elzbietttta

  Oceniono 103 razy 99

  Idą wybory, więc trzeba to i owo upchnąć do obory. Po wyborach można znowu wypuścić na pastwisko.

 • justas32

  Oceniono 89 razy 81

  Kto tym miernotom dawał tytuły profesorskie ? Za co ? Nasz kraj jest tylko teoretyczny - on nie istnieje naprawdę ...

 • azx67

  Oceniono 73 razy 69

  Kaczor nakazał jej zmiękczyć mordę, lub usunąć się z polityki. Na 99,999999999..................%. Tarczyńskiemu pewnikiem też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX