Wojciech Kwaśniak skomentował słowa senatora Biereckiego. "Szokujące. Czuję się zagrożony"

Wojciech Kwaśniak skomentował słowa senatora Grzegorza Biereckiego, który stwierdził, że "nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego" i odniósł się w ten sposób do pobicia Kwaśniaka z 2014 roku. - Jestem zszokowany - przyznał były szef KNF.
Zobacz wideo

- Jestem zszokowany taką wypowiedzią, tym bardziej że jeszcze miesiąc temu odrębne prezentował senator zdanie i opinię na temat mojej osoby w debacie w Senacie - powiedział podczas programu "Gość Radia ZET" Wojciech Kwaśniak, szef KNF w latach 2011-2017. Dodał, że jeżeli słowa te sprowadzą zagrożenie na niego lub jego rodzinę, to "co najmniej w wymiarze moralnym obciążę osoby, które wypowiadają się w sposób tak przykry dla mnie".

Przyznał również, że w tym momencie czuje się jeszcze bardziej zagrożony niż 4 lata temu, kiedy doszło do pobicia. - Państwo podejmuje w moim przekonaniu nieuprawnione i szokujące działania w stosunku do mnie - stwierdził, zaznaczając, że w 2014 roku, choć doszło do "zamachu na jego życia", to czuł, że "państwo go wspierało". - Dzisiaj to państwo jest represyjne w stosunku do mnie, a ja pracowałem dla tego państwa i dla społeczeństwa - zaznaczył.

Bierecki w szokujący sposób skomentował pobicie Kwaśniaka

W środę senator PiS, współtwórca SKOK-ów, Grzegorz Bierecki skomentował pobicie Wojciecha Kwaśniaka, do którego doszło w 2014 roku. Ówczesny szef KNF spędził w wyniku zdarzenia kilka miesięcy w szpitalu. Pobicie, zdaniem śledczych, miał zlecić Piotr P., były oficer WSI i członek rady nadzorczej SKOK-u Wołomin. 

- Nie wiem, jakie były przyczyny tego pobicia. Na pewno były związane z działalnością nadzorczą KNF. Ale czy chodziło o zablokowanie skutecznej działalności czy też o inne okoliczności? To już prokuratura jest w stanie wyjaśnić i na pewno osoby, które zlecały i wykonały to pobicie, są w rękach wymiaru sprawiedliwości, więc na pewno to ustalą. To nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego - powiedział Grzegorz Bierecki.

Więcej o:
Komentarze (122)
Wojciech Kwaśniak skomentował słowa senatora Biereckiego. "Szokujące. Czuję się zagrożony"
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 51 razy 47

  Myśl senatora podchwycil Episkopat.
  "To nie jest tak, że duchowni gwałcą tylko grzeczne dzieci."

 • bro2001

  Oceniono 45 razy 41

  Zle sie dzieje gdy funkcjonariusz panstwowy wspolpracuje z przestepcami albo sam nakreca przestepczy proceder. Do wykrywania takich przestepsw powolane sa sluzby wewnetrzne struktur panstwowych.
  Kiedy jednak panstwowy funkcjonariusz nie moze liczyc na ochrone gdy wypelnia rzetelnie swoja sluzbe to panstwo zaczyna sie nie tylko psuc ale staje sie mafijna struktura.

 • justas32

  Oceniono 40 razy 38

  Żądam by po wyborach powstała Sejmowa Komisja dotycząca biznesowej działalności senatora Bireckiego ...

 • def11

  Oceniono 38 razy 36

  "To nie jest tak, że bandyta zawsze bije tego dobrego "

  Coś czuję, że będziesz miał okazję panie Bierecki na własnej skórze się przekonać, gdy już będziesz siedział, a kapusi w celi ..:)

 • kastoripollux

  Oceniono 37 razy 35

  Członkowie sekty rozzuchwalają się coraz bardziej.

 • krynolinka

  Oceniono 39 razy 33

  Przestroga dla wszystkich nie biorących w machlojkach pisiorów udziału. Siedź cicho bo załatwimy cię w "majestacie" prokuratury.

 • tadjan

  Oceniono 32 razy 32

  bo katolik proszę pana to albo na stosie spali, albo kołem połamie, albo dewotki na człowieka poszczuje..... patrzę na te składane łapki w kościele przez to łajdactwo i się zastanawiam: gdzie jest bóg, bo na pewno nie ma go w budynkach zwanych powszechnie kościołem.

 • cob22

  Oceniono 32 razy 30

  Tacy ludzie udowadniaja tylko jak politycznie zacofana jest Polska.
  Chlopstwo malorolne, katoltaliby, i miernota umyslowa.

 • kemor234

  Oceniono 32 razy 30

  Senator RP !!! Wstyd dla Polski ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX