Poranna rozmowa Gazeta.pl z Bronisławem Komorowskim (11.12.2018)

Bronisław Komorowski w porannej rozmowie z Gazeta.pl przyznał, że czuje pewną satysfakcję w związku z przesłuchaniem Jacka Rostowskiego na komisji ds. VAT. - Rostowski dał wykład, tłumaczył, jak niedouczonym dzieciom prawa ekonomii - powiedział były prezydent.
Zobacz wideo

Bronisław Komorowski był gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie Gazeta.pl. Były prezydent odniósł się m.in. do słów Zbigniewa Ziobry na temat pobicia byłego wiceszefa KNF Wojciecha Kwaśniaka.

Komorowski o Ziobrze: Himalaje hańby politycznej

Komorowski stwierdził, że "żadne ostre słowo nie jest za ostre w odniesieniu do tych słów". - To są himalaje hańby politycznej - powiedział i dodał, że "w jakiejś mierze jest to rozgrzeszające dla sprawców". - Dziwię się, że pan premier Morawiecki, milcząc w tej kwestii, bierze cząstkę odpowiedzialności za tak haniebne zachowanie ministra sprawiedliwości - powiedział.

Komorowski odniósł się też do wczorajszego przesłuchania Jacka Rostowskiego przed komisją ds. VAT. Posiedzenie były prezydent odebrał z "satysfakcją". - Rostowski dał wykład, tłumaczył jak niedouczonym dzieciom prawa ekonomii, dysponując własnymi danymi - stwierdził.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (183)
Bronisław Komorowski dla Gazeta.pl: Rostowski dał wykład jak niedouczonym dzieciom
Zaloguj się
 • america_n_beauty

  Oceniono 32 razy 28

  Gdy słuchałem Rostowskiego przypomniał mi się Żorż z "Kariery Nikodema Dyzmy", gdy mówił o Dyźmie, w kontekście jego studiów w Oksfordzie :).. takie mamy elity

 • spyderman2

  Oceniono 31 razy 23

  chorała z pis to typowy pisowski gamoń udający inteligenta. średnio rozgranięty przedszkolak dojechałby go intelektualnie. to będzie kolejna pisowska komisja która ma na celu wrobić opozycję w sztuczną aferę a ostatecznie znów się okaże że we wszystko są zamieszane pisowskie oligarchy jak w amber gold czy lech kałczyński w restrukturyzację czy spowalnianie nadzoru nad skokami

 • polak.podatnik

  Oceniono 26 razy 14

  Rostowski powinien być częściej zapraszany przez Komisję, PiSowscy dyletanci zostali zaorani, ale to nie dziwne, kim jest ten Horała? jakie ma doświadczenie? wiedzę? pare lat na publicznej posadce?

 • kozenak

  Oceniono 12 razy 12

  Jasne było cacy

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 11 razy 9

  z okazji gwiazdki chyba musiał rzucić jakieś premie dla trolli, bo na wszystkich forach bardzo się uaktywnili w ostatnich dniach

 • starszy-65

  Oceniono 23 razy 7

  Osobiście nie lubię Rostowskiego ale z wielką przyjemnością wysłuchiwałem nauk których udzielał tej wielkiej komisji a i sam się trochę nauczyłem i tylko dlatego uznaję, że komisja jest przydatna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX