Poranna rozmowa Gazeta.pl z Bronisławem Komorowskim (11.12.2018)

Bronisław Komorowski w porannej rozmowie z Gazeta.pl przyznał, że czuje pewną satysfakcję w związku z przesłuchaniem Jacka Rostowskiego na komisji ds. VAT. - Rostowski dał wykład, tłumaczył, jak niedouczonym dzieciom prawa ekonomii - powiedział były prezydent.
Zobacz wideo

Bronisław Komorowski był gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie Gazeta.pl. Były prezydent odniósł się m.in. do słów Zbigniewa Ziobry na temat pobicia byłego wiceszefa KNF Wojciecha Kwaśniaka.

Komorowski o Ziobrze: Himalaje hańby politycznej

Komorowski stwierdził, że "żadne ostre słowo nie jest za ostre w odniesieniu do tych słów". - To są himalaje hańby politycznej - powiedział i dodał, że "w jakiejś mierze jest to rozgrzeszające dla sprawców". - Dziwię się, że pan premier Morawiecki, milcząc w tej kwestii, bierze cząstkę odpowiedzialności za tak haniebne zachowanie ministra sprawiedliwości - powiedział.

Komorowski odniósł się też do wczorajszego przesłuchania Jacka Rostowskiego przed komisją ds. VAT. Posiedzenie były prezydent odebrał z "satysfakcją". - Rostowski dał wykład, tłumaczył jak niedouczonym dzieciom prawa ekonomii, dysponując własnymi danymi - stwierdził.

Zobacz wideo
Więcej o: