Poranna rozmowa z Katarzyną Lubnauer (10.12.2018)

- Mówienie, że jest jakakolwiek inna afera KNF niż afera PiS jest po prostu obrażaniem inteligencji Polaków - powiedziała Katarzyna Lubnauer w porannej rozmowie Gazeta.pl.
Zobacz wideo

Gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie Gazeta.pl była Katarzyna Lubnauer. Szefowa Nowoczesnej mówiła m.in. o przejściu Kamili Gasiuk-Pihowicz do klubu PO-KO.

- Być może PO dowiedziała się od Kamili Gasiuk-Pihowicz, że jest ona w stanie przeciągnąć cały klub – powiedziała szefowa Nowoczesnej. – Nie powinniśmy sprawiać, że wyborcy nie wiedzą o co chodzi. Powinniśmy budować, nie rujnować – dodała i podkreśliła, że ruch należy teraz do PO – To oni muszą odbudować zaufanie – powiedziała Lubnauer.

Szefowa Nowoczesnej skomentowała też słowa Zbigniewa Ziobry o Wojciechu Kwaśniaku, który stwierdził, że do jego pobicia doszło być może dlatego, bo „Komisja Nadzoru Finansowego przez lata rozzuchwalała przestępców”.

- To takie zakłamanie rzeczywistości  i obrażanie inteligencji Polaków, że mam wrażenie, że nikt już tego nie kupuje (…) Jeżeli wiemy, że pan Kwaśniak został pobity, bo próbował ujawnić nieprawidłowości, a po drugie wiemy, że to kasa krajowa blokowała wprowadzenie zarządu komisarycznego, a na jej czele stał pan Bierecki, senator PiS-u, to widać, że jest to szyte grubymi nićmi - powiedziała Lubnauer.

Mówienie, że jest jakakolwiek inna afera KNF niż afera PiS jest po prostu obrażaniem inteligencji Polaków

- podkreśliła.

- Dla mnie jest oczywiste, że Zbigniew Ziobro przekroczył kolejne granice ośmieszenia i kompromitacji, wynikające z faktu, że jest politycznym aparatczykiem, oficerem, który ma wykonać określone zadanie - dodała.

Zobacz wideo

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o:
Komentarze (61)
Katarzyna Lubnauer w Gazeta.pl: Ziobro przekroczył kolejne granice ośmieszenia i kompromitacji
Zaloguj się
 • 174pit

  Oceniono 20 razy 18

  Ministrant niesprawiedliwości to kliniczny przykład osoby za przeproszeniem publicznej, która słowa "naród", "Polacy" wymawia tak wielkimi literami, że omal się nimi nie udławi, a jednocześnie ma tę zbiorowość za gromadę idiotów, co wynika z każdej wystękanej wypowiedzi.

 • wikal

  Oceniono 19 razy 17

  Ziobro to jest po prostu człowiek podły i niegodziwy i powie a co gorsze, zrobi wszystko byle zachować stołek i szansę na dalszą karierę. Wraz z całą zgrają sprzedajnych prawników, która go otacza, powinni odpowiedzieć całkowitym wykluczeniem z polityki i z zawodu.

 • verdura2763

  Oceniono 10 razy 10

  kwiku ziobro ,zegar bije ,do jesieni niewiele ci bucu zostało, a tu nie ma gdzie spier.olić.

 • verdura2763

  Oceniono 9 razy 9

  Takiego szczura ,jak ty zioberko jeszcze nie spotkałem, chętnie bucu cię zobaczę , ale pewnie braknie odwagi.

 • kemor234

  Oceniono 8 razy 8

  Z tym "oficerem" to jednak przesada. Duża. Ta przesada ...

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 9 razy 7

  Ta pani się myli - nie można przekroczyć jej granic. Pisowska głupota jest bezdenna i bezgraniczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX