Komentarze (529)
Wojciech Kwaśniak, były szef KNF, napisał oświadczenie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • du100

  Oceniono 24 razy 22

  a bedzie jeszcze lepiej,jak PiS przez naszą głupot wygra wtbory
  PiS policja Brudzińskiego na nakaz prokuratury Ziobbry stawijającj jakie chce choćby zarzuty ,sad
  Ziobry skarze kogo chce ina ile chce i bedziesz się mógł odwołać do SN czyTK Ziobro / Prrzyłębska Muszyński
  Ppp Lubnauer(3%),Zandberg(1%),Czarzasty(6%),Kosiniak -Kamysz (5%) porzućie swoje wyobrazenie o Waszej wielkości podpiszcie pakt ,wygrajcie wybory i jak rozliczycie PiS walczcie na programy,kłóćcie się co jest ważniejsze aborcja,zwiazki partnerskie czy autostrady
  P.S.
  Jakby TVN nie było amerykańskie to już dawno "wykupili" by je polscy "przedsiębiorcy " za 1 zł lub wyperswadowali tak jak innym stacjom innym stacjom,że lepiej mówić dobrze

 • rozterka47

  Oceniono 20 razy 20

  A ja bymn chciała wiedziec dlaczego PISie tak broniły SKOKI przed nadzorem finansowym .

 • plutoniczna

  Oceniono 20 razy 20

  Człowiek sobie myśli, "Ci durnie już mnie niczym nie zaskoczą", ale nie ! Jednak dają radę!

  Jeszcze zobaczycie - w tym kompletnym wariatkowie jakim jest Polska PIS, gangster ps. Masa może zostać sędzią SN a pedofil Trynkiewicz rzecznikiem praw dziecka.

 • robsonr69

  Oceniono 19 razy 19

  " 0 " będziesz siedział !!!!

 • bursztynowe

  Oceniono 18 razy 18

  Ziobro, zabierz się za Biereckiego i za PiS. W aferze SKOK wyparowało ponad 4 miliardy złotych, to więcej niż we wszystkich aferach od 1989, razem, łącznie z FOZZ, ART-B, BKO, Amber Gold/OLT, czy ostatnio banku za złotówkę.
  Jakże trzeba być podłym i nikczemnym człowiekiem by być takim Zerem i peridolić takie rzeczy. Za samo traktowanie lekarzy, biegłych i sędziów w sprawie o śmierć Ziobry seniora, naginanie i zmienianie prawa pod siebie, należy ci się spotkanie w klatce z człowiekiem od pałki teleskopowej, który mało nie zatłukł pana Kwaśniaka, o reszcie nie wspominając.
  Karma wraca.

 • skandy5

  Oceniono 18 razy 18

  Nic tak nie rozzuchwala pislamistów niż bezczynność narodu. Przecież Ziobro z Błaszczakiem powinni wylecieć na zbity pysk już po próbie wrabiania kierowcy Seicento w winę za wypadek pod Oświęcimiem, drugi raz po tuszowanie morderstwa na komisariacie. I ego można wymieniać więcej.

  Teraz zatrzymano ludzi, wyłudzono kaucje, z powodu parteitagu w Jachrance! To jest niewyobrażalny skandal

 • spinetta

  Oceniono 18 razy 18

  Co za niebywały drań i szuja! Czy nie ma na tego zero siły, żeby poszedł wreszcie w diabły? Ale najpierw za kraty żeby odsiedzieć za swoje niebywałe podłości, bezczelne łamanie prawa i niszczenie ludzi

 • czechy11

  Oceniono 17 razy 17

  Rozzuchwalonych przestępców to mamy obecnie. Nazywają się PiS.

 • rascal76

  Oceniono 17 razy 17

  Władza zaczyna zjadać własny ogon. Jeden z ośmiu.

 • mcguirre

  Oceniono 17 razy 17

  S.....synu !!! Man nadzieje, że następnym razem nikt nie będzie miał skupów żeby postawić cię przed Trybunalem Stanu i sądem.

 • tr1975

  Oceniono 19 razy 17

  Panie Kwaśniak, już niedługo rządy bezprawnej piSeSmańskiej neobolszewii przejdą do historii i już niedługo ktoś inny stanie za swoje czyny przed obliczem sprawiedliwości (tym raz sprawiedliwie). Jadosław Kłamczyński już to wie, dlatego tak wczoraj nerwowo bełkotał w Jachrance ;)

 • czechy11

  Oceniono 17 razy 17

  Pizdiory nic wam to nie da. Toniecie w sambie korupcji zlodxiejstwa arogancji nieudacznictwa. Szarpiąc się przyspieszanie tylko proces.

 • wujtommy102

  Oceniono 16 razy 16

  Prokurator ze Szczecina dostanie awans,za rok przejdzie w stan spoczynku z gigantyczną emeryturą. Zawsze się znajdzie jakiś prokurator , który postawi absurdalne zarzuty. przy takim sposobie wynagradzania. Interpretacja prawna przez fachowców z "dobrej zmiany" kto jest ptrzestępcą a kto ofiarą może być przecież różna.

 • rascal76

  Oceniono 15 razy 15

  Na szybko byleby jakaś kupa przylepiła się do zatrzymanego. Rzygam, rzygam, rzygam.

 • arnika8

  Oceniono 15 razy 15

  A dlaczego p. Ziobro umorzył sprawę p. Biereckiego, gdzie chodziło o ogromne nadużycia finansowe w Skokach? A tenże Bierecki jak na ironię został jako senator z poparciem PiS przewodniczącym senackiej komisji finansów. Czy Polska to kraj bezprawia PiS?

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 15 razy 15

  Ziobro to nadzwyczajna kanalia. Ale czego się spodziewać po takim "zerze"!

 • tadjan

  Oceniono 15 razy 15

  ziobro ty sqwysynu.....

 • odkrywca5

  Oceniono 15 razy 15

  Niebawem...Niebawem będziesz Ziobro siedział, niebawem...niebawem Suweren powie weto i obali ten "Nierząd"...
  Radzę Ci, żebyś jeszcze raz przeczytał sobie "Proces" - F. Kafki

 • radiomanchester

  Oceniono 15 razy 15

  Co ten gnoj pie...???

 • koment7

  Oceniono 15 razy 15

  To ja pozwolę sobie odpowiedzieć Ziobrze. Przestępcy się rozzuchwalili, bo mieli i mają umocowanie oraz poparcie w partii obecnie rządzącej, czyli w PIS. Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdy ci wszyscy przestępcy wylądują za kratkami, a nielegalnie zdobyte majątki zostaną skonfiskowane.

 • gerardpolak2

  Oceniono 15 razy 15

  myśle że gdyby to Ziobro dostał jakieś porządne bęcki.......... wówczas może nie pitoliłby takich głupot...

 • raz_albo_dwa

  Oceniono 14 razy 14

  "Komisja Nadzoru Finansowego przez lata rozzuchwalała przestępców" - Bierecki tego najlepszym przykładem, piastuje urząd zaufania społecznego w senacie.

 • spyderman2

  Oceniono 14 razy 14

  będziesz siedział zero, wielu innych czerwonych pisowskich złodziei również

 • karamurek

  Oceniono 14 razy 14

  To z takiego m.in. powodu JK przywrócił do łask ziobrę. Wiedział, że wykona każde brudne działanie...

 • ptaq_666

  Oceniono 14 razy 14

  Spocony idiota usprawiedliwia działania bandytów. Pokłosie wczorajszego spotkania w Jachrance.

 • Slovo Doman

  Oceniono 14 razy 14

  Dlaczego najnowsza książka Piątka o tym że Macierewicz nie był kryształowy w czasach opozycji solidarnościowej nie jest szeroko komentowana? To by wiele wyjaśniało dlaczego tak usilnie niszczył naszą armię - patrz Caracale.

 • a100

  Oceniono 13 razy 13

  Gdy wróci wolna Polska to bez pozbawienia praw do emerytury wszystkich prokuratorów i sędziów, którzy złamali prawo się nie obędzie.

 • czechy11

  Oceniono 13 razy 13

  Bezczelne zdemoralizowane zero. Nadużywający władzy przestępca musi siedzieć !!!

 • eisbergh

  Oceniono 13 razy 13

  ...co im sie udalo zrobic z blida i z lepperem, z kwasniakiem nie wyszlo

 • plastikpiokio

  Oceniono 13 razy 13

  ten minister niesprawiedliwosci to jednak jest GŁUPI CEP.

 • 1_do_27

  Oceniono 13 razy 13

  PiSBecka mafia przejmuje państwo...Ludzie, ruszcie dupami do wyborów. Niech będą takie kolejki jak w Warszawie i innych miastach ostatnio!

 • majowa11

  Oceniono 13 razy 13

  To straszne jest,gdzie ja zyje?bandyta jest panstwo, a przesladowanym jest obywatel, ktory probuje bronic panstwo prawa.

 • 4head

  Oceniono 13 razy 13

  Myślę, że po prostu pan "zero" stawia pyerda, który ma zasłonić właściwą aferę KNF i bandytów, którzy za nią stoją.

 • faustxyz

  Oceniono 13 razy 13

  No przecież to Zero Ziobro, zawsze był, jest i pozostanie cyniczną, pazerną, zakłamaną łajzą ze szczególnym upodobaniem gnojącą lepszych od siebie. Pamiętajmy też, że Bierecki dawał, daje papu np. żonie Zera.

 • qudaq

  Oceniono 12 razy 12

  Zdumiewające twierdzenie o pobitym urzędniku państwowym można tylko przyrównać do tych, którzy w czasach PRL nad grobami poległych pod Monte Cassina, a dziś nad grobami desantowców września 1944 roku wypowiadają słowa, że nie tą drogą wracali do Polski. Istotne, potwierdzenie bezsiły ministra, który jako generalny prokurator w stanie, nie jest w stanie, wdrożyć systemu przygotowania procesów w sprawach przestępstw mafijnych. Z tego tytułu, siedzący ponad 5 lat bez skierowania sprawy do sądu, za chwilę dostanie odszkodowanie - i slusznie, za przetrzymywanie niezgodne z prawem. Nie ma co sie podniecać, że stalinowski wymiar takie sprawy zalatwial od ręku, albo że to domena tylko PiS. Czy ktoś pamięta, jak sprytnie ukręcono - też slusznie, aferę w prosty sposob powołując glówną sędzinę na ministra, a jak sie sprawa przedawniła, to odwołano ja esemesem?
  Cały system zwalczania mafii w Polsce to iluzja i igrzyska dla naiwnych za państwowe pieniądze. Zamiast każdego najpierw oskarżyć i prawomocnie osądzić za jednostkowy czyn, sprawę działania w zmowie zostawiając w zawieszeniu na koniec, prokurator zbiera pozornie dowody, stawiając na areszt wydobywczy. Metoda stosowana za Stalina, ale niegodna w kraju demokratycznym. Już król Jagiełlo stanowił prawo neminem captivabimus, czyli bez wyroku sądowego nikogo / ze stanu szlacheckiego/ w więzieniu nie osadzimy. Tyle, że szlachty zabrakło, a wstający z kolan to tylko owce do strzyżenia. W efekcie przez 5 lat nie ma skutecznego aktu oskarżenia, a trójkąt: prokurator, adwokat i sedzia mają tylko klopot, jeśli słusznie oskarżony nie chce się wybronić.Po pięciu latach bez prawomocnego wyroku spokojnie za sluszne odszkodowanie za bezprawne uwięzienie zarobi przynajmniej na honorarium obrońcy. Czy Pan Minister to widzi i pojmuje? Taki zdolny człowiek, który tak dzielnie walczy o słuszne obsadzenie spółek skarbu państwa miałby tego nie rozumieć?

 • bert2407

  Oceniono 12 razy 12

  Banda pisowska chroni swoje interesy.Mafia najpierw straszy,pozniej bije, a na koniec chce zamykać.Ziobro jawnie sam orzyznaje się ze chroni bandytow.To jest Prawo i Sprawiedliwość."!.?To jest dobra zmiana?!Ziobro pamiętaj ze nie pobijesz ani nie zastraszysz ponad 20 milionów Polaków ty łobuzie! Naród was zmiecie w wyborach i odpowiecie za wszystko wy bolszewicy!!!!!!!

 • Maria Michałowska

  Oceniono 12 razy 12

  Parafrazując wypowiedź tego , można by powiedzieć że p. Kwaśniak zasłużył sobie na to pobicie. To tak jakby mniej-więcej użyć słów klasyka:" Bo zupa była za słona. "
  Nie znajduję odpowiednich słów na określenie tego

 • avensis77

  Oceniono 12 razy 12

  Widać, że w PiS-państwie wszystkie chwyty są dozwolone, a cel uświęca środki. Obrzydliwe, jak PiS.

 • pulkol

  Oceniono 12 razy 12

  jest chyba oczywiste kto nasłał bandytów na Kwaśniaka. Ci którzy póżniej próbowali 70 milionów ulokować w banku Czarneckiego, a ostatecznie wyprowadzili tę kwotę do Luksemburga

 • tag1

  Oceniono 12 razy 12

  Tak mówi prokurator generalny, minister sprawiedliwości !!!!!! - przecież to bełkot kretyna i idioty już tylko za te słowa powinien wylecieć natychmiast ze stanowiska panie Pinokio(Morawiecki)

 • bert2407

  Oceniono 12 razy 12

  Co za kanalia! A jak mu źle z ryja patrzy.Temu palantowi to już chyba nie wszystkie mohery wierzą .A jak ładnie oare dni temu śpiewał Abba ojcze.Ludzie ogarnijcie się .Czas pogonić tych bolszewików pisowskich, złodziei.Idziemy na wybory!!!!!

 • rascal76

  Oceniono 12 razy 12

  Ziobro zatrzymał sześciu a zapomniał o najważniejszym. Nie wstyd mu przed dzieckiem? Przecież rośnie. Powie w końcu tato co ty robisz?

 • traceability

  Oceniono 14 razy 12

  Zyziu ministranciu! Jeszcze (znów) zapiszczysz cienkim głosikiem, kiedy cię przecwelą pod celą.

 • waldus059

  Oceniono 11 razy 11

  Zero i gruba świnia Świeczkowski to przestępcy. Powinni już teraz ćwiczyć okrzyk - nie zabijajcie nas -, ale litości dla was kanalie nie będzie. Poniesiecie zasłużoną karę

 • kris0104

  Oceniono 11 razy 11

  zycze ci gnojku zero aby spotkalo cie to samo

 • zd46

  Oceniono 11 razy 11

  To nie afera "SKOK Wołomin" a ordynarna "SKOK Bierecki".

 • zd46

  Oceniono 11 razy 11

  SKOK-i, to być może "wielka pralnia pieniędzy" PiS-u i dlatego bronią ich, jak Częstochowy. Bierecki, bidulek i "obrzygana sierota", stał i patrzył, jak "WSI" i inni partyjni bandyci wynoszą miliardy w tobołkach i jeden tobołek spadł mu pod nogi. Natychmiast wywiózł go do Luksemburga na prywatne konto, nie informując prokuratorów ani KNF-u. Były to wyprane pieniążki i pachnące "płynem zmiękczającym PiSssss". Rozumiem prezesa, warto bronić tej "kopalni odkrywkowej"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX