"Czas odstawić nocne tornada w lodówce". Brudziński odpowiada na uwagi o "brzuszku"

Czy jeden tweet może coś zmienić? Wszystko wskazuje na to, że owszem. Po uwagach użytkowniczki Twittera minister Brudziński stwierdził, że już chyba czas "odstawić nocne tornada w lodówce".

Dwudniowe posiedzenie Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance to nie tylko czas podsumowań w partii rządzącej, o czym przekonał się szef MSWiA Joachim Brudziński. Jedna z użytkowniczek Twittera dopatrzyła się podczas transmisji ze spotkania, że u ministra "ukazał się ładnie zaokrąglony brzuszek". Jak skwitowała, po Brudzińskim widać, że była u niego "dobra zmiana".

Minister nie tylko zareagował na obserwacje, ale też zapowiedział podjęcie stosownych kroków, by sytuację - bądź co bądź swoją - poprawić.

I wszystko jasne. To chyba ostatnie ostrzeżenie przed totalnym upadkiem w przepaść dramatycznej nadwagi. Chyba najwyższy czas odstawić nocne tornada w lodówce

- napisał Brudziński.

Spotkanie PiS w Jachrance

Pierwszy dzień dwudniowego posiedzenia PiS w Jachrance przyćmiło przede wszystkim wystąpienie prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Ten sporą jego część poświęcił nie planom partii na przyszły rok, czy podsumowaniu obecnego, a atakowi na opozycję.

- Jeśli chodzi o Trybunał Konstytucyjny, to nie my złamaliśmy konstytucję. To nasi poprzednicy ją złamali - przekonywał. Kaczyński zaznaczał też, że obecna władza walczy z aferami, w przeciwieństwie do poprzedniej.

To wystąpienie prezesa tak komentuje dziennikarz Gazeta.pl Jacek Gądek w tekście "Jarosław Kaczyński odracza budowę IV RP":

Tydzień temu premier Mateusz Morawiecki zarysował wizję małej stabilizacji. Teraz Jarosław Kaczyński mówi w istocie: na rok wstrzymujemy budowę IV RP. Ale prezes PiS przestrzega jednocześnie, że mimo spodziewanego uspokojenia nie można zapominać o - w jego ocenie - wręcz barbarzyńskich rządach PO-PSL
Więcej o:
Komentarze (77)
Joachim Brudziński odpowiada na uwagi o "brzuszku". "Czas odstawić nocne tornada w lodówce"
Zaloguj się
 • tukuche

  Oceniono 40 razy 34

  Cała Polska z was się śmieje,
  pasibrzuchy i złodzieje ( adidasów) !!!

 • tukuche

  Oceniono 32 razy 32

  Wam, towarzyszu Brudziński, już niedługo Misiewicze
  w pierdlu zrobią "jesień średniowiecza" !!

 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 25 razy 25

  Pół biedy jak żre za swoje. Gorzej jak za współpasażerów pociągów podmiejskich.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 34 razy 24

  Jojo tyle z tego zas.anego życia ma, co se poje.
  On żyje po to by jeść, żreć...

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 30 razy 22

  Nalane zdradzieckie mordy pasą się na suwerenie, bo im się po prostu należy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX