Brudziński wulgarnie o Rogerze Watersie. "To pożyteczny idiota Putina"

Joachim Brudziński skomentował manifest Rogera Watersa na temat Jarosława Kaczyńskiego. Najpierw zażartował z tego, że hasło dotyczące prezesa PiS pojawiło się na koncercie w dalekim Meksyku, by później dodać, że uważa muzyka za "pożytecznego idiotę Putina".

Do Joachima Brudzińskiego dotarła informacja o krytyce ze strony Rogera Watersa, na którego koncercie w Meksyku wyświetlono napis "Resist Kaczynski in Poland" [ang. "przeciwstawiajcie się Kaczyńskiemu w Polsce"].

Minister skomentował to w swoim stylu. "Podobno Roger Waters wezwał wczoraj w Meksyku do oporu przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ja jutro wybieram się do Wąchocka i mam zamiar wezwać do oporu przeciwko Rogerowi :)" - napisał na Twitterze. 

W jednym z kolejnych wpisów nazwał Watersa "pożytecznym idiotą Putina". "Roger Waters pewno nie jest starym komuchem ale moim zdaniem na pewno jest starym #UsefulIdiots Putina" - stwierdził.

Brudziński pyta: Idiota czy ruski troll?

W komentarzach pojawił się też m.in. wpis anonimowego Twitterowicza, który sugerował, by PiS "wstało z kolan". "Który szmalcownik z PO siedzi w więzieniu? Jesteście podobni do nich. Macie wy jaja, żeby coś zrobić przeciw Izraelowi i EU?" - pytał użytkownik Mariusz W. [pisownia poprawiona - red.]

Wpis zdenerwował Brudzińskiego. "Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle z biało-czerwonymi i bogoojczyżnianymi awatarami? Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów, stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izreala, demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów" - napisał.

Na to zareagował z kolei ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który stwierdził, że "bardzo mu się nie podoba", że Brudziński "publicznie wyzywa osoby o odmiennych poglądach od 'idiotów', 'ruskich trolli', 'imbecylów' i 'prostackich antysemitów'. "Tala histeryczna reakcja na krytykę to ostrzał w kolano premiera i PiS" - podsumował.

"Szanowny Księże, mój wpis nie ma nic wspólnego z histerią. Piszę co myślę, czasami dostanę reprymendę od Ambasador USA, czasami od sympatyków Rosji, innym razem od tych którzy nad życie kochają UE. Czasami z 'kapłańską' wrażliwością pochyli się ks. Lemański a ja robię swoje :)" - odpisał Brudziński.

Minister Brudziński miał mówić o skrajnych grupach w Polsce. Zamiast tego zaatakował opozycję

Więcej o:
Komentarze (847)
Brudziński wulgarnie o Rogerze Watersie. "To pożyteczny idiota Putina"
Zaloguj się
 • rybka9915

  Oceniono 209 razy 187

  Jojo nie przepuscj zadnej okazji, by udowodnic jakim jest tepym pisbolszewickim bucem.
  Wywaliles juz tandeto wieprza zielinskiego, czy tez boisz sie tknac kurduplowego wieprza ze strachu o wlasny zad?

 • Pawel Rodzynek

  Oceniono 148 razy 134

  Brudziński ma rację. Połowa tych użytkowników z biało-czerwoną flagą to zwykli idioci tudzież pożyteczni idioci. Problem w tym, że to ich elektorat.

 • tcas

  Oceniono 86 razy 78

  Palant YoYo Brudziński, pożyteczny przygłup i idiota na usługach Fuhera z Żoliborza.

 • ut_utah

  Oceniono 90 razy 78

  Spoko przez takich Brudzińskich PiS przepierdzieli wybory i to na własne życzenie. Waters nie jest poplecznikiem Putina żałosny pośle a po prostu jest człowiekiem inteligentnym który myśli i widzi gdzie jest prawda pogrzebana, nie bał się powiedzieć jasno o Syrii i kto stoi za zniszczeniem tego kraju, tak samo nie widzi do czego doprowadzają zapiekli wyznawcy Kaczyńskiego.

 • freud1

  Oceniono 79 razy 71

  Jojo staje w obronie UE i Izraela atakujac "bogoojczyznianych".

  Halo, czy konie mnie slysza??? XD XD XD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX