Beata Szydło z płomienną przemową. "Po to jesteśmy, żeby spełniały się marzenia"

- Słyszę od ludzi "dziękujemy wam za to, że możemy pojechać z dziećmi na wakacje". Po to jesteśmy, żeby spełniały się marzenia - mówiła wicepremier Beata Szydło na konferencji podsumowującej trzy lata rządu PiS.

Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało w Warszawie konferencję pod hasłem "Praca dla Polski", podsumowującą trzy lata rządu.

- Nie chcemy, żeby walki polityczne przypominały walki plemienne, żeby ludzie się tak dzielili. Zapraszamy do merytorycznej współpracy również opozycję - przekonywał premier Mateusz Morawiecki.

Z kolei wicepremier Beata Szydło w płomiennej przemowie podkreślała, że "jest dumna i cieszy się, że dzisiaj polskie rodziny mogą ze spokojem przygotowywać się do świąt, że nie braknie prezentów pod choinką dla dzieci". - Nasze programy prorodzinne dały szansę wielu rodzinom na godne życie - mówiła była szefowa rządu.

- Słyszę podchodzących ludzi, mówiących "dziękujemy wam za to, że możemy pojechać z dziećmi na wakacje". Pamiętam list, który przyszedł do KPRM, w którym mama dziękowała, że może wreszcie kupić swojemu synkowi na urodziny wymarzony rower. Czy może być coś piękniejszego i satysfakcjonującego dla polityka? Po to jesteśmy, żeby spełniały się marzenia polskich dzieci, polskich rodzin

- dodała.

Była premier wspominała również kampanię wyborczą przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku. - Pamiętam takie spotkanie, na którym jedna z pań wstaje i mówi do mnie: "czytam, że Polska się rozwija i jest wzrost PKB, ale PKB do garnka nie włożę i dzieciom obiadu z tego nie ugotuję". Co to oznaczało? To, o czym mówili ówcześni rządzący i politycy, nijak się miało do rzeczywistych problemów Polaków - mówiła.

Beata Szydło odniosła się także do krytykowanej przez wielu nauczycieli, rodziców i uczniów reformy edukacji. - Widzę tutaj panią minister Zalewską, która może być dumna z tego, że wprowadziła doskonałą reformę oświaty, przed którą wielu przestrzegało, o której mówiono: "nie dacie rady tego zrobić", a dzisiaj rodzice są zadowoleni - mówiła wicepremier.

- Ten zespół, ta drużyna ciężko pracowała, nie uniknęliśmy błędów, jest to rzeczą naturalną, normalną, ale potrafimy z błędów wyciągać wnioski - podsumowała.

Kamiński: Czy ja bym sobie życzył powrotu Tuska? Tak

Więcej o:
Komentarze (422)
Szydło na konferencji rządu PiS: Ta drużyna ciężko pracowała, ale nie uniknęliśmy błędów
Zaloguj się
 • tcas

  Oceniono 135 razy 125

  I kto to mówi o ciężkiej pracy? Najdroższy nierób w ostatnich latach w Polsce.

 • hamsterx

  Oceniono 92 razy 86

  a " wystarczyło nie kraść " ale rabujecie Polskę pełnymi garściami
  sami i wasze resortowe dzieci

 • bmarten

  Oceniono 78 razy 72

  Ty prowincjonalny nierobie, czy do rozdawania publicznych pieniędzy potrzebne jest bolszewickie niszczenie sądów, prokuratury, opozycji, wolnej prasy i telewizji?

 • abracadabra1

  Oceniono 68 razy 66

  Nierobom 500 + , sobie po 5 i 50 tysiecy , Rydzykowi miliony .

  Nietrudno przepuscic oszczednosci , ktore inni zbierali .

 • kolesio2

  Oceniono 67 razy 61

  Spełnijcie moje marzenia i zgnijcie w pierdlu , za niszczenia Polski ,za poniżanie jej na świecie ,za złodziejstwa ,kłamstwa i chamstwo

 • chi-neng

  Oceniono 55 razy 47

  Jak widzę, Broszka, ‘poleruje swoja błyskotliwość, ku przypomnieniu o swojej egzystencji, bo ostatnio zaśniedziała i wrzucono ją do kosza na śmieci....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX