Poranna rozmowa Gazeta.pl ze Stefanem Niesiołowskim (28.11.2018)

Gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie Gazeta.pl był poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski. Mówił m.in. o Jarosławie Kaczyńskim i zmianie partyjnych barw.

Stefan Niesiołowski w porannej rozmowie Gazeta.pl mówił m.in. o tym, że symbolem przypadającego w środę dnia podłości powinien być prezes PiS.

Zdecydowanie powinien nim być Kaczyński, który mówił o tylu podłościach i kłamstwach. Mam wymieniać? „Panie w futrach”, „targowica”, „ubecy”, „złodzieje”

- wymieniał poseł. Prezesa PiS określił mianem "polskiego Putina". - Nie możemy obalić Putina, ale możemy obalić "polskiego Putina" i to jest nasza rola, demokratycznej opozycji - powiedział.

Niesiołowski odniósł się też do rzekomego powrotu do PO. - W tym momencie nie planuję zmiany partii, ale pracuję nad wspólną listą. Byłem w Sejmie 22 lata, chyba już wystarczy - powiedział gość studia Gazeta.pl

Stefan Niesiołowski "odrażającym" nazwał z kolei współpracę z PiS-em radnego Wojciecha Kałuży w sejmiku śląskim.

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o: