Poranna rozmowa Gazeta.pl ze Stefanem Niesiołowskim (28.11.2018)

Gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie Gazeta.pl był poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski. Mówił m.in. o Jarosławie Kaczyńskim i zmianie partyjnych barw.

Stefan Niesiołowski w porannej rozmowie Gazeta.pl mówił m.in. o tym, że symbolem przypadającego w środę dnia podłości powinien być prezes PiS.

Zdecydowanie powinien nim być Kaczyński, który mówił o tylu podłościach i kłamstwach. Mam wymieniać? „Panie w futrach”, „targowica”, „ubecy”, „złodzieje”

- wymieniał poseł. Prezesa PiS określił mianem "polskiego Putina". - Nie możemy obalić Putina, ale możemy obalić "polskiego Putina" i to jest nasza rola, demokratycznej opozycji - powiedział.

Niesiołowski odniósł się też do rzekomego powrotu do PO. - W tym momencie nie planuję zmiany partii, ale pracuję nad wspólną listą. Byłem w Sejmie 22 lata, chyba już wystarczy - powiedział gość studia Gazeta.pl

Stefan Niesiołowski "odrażającym" nazwał z kolei współpracę z PiS-em radnego Wojciecha Kałuży w sejmiku śląskim.

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o:
Komentarze (277)
Stefan Niesiołowski w Gazeta.pl: Symbolem dnia podłości powinien być Jarosław Kaczyński
Zaloguj się
 • sailor2016

  Oceniono 43 razy 29

  Faktycznie pasuje. Chociaż większość piSSlamistów wcale w kategorii podłość nie odstaje od prezesa, a nawet próbuje go wyprzedzić.

 • def11

  Oceniono 42 razy 28

  Jarosław Kaczyński, "podły" patron :)

 • chi-neng

  Oceniono 40 razy 22

  "Symbolem dnia podłości powinien być Jarosław Kaczyński"
  -----
  Co do tego nie mam żadnych, najmniejszych obiekcji, dlatego podpisuję się bez chwili wahania pod tą propozycją:)

 • antykancelista73

  Oceniono 29 razy 17

  kłamczyński trzymający się za rękę z jakimś czarnym pasożytem, najlepiej złodziejem z piernikowa!!!! oto symbol upadku Polski rozdrapanej przez kaczo watykańską mafię!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX