Poseł skrytykował Lubnauer i został zawieszony. Teraz odpowiada: Nie dokazuj, Kasia, nie dokazuj

Poseł Piotr Misiło został zawieszony w prawach członka partii Nowoczesna przez jej zarząd. Poinformowała o tym na Twitterze szefowa ugrupowania Katarzyna Lubnauer. Dodała, że złożyła wniosek do partyjnego sądku koleżeńskiego o usunięcie Misiły z partii.

Piotr Misiło w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" zarzucił Katarzynie Lubnauer brak doświadczenia w zarządzaniu "dużymi zespołami ludzi". Wezwał ją też do zdymisjonowania Adama Szłapki, sekretarza generalnego Nowoczesnej, obarczając go winą za sytuacje w sejmiku województwa śląskiego, gdzie przedstawiciel Nowoczesnej zawarł koalicję z PiS, przekreślając szanse Koalicji Obywatelskiej na uzyskanie większości.

"Piotr Misiło niszczy Koalicję Obywatelską przez swoje osobiste ambicje" - napisała Katarzyna Lubnauer i poinformowała, że zgodnie z decyzją zarządu "zawiesza go w Nowoczesnej i składa wniosek do Sądu Koleżeńskiego o usunięcie go z partii". "Koalicję, która odsunie PIS od władzy, można budować tylko na zaufaniu i współpracy" - dodała.

Misiło o "rechocie historii"

Poseł odpowiedział Lubnauer, również za pośrednictwem Twittera. "Nie dokazuj, Kasia nie dokazuj, przecież nie jest z ciebie znowu taki cud" - sparafrazował utwór Marka Grechuty. 

"Moje osobiste ambicje zawiesiłem przed rokiem, popierając Ciebie na przewodniczącą Nowoczesnej. Nie zdałaś egzaminu. W demokratycznej partii, zawieszać za krytykę sekretarza? Rechot historii" - ocenił Misiło.

Więcej o:
Komentarze (73)
Poseł skrytykował Lubnauer i został zawieszony. Teraz odpowiada: Nie dokazuj, Kasia, nie dokazuj
Zaloguj się
 • jasiek45

  Oceniono 13 razy 9

  to bylo i jest nieuniknione , tej kanapie daje jeszcze 2 miesiace i zapis w historii ,
  juz wole Ryska 6 Krola , przynajmniej jest smiesznie

 • popis_musi_odejsc

  Oceniono 15 razy 7

  Piotrus,
  Dostales pozwolenie od pani wodz na otwierania geby?
  W polskiej demokracji to wodz decyduje kto otwiera gebe i co z tej geby wychodzi.
  Ma byc leninowska jednosc parti, bez dyskusji czy wymiany pogladow.
  Gdzie wy pajace myslicie, ze zyjecie? W demokratycznym panstwie? Zastanowcie sie raz jeszcze, zanim otworzycie geby bez pozwolenia.

 • 45halszka

  Oceniono 6 razy 4

  osobiste ambicje to ma pani Lubnauer , która rozpieprzyłą partię a założyciela Nowoczesnej wyrzuciła

 • strong.ben

  Oceniono 6 razy 4

  Niejaki Tymiński lata temu poważnie liczył się w grze o prezydenturę, dzisiaj taki typ znikąd nie miałby żadnych szans, ludzie od tego czasu trochę zmądrzeli. Nie zmądrzyli jednak na tyle, żeby z automatu odrzucać różne ugrupowania pojawiające sie nagle przed wyborami, złożone z amatorów wziętych z łapanki, stąd późniejsze rozczarowanie, że cienkie Bolki okazały się cienkimi Bolkami.

 • whitepony

  Oceniono 8 razy 4

  Ryszard to przynajmniej był zabawny. Wielokrotnie rozmawiałem ze znajomymi wyborcami N. Mówiłem, że wybór p. Lubnauer jest błędem to w odpowiedzi słyszałem, że to sensowna babka, że bardzo dobrze, że ona to ogarnie. No i ogarnęła. Sondaże pod progiem, partia w zasadzie w części przejęta przez PO, w części w Teraz. Występy p. Lubnauer w mediach to groteska np. w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że N prawdopodobnie (!!!) zaczęła spłacać długi.

 • art_102

  Oceniono 14 razy 4

  Co za kretynka!!
  Potem się dziwić, że poparcia dla partii brak, jak taka baba jest jej twarzą.
  Wypierdzielić i wybrać kogoś rzutkiego i inteligentnego. Tylko trzeba działać szybko,, zanim Labnauer tych mądrzejszych i bystrzejszych od siebie nie powyrzuca!

 • pol733

  Oceniono 10 razy 4

  " Dość dyktatury kobiet", buhahahaha.

 • krzysio333

  Oceniono 12 razy 4

  Nawet jak wyrzucają posłów z partii za kłótnie, to w uzasadnieniu musi się pojawić PIS. Żenada.

 • morsik2

  Oceniono 5 razy 3

  Kachna chyba się na "naczelnika" zapatrzyła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX