Poranna rozmowa Gazeta.pl z Andrzejem Rozenkiem (26.11.2018)

Andrzej Rozenek był gościem porannej rozmowy Gazeta.pl - Nie pamiętam od 1989 roku, żeby z takimi represjami spotykali się dziennikarze - skomentował sprawę Piotra Wacowskiego, operatora TVN.

Andrzej Rozenek był gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie z Gazeta.pl. - Dobrze się czuję w Sojuszu Lewicy Demokratycznej - przekonywał Andrzej Rozenek, pytany, czy nie zamierza zmienić politycznych barw. Dodał też, że ma nadzieję na koalicję SLD z Partią Razem. - To jest dobry objaw, jak politycy zmieniają zdanie - powiedział.

Rozenek o koalicji SLD z Robertem Biedroniem

- Ciężko wyobrazić sobie ten blok bez Roberta Biedronia - stwierdził, dodając, że o ewentualnej koalicji Włodzimierz Czarzasty rozmawiał z Biedroniem.

Rozenek odniósł się też do wydarzeń na Morzu Azowskim. - Dzieją się bardzo niebezpieczne rzeczy. Z naszego punktu widzenia to jest duże zagrożenie. Ten konflikt, wygląda na to, że będzie eskalował. Rosja postawiła sobie za cel przejęcie Morza Azowskiego, które do tej pory było uznawane za rejon wpływów Ukrainy. Ukraina na pewno nie odpuści - stwierdził Rozenek.

"Represje" wobec dziennikarza TVN

Gość był też pytany o sprawę dziennikarza TVN Piotra Wacowskiego, któremu prokuratura miała postawić zarzut propagowania nazizmu, ale ostatecznie się wycofała.  - Absurdalna sprawa. Ona pokazuje dwie rzeczy: małe zrozumienie dla warsztatu dziennikarskiego oraz złą wolę rządzących, którzy chcieli pogrozić palcem mediom. Nie pamiętam od 1989 roku, żeby z takimi represjami spotykali się dziennikarze - podsumował.

Więcej o:
Komentarze (52)
Andrzej Rozenek dla Gazeta.pl: Nie pamiętam takich represji wobec mediów
Zaloguj się
 • tilow3

  Oceniono 12 razy 6

  Pi(g)S

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież posłanka Krystyna Pawłowicz powiedziała głośno i oficjalnie,że jesienią zabierze się PiS za media,wolne media.

 • oloros11

  Oceniono 7 razy 5

  medzia zostana spolonizowane - troche sie spozniaja z przejeciem sadow bo sie okazalo ze prezesow moga mianowac ale sedziow nie bardzo
  ale jeszcze troche napluja na sedziow i suweren sie juz bedzie wrecz domagal a pois w zadnyn trybie to rozwali i powie ze to jest dalszy etap walki z komunizmem w Polsce - ciagle czekam jak zaczna wysadzac pociagi i powiedza ze to jeszcze nie koniec z ta II wojba swiatowa

 • remo29

  Oceniono 9 razy 5

  O, pisie trolle się pojawiły, jak tam, dalej 2 zeta od sztuki? Kupiliśta sobie już jakiś bank?

 • swietyszczur

  Oceniono 9 razy 5

  Ale PiSowskie trolle szczekaja

 • tinnman

  Oceniono 9 razy 5

  Brawo GW, promujcie Rozenka. To bardzo uczciwy polityk. Nigdy nie kłamie. Zresztą GW i TVN też nigdy nie kłamie. Cała prawda całą dobę.
  Jestem dobrze poinformowany bo czytam GW i oglądam TVN.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 15 razy 5

  Oj tam, oj tam, przecież żadna dyktatura nie lubi, jak ktoś śmie patrzeć jej na brudne złodziejskie faszystowsko-bolszewickie łapy. Problem w tym, że skala pisowskiego złodziejstwa, chamstwa i łgarstwa jest tak niewyobrażalnie wielka, że pisi elektorat dalej nie wierzy w te fakty i popiera dalej tę bandę pisowskich przestępców ...bo faktycznie aż trudno uwierzyć w aż taki rympał. Trudno uwierzyć w bezczelne krzywoprzysięstwo u podobno gorliwych katolików. W ogóle trudno uwierzyć, że Polska za chwilę stoczy się w otchłań kryzysu, inflacji, bezrobocia i krwawych zamieszek...mimo świetnej koniunktury gospodarczej na prawie całym pozostałym świecie...ale damy radę... a co ?

 • loneman

  Oceniono 3 razy 3

  Rezim powoli dojrzewa i nabiera rumiencow i trudno temu zaprzeczac - ci co to robia to na zam💰wienie a z glupoty fani Kaczora i Putina...

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 3 razy 3

  Biorąc pod uwagę, że to właśnie Rozenek, na łamach "NIE", ujawnił wiele przekrętów Wojskowych Służb Informacyjnych i ich powiązania z Bronisławem Komorowskim zanim ten schizofrenik i plagiator Sumliński w ogóle znalazł odpowiednie passusy u Larssona i McLeana, żeby je przepisać żywcem i wydać, to ten człowiek wie co mówi.
  I zaświadczył o tym Romuald Szeremietiew, zoologiczny antykomunista, publikując - jak sam napisał, z niedowierzaniem - podziękowania dla redakcji NIE za obronę jego dobrego imienia kiedy opłacone przez WSI gryzipiórki z "Wprost" dorabiały mu na zlecenie Komorowskiego gębę łapownika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX