Komentarze (278)
Prawicowi publicyści komentują aferę KNF. "Dobra Zmiano, pilnuj się bardziej niż kiedykolwiek"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wujekdolf

  Oceniono 18 razy 18

  oby pisiorom ten wał zaszkodził tak bardzo że ze spuszczonymi głowami odejdą w polityczny niebyt...

 • precz_z_komunia

  Oceniono 15 razy 15

  To kto wysłał do Czarneckiego tego łapówkarza?
  Dupa, Moradziecki czy pan Zbyszek?

 • kukunapniu

  Oceniono 14 razy 14

  "Marek Chrzanowski nie po "Marek Chrzanowski nie powinien rozmawiać bez świadków i w sytuacji półprywatnej z ludźmi pokroju Leszka Czarneckiego"

  .... właśnie logika Pan Karnowskiego trafna na 100%,
  nigdy bez świadków nie składaj propozycji korupcyjnej bo łajzy mogą
  cie nagrać a jak będzie świadek (czytaj słup) to zawsze można zgonić
  że to on mówił podszywając się pod Twój głos a Ty nie miałeś o tym
  pojęcia bo właśnie oglądałeś wiadomości TVP na iphonie.

 • spyderman2

  Oceniono 14 razy 14

  a co na to towarzysz ziemcow i hoojecka z tvpis, bulteriera kureskiego????

 • ks-t

  Oceniono 13 razy 13

  Pilnujcie sie to znaczy nie dajcię się nagrać. I jak najszybciej, za publiczne pieniądze, wykupcie ostatnie wolne gazety i stacje. Zeby już nikt nie napisał informacji o PISowskich przekrętach.

 • polak_k.prawy

  Oceniono 13 razy 13

  We Włoszech jest mafia La Camorra, inaczej La Piovra,
  a w Polsce La Kaczorra, inaczej La PiSovra.

 • lica79

  Oceniono 13 razy 13

  Karnowscy tak daleko wleźli Jarosławowi że nie wiadomo kiedy on się zaczyna a Karnowscy kończą. Ci ludzie będą w podręcznikach historii jako przykład politycznego sprostytuowania i zaprzedania ideałów dziennikarstwa byleby swoja gadzinówkę utrzymać przy życiu.

 • damtek

  Oceniono 12 razy 12

  Marek Chrzanowski ur. 1981 młody człowiek. W czasie gdy był adiunktem na SGH uzyskał kredyty na łączną kwotę 1,2 mln zł. Głownie w BZWBK. Prezesem wtedy był @MorawieckiM Przypadek?
  Adam Szłapka

 • polak_k.prawy

  Oceniono 14 razy 12

  Prawicowi publicyści: "Dobra Zmiano, pilnuj się bardziej niż kiedykolwiek"
  Rafał Ziemkiewicz o aferze KNF: " ale frajer!"
  ------
  Nie mogą darować publicyści dobrej zmiany, że Chrzanowski dał się nagrać Czarneckiemu. Niech nie przesadzają. On się pilnował (szumidło, podanie sumy łapówki 1%/40 mln zł na kartce, a nie głosem) - kamera w długopisie nie zadziałała, tylko nie przewidział, że Czarnecki kupi tani magnetofon starego typu (analogowy) w Media Markt i go użyje. Powinni poradzić publicyści prawicowi dobrej zmianie robić rewizje osobiste bogatym gościom w urzędach i rozmawiać po wdychaniu helu (ma się wtedy głos kaczora Donalda). Wtedy nic nie przeszkodzi dobrej zmianie w uprawianiu korupcji, szantażowaniu ich, wymuszaniu haraczy. To są dobre, praktyczne rady dla dobrej zmiany.

 • tyfus.wolski

  Oceniono 12 razy 12

  Umoczeni są najważniejsi politycy z PiS. Chrzanowski, mianowany przez Szydło człowiek Glapińskiego, najlepszego kumpla Kaczyńskiego od czasów wspólnego okradania Polski poprzez Porozumienie Centrum. Najlepsi "fachowcy" od okradania państwa.

 • marywil2012

  Oceniono 12 razy 12

  o i już się koteria prawicowa lepiej poczuła. Wystarczy rzucić hasło to nie my, to nie nasze ręce kradną to była tylko realizacja "starannie rozpisanego scenariusza medialno-biznesowego". Bracia bliźniacy łączcie się i wspierajcie dalej waszych mocodawców, którzy dają wam kasę - niewykluczone, że te 40 mln było właśnie na to aby jakiś brat karnowski przejął te czy tamte media lub inne biznesy, bo im się ubzdurało, że to problem obcego kapitału, więc swoje nie pierwsze 40 mln postanowili ukraść. NIech żyje moralność pisowska!

 • awm10

  Oceniono 12 razy 12

  Wypociny Karnowskiego są podobne w treści do wypowiedzi pewnego księdza,
  któremu dzieci same właziły do łóżka.
  Ach te niedobre dzieci i niedobry Czarnecki.

 • elsalto

  Oceniono 13 razy 11

  A ciemny lud podniecał sie ośmiorniczkami i zegarkiem posła Nowaka. Idioci....

 • kania.u

  Oceniono 11 razy 11

  Z pisowców taka prawica jak z papieża pilot wahadłowców. Od kiedy ktoś kto popiera socjalne rozdawnictwo, tzw. uszczelnianie systemu podatkowego (czyt. radykalizacja narzędzi kontroli aparatu skarbowego) i nacjonalizację przedsiębiorstw to prawica? Litości. Pisowcy są bardziej bolszewiccy od SLD, to są ludzie którzy mentalnie zatrzymali się w czasach Bieruta. To, że trzymają sztamę z sukienkowymi to pic na wodę, właśnie po to, żeby GW pisała, że są prawicą, bo ludzie przyzwyczajeni są do tego, że prawica to jedynie pobożność. Prawica to przede wszystkim wolność, a nie kościół. Kościół ostatnio też nam zlewaczał i stał się drugą instytucją po skarbówce, która trzyma wszystko w ryzach. Państwo w państwie jakich w Polsce wiele.
  (autonomy, w punkt!)

 • zmichalg1

  Oceniono 11 razy 11

  Przecież to kopia afery Rywina.
  Tam Rywin robił za posłańca i w imieniu "grupy trzymającej władzę" żądał haraczu od Agory szantażując niekorzystnymi zapisami w ustawie medialnej. I za to został skazany i swoje odsiedział. Niestety, nikogo nie sypnął, ale np. niejaki pan Ziobro, jako członek sejmowej komisji śledczej, w owej "grupie trzymającej władzę" wskazywał polityków rządzącej wtedy SLD z Millerem i Kwaśniewskim na czele.
  Jak można być tak ślepym, aby nie widzieć, że za plecami Chrzanowskiego MUSI stać jakaś "grupa trzymająca władzę", która potrzebuje kasy na np. kampanię wyborczą.
  Chrzanowski do KNF'u trafił z polecenia Szydło.
  Sokal do KNF'u trafił z polecenia Dudy.
  Panie Karnowski, co pan na to?

 • wolak007

  Oceniono 11 razy 11

  Rada brzmi: "kradnijcie i nie dajcie się złapać"?

 • sierra65

  Oceniono 13 razy 11

  a jakiego pokroju jest morawiecki - powszechnie znany KŁAMCA , kryminalista kamiński, mściwa miernota ziobro ????

 • 162tony

  Oceniono 10 razy 10

  Kolejny Misiewicz

 • wpac

  Oceniono 10 razy 10

  Tak zapewne chcą repolonizować media. Radio Zet już jest na celowniku.

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 10

  pisi nierząd totalny kradnie i się już z tym nie kryje

 • adolfiutin11

  Oceniono 14 razy 10

  Boże, ale ten PIS niszczy Polskę :(

 • browar100

  Oceniono 9 razy 9

  Ukradli 4mld zł ze SKOK-w to teraz muszą przejąć bank ,aby wyprać te pieniądze.Cały świat o tym wie że bank to najlepsza "pralnia".

 • oloros11

  Oceniono 9 razy 9

  skad te oburzenie - od dawna wiadomo ze bierzemy wszystko - on troche wyszedl przed szereg bo jeszcze sady nie sa cale Nasze - bez tego bankow i mediow nie przejmiemy "zgodnie z prawem" i ku "chwale Ojczyzny"

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 9 razy 9

  Jacy "prawicowi"? Narodowy socjalizm nie jest żadną prawicą!

 • yuo7leo9

  Oceniono 11 razy 9

  Uporządkujmy: Sieci, to pismo frakcji Ziobry (?), a wpolityce - to internetowa wersja Sieci. OdRzeczy (lub doRzeszy) - to pismo pro-pisowskie. Brak głosu Nocnika codziennego, to najbardziej podlizująca się Kaczorowi gazetka. Brak ich głosu. Więc chyba się pogubili w obozie "dojnej zmiany". Ciekawe, czy JarKacz jeszcze nadąża :))))

 • oloros11

  Oceniono 9 razy 9

  wszystko nasze 0- tera banki, sady media pozniej Lidl i NASA tez by sie przydala
  tak chce suweren !!

 • my_kroolik

  Oceniono 11 razy 9

  To jest po prostu niesamowite! Jedna z najbardziej skrajnych afer korupcyjnych z ostatnich 30 lat, w dodatku udokumentowana jak rzadko, a ten pajac Karnowski, kwituje to tekstem, że nie powinien sam na sam rozmawiać. To jest kpina w żywe oczy!!! Jak tekst z Młodych Wilków - nieważne że w urzędnik państwowy, w afrykańskim stylu wyciskał łapówkę z biznesmena, posługując się groźbą wykorzystania aparatu państwa. Ważne, że dał się nagrać. Azjatycka horda!

 • damtek

  Oceniono 11 razy 9

  Państwo @pisorgpl
  Chłopakom z #BiałaPodlaska, którzy ubrali pomnik w #Konstytucja, zrobiono w domach przeszukania i zabrano telefony, aparaty itp.
  Odwołany @ChrzanowskiKNF podejrzany o żądanie 40 baniek spokojnie przebywa w biurze i ma czas na wyczyszczenie wszystkiego.
  Arkadiusz Pisarski

 • kania.u

  Oceniono 9 razy 9

  To wy, dziennikarze powinni sprawdzić każdy ślad i powiązania. To wy tolerowaliście pośrednie finansowanie partii Prezesa , nieuzasadnione i idiotyczne ataki personalne na wybitnych polityków gabinetu Donalda Tuska i macie poważnie duży jak nie decydujący udział w zbajerowanie obywateli i spowodowanie wygranej PIS. Korzystaliście w pełni z demokracji i państwa prawnego , które z waszej przyczyny tonie a nepotyzm i psucie dorobku poprzedniego rządu, prowadzi nas na skraj przepaści co widoczne jest w cenach, zrujnowaniu wymiaru sprawiedliwości i rozdrapywaniu finansów państwa przez zgraję łotrów. Jesteście panowie dziennikarze winni podania ręki społeczeństwu, które zaczyna marsz w otchłań upadku finansów państwa , gospodarki i instytucji państwa i to po zniszczeniu wizerunku Polski i jej miejsca w Unii Europejskiej.
  Jest czas aby pokazać, że potraficie przyznać się do błędu i wyciągać racjonalne wnioski oraz wykazać się odwagą i sprytem bo nie wiadomo jak długo i wy będziecie na powierzchni.
  (kuma1)

 • dorsz_pitery

  Oceniono 9 razy 9

  przy tych kwotach nie dziwię się, że Szydło Z AUTENTYCZNIE PEŁNYM PRZEKONANIEM krzyczała z ambony sejmowej, że drobne 70 000 premii przy ogromie zadań I ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KRAJ

  NO, CO Z TĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CHYTRA BABO Z BRZESZCZ?!?!

 • plutoniczna

  Oceniono 9 razy 9

  Chrzanowski to tylko czubek góry lodowej.
  Popatrzcie co się działo ostatnio koło interesów Solorza-Żak: (chronologicznie)
  1. Solorz dostaje zgodę na przejęcie Netii.
  2. Prawnik od szefa KNF pracuje w Banku Solorza
  3. Morawiecki zapowiada zgodę na kopalnię odkrywkową Ościsłowo, którą Solorzowi rok temu zablokowali.
  4. Polsat skręca wyraźnie na prawo.

  przypadek????

 • tedek1

  Oceniono 8 razy 8

  Pan Ziemkiewicz zapomnial, ze: HGW czy Adamowicz maja mandat obywatelski, a byly szef KNF dostał stanowisko od (....) w prezencie za co(ś).
  Na tym polega pierwsza różnica.
  Druga różnica polega że te dwie osoby są niezależne od partii mimo, że byly przez partę popierane bądź sympatyzowały. A byly szef KNF na 1000% zależny byl od swoich mocodawców, a i może działał na ich zlecenie.

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 8

  Dokładnie takie łapówki dawał krzywousty bankster Morawiecki jak był prezesem banku WBK,
  mam nadzieję że to wyjdzie na jaw

 • wolo

  Oceniono 8 razy 8

  Z tym pilnowaniem się to Karnowskiemu chodziło o to, żeby Bireckiego chronić?

 • zbych21

  Oceniono 8 razy 8

  "Pamiętaj Dobra Zmiano, pilnuj się .... Są ludzie, z którymi nigdy nie należy rozmawiać". No zgoda, ale jak tu wyciągnąć od nich 40 baniek nie rozmawiając z nimi?

 • szats69

  Oceniono 10 razy 8

  Czyli wedle Karnowskiego zbrodnią w tym przypadku było wyciągnięcie mikrofonu, a nie treść propozycji :-) Czy czytelnicy naprawdę nie widzą jak robi się z nich idiotów?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 8 razy 8

  KNF - Kaczyński Naród Frajerzy :-)

 • damtek

  Oceniono 8 razy 8

  100 mld. zł. na 100 lecie Niepodległości.

  - SKOKi - 5mld zł.

  - GetBack - 3 mld zł.

  - Afera Czartoryskich - 500mln zł.

  - Rydzyk - 200 mln zł.

  - Srebrna SA - 100 mln zł.

  - Organizacja 100 lecia niepodległości - 250 mln zł.

  - KNF - 40 mln zł.

  Jeszcze 1,5 m-ca. ZDĄŻĄ?
  Ken/twitter

 • cleryka

  Oceniono 8 razy 8

  Pilnujcie się bracia pisowskiej bandy...,bo więcej wpadek nie przeżyjecie,a i prawicowe gazety i telewizje pójdą na dno. Tak należy czytać intencje w komentarzu Karnowskiego .Co za hipokryzja,sami swoi przy korycie..bolszewicy i złodzieje.

 • damtek

  Oceniono 8 razy 8

  PiS chce nielegalnie znacjonalizować banki prywatne dla siebie tzn bez żadnej decyzji Sądów, stąd zgłoszona wieczorem poprawka do ustawy, dająca taką możliwość. De facto, decyzją administracyjną, PiS może przejąć dowolny bank. Przykład Czarneckiego pokazuje jak to się odbywa .
  p.a.f.1970 /twitter

 • plutoniczna

  Oceniono 8 razy 8

  żeby zrozumieć jak PIS chce zrobić z Polski państwo oligarchiczne polecam tekst, który dużo wyjaśnia w sprawie afer SkoK, GetBack czy KNF a wszystkie dotyczą ludzi władzy PiS:

  klubjagiellonski.pl/2018/10/30/panstwo-prywatne-postkomunizm-narodowy-viktora-orbana/

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 8 razy 8

  Dla ciotki Ziemkiewiczówny problemem jest nie to, że łapówkarz i korupt, tylko że dał się złapać.

 • uutek

  Oceniono 8 razy 8

  Trotyle intelektu ;)

 • eti.gda

  Oceniono 8 razy 8

  E, tam. Skończy się tak, jak zawsze kończą się takie afery:
  1. Szukanie winnych
  2. Karanie niewinnych
  3. Nagradzanie tych, co z całą sprawą nie mieli nic wspólnego

  Jednego winnego już chyba znaleziono. To jakiś "urzędnik".

 • rozterka47

  Oceniono 9 razy 7

  warto przeczytac , otworzą Wam sie oczy na PIS
  klubjagiellonski.pl/2018/10/30/panstwo-prywatne-postkomunizm-narodowy-viktora-orbana/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX