Komentarze (55)
Marsz Niepodległości. Policja publikuje wizerunki kolejnych poszukiwanych osób
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felekstankiewicz

  Oceniono 3 razy 1

  5000 zl nagrody! A nie lepiej po prostu pokazac zdjecie dzielnicowemu.Odpowiedz za 15 minut.

 • qudaq

  0

  Kolorowy interes. Mandat 500, ale nagroda za wskazanie sprawcy 5.000. I taki interes oddano małolatom i kibolom?

 • six_a

  Oceniono 4 razy 0

  gdyby nie to, że policja miała wolne 11 listopada, już byśmy ich mieli. naprawdę niewiele brakowało.

 • tomasz_problem

  Oceniono 8 razy -2

  Barany cholerne.

 • znawca_prawdy

  Oceniono 3 razy -3

  Wiem ale nie powiem :-)

 • sebastian100

  Oceniono 15 razy -3

  Jest wielka afera zapalono race na marszu i nikomu nic sie nie stało , portal bedzie pisał o tym przez nastepne pół roku, spalenie 900 samochodów w Paryżu to przy tylko mały wybryk

 • facio60

  Oceniono 14 razy -4

  Jakie to szczęście, że nasi przestępcy dostarczają tylko takich kłopotów. Na tzw zachodzie, podczas demonstracji leje się krew, palone są masowo samochody, niszczone i rabowane sklepy. Typowe przykłady to Francja, Niemcy czy Szwecja. Są to tak powszednie tam zjawiska, że niemal się o nich już nie pisze na pierwszych stronach. Taki Sylwester we Francji czy Szwecji oznacza smród palonych samochodów liczony w setkach. W Niemczech specyfiką są wówczas masowe molestowania kobiet. Demonstracje zwolenników i przeciwników zamieniają się w ostre zamieszki i okaleczeniami interweniujących policjantów. Ubiegłoroczny Szczyt G20 w Hamburgu pokazał do jakiego zezwierzęcenia zdolni są demonstranci. A my to o jakichś racach i paru okrzykach.

 • aja_88

  Oceniono 13 razy -7

  hehe 250tys ludzi i afera bo parę osób zapaliło race.bardzo cieszy ten bół d.... lewaczków

 • janek-10

  Oceniono 11 razy -7

  Marsz narodowców to nie moja bajka, ale na stulecie niepodległości wybraliśmy się na marsz. Staliśmy na Marszałkowskiej mniej więcej na wysokości domów towarowych Wars. Tutaj też odpalano race. I było to bardzo widowiskowe. Taka oprawa patriotyczna :-). Zdjęcia przed racami robiły sobie nawet stojące obok nas zakonnice.

 • marcinmarcin12

  Oceniono 16 razy -12

  To juz mamy panstwo policyjne? W Brukseli, Paryzu, Oslo, Hamburgu, Madrycie, Atenach, Londynie, Rzymie Sztokholmoe mozna sobie robic fajerwerki z samochodow, demolowac sklepy czy wysylac dziesiatki policjantow do szpitala i jest fajnie. Wladza wie, ze ludzie lubia sie zabawic. Ach co to byl za ubaw jak palila sie budka pod ruska ambasada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX