Komentarze (373)
Szef Młodzieży Wszechpolskiej przyznał się do podpalenia flagi UE. "Możemy zarobić"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 12 razy 8

  tekturowe państwo zamieszkałe przez przygłupów........faszyści wycieli wam 6mln ludzi, zrównali kraj z ziemia, zrównali z ziemia stolicę, wymordowali mieszkańców Woli a SUWEREN SIĘ CIESZY, BIJE BRAWO, POLSKIE ZÓLNIERZYKI JAK TĘPE KROWY MASZERUJĄ RAMIE W RAMIĘ Z FASZYSTAMI.......w 1939 tez stali jak te barany lub uciekali.....BEZ HONORU, JAK WAM NIE WSTYD? JESTEŚCIE TOTALNYMI DEBILAMI??????????.....gdyby teraz wybuchała wojna to smieszne państewko ze styropianu i dykty złożyłoby się jak domek z kart....

 • 1moco2

  Oceniono 10 razy 8

  Nie tylko PiS podłącza się do ich marszu ale i - jak się okazuje - sponsoruje ich finansowo!

 • poppers68

  Oceniono 9 razy 7

  Ależ dla chłopaków palących flagę unijną jest ratunek!!!!!!
  Zapraszamy do czasowej przeprowadzki poza Unię Europejską.
  Kijów? Mińsk? Kiszyniów?
  Nie, nie - tylko nie o Bazylei, chłopaki. Tam zamożność społeczeństwa i kultura organizacyjna kraju była od zawsze. Zapraszam do krajów biednych, które miały to " szczęście" i do tej podłej Unii jeszcze nie weszły. Jedźcie tam z kagankiem cywilacji, mistrzowie....:)

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 9 razy 7

  Przywalić karę grzywny w wysokości minimum dziesięciokrotności nagrody i weszpolska zarobi...

 • mopsek

  Oceniono 9 razy 7

  Pokazali jacy to z nich sa faszystowscy idioci, do tego poprostu motloch uliczny, ale moze szykuja juz ordery dla nich za zwyciestwo????

 • pablo_spear

  Oceniono 7 razy 7

  MW to dopiero stan umyslu. Pismatoly to im do piet nie dorastaja. Jak takie cos sie uchowalo?

 • bydgoszczanka63

  Oceniono 11 razy 7

  Cynizm w najczystszej postaci. Skoro wszystko odbywało się pod egidą Rządu i Prezydenta, to Narodowcy czują się bezkarni.

 • jakub13579

  Oceniono 7 razy 7

  Pokazują, że kaczor jest za chudy w uszach, żeby cokolwiek im zrobić.
  Jak nie dostana nagrody to pewnie zaskarżą go do sądu.
  Może być zabawnie, a to w końcu akolici pisu. Wszystko zostaje w rodzinie.

 • primadenko

  Oceniono 9 razy 7

  i biznes się kręci - szkoda, że ja za to także płacę..

 • elenem

  Oceniono 7 razy 7

  Paskudny butny szczeniak. Powinien iść do więzienia, to adekwatna nagroda za taki czyn. W normalnym państwie byłby karany.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 11 razy 7

  Szef Mlodziezy-no piekna mamy "mlodziez".Oczywiscie faszysci kpia sobie w zywe oczy,z prawa,z policjii,dzieje sie to jednak za milczacym przyzwoleniem naszej umilowanej partii.Pozatem Szef mlodziezy zawsze moze liczyc na ulaskawienie przez Pana Prezydenta,z ktorym na marszu w jednym szeregu stali

 • yaspiman

  Oceniono 9 razy 7

  powinien być ogólnie dostępny rejestr tych przygłupów.
  np. po to żeby nigdy nie znaleźli roboty w UE.
  od razu by wymiękli. bo to cieniarze są.

 • kolesio2

  Oceniono 7 razy 7

  Pis swoich nie skrzywdzi , więc po co ta cała szopka ?

 • kzet69

  Oceniono 11 razy 7

  "Rzecznik policji zaznacza, że bez znaczenia jest fakt, że płonęła flaga Unii Europejskiej, ponieważ nie jest to flaga państwowa. "

  Niedorzecznik kulsoństwa dał głos... i taka jest inteligencja pisowskiego ZOMO -bis, ręce opadają, kulson, kulson, kulson...

 • skaut001

  Oceniono 15 razy 7

  młodzież wszechdurna, tępa i obskurna.

 • claudiusz

  Oceniono 8 razy 6

  cala historia z flaga i przyznaniem sie sprawcow dobitnie swiadczy o tym jak narodowcy pewnie sie czuja bo wiedza ze pis ich ochrania!!..zaplaci pis za bratanie sie z faszystami,,oj zaplaci przy wyborach do sejmu..

 • kocanka1954

  Oceniono 8 razy 6

  To nie są wszechpolacy, tylko wszechdebile. Takie kuriozum co to nic konstruktywnego nie ma do zaproponowania, tylko tu spali kukłę Żyda, tam spali flagę UE,a gdzie indziej nabazgrze na murze jakiś bazgroł. Ot takie zabawy godne pensjonariuszy zakładu z wyściełanymi pokojami bez klamek.

 • gorzki_pl

  Oceniono 12 razy 6

  dojebać mu 15tys i grzywny i zobaczymy jak kretyn bez szkoły (i podstaw matematyki) "zarobi"

 • nosferatu_mysli

  Oceniono 6 razy 6

  Prezesa Młodzieży Wszechpolskiej to policja powinna znac z facjaty i miec w każdym komisariacie portret z deskrypcją wywieszony. Tymczasem oni, bidulki, nie potrafią rozpoznać sprawcy. Ale co się dziwić. Podobno Frasyniuka tez nie poznali.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 8 razy 6

  Wladze panstwowe robia z siebie posmiewisko !

 • dreadfulsam

  Oceniono 6 razy 6

  Czy jak ktoś się dziś w Polsce nazywa Ziemowit to musi z automatu być ultraprawicowym dzbanem? Z chlubnym wyjątkiem w postaci Szczerka, ma się rozumieć.

 • aronia0

  Oceniono 10 razy 6

  To co z tego, ze nie jest to flaga panstwowa? Ale jest to flaga organizacji miedzynarodowej, do ktorej Polska nalezy i trzeba ja tez szanowac. Policjanci maja jednak mentalnosc milicjantow. A teraz na ich podwyzki i inne benefity bedziemy musieli placic z naszych podatkow.

 • qnqn

  Oceniono 8 razy 6

  To tylko pokazuje inteligencję tej pięknej młodzieży.
  Nie trudno się domyślić, że Sąd zasądzi kare wyższą od nagrody. Mam jedynie nadzieję, że w przypadku braku możliwości ściągnięcia grzywny, sędzia nie okaże się pissędzią i zasądzi prace społeczne a nie karę pozbawienia wolności.

 • zxzxz39

  Oceniono 10 razy 6

  Narodowcy w "żywe oczy" kpią z prawa przekonani, że nic złego im się nie stanie. Gdyby państwo było silne dostaliby taką "nagrodę" po której kilkanaście miesięcy oglądaliby świat przez kratki.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 10 razy 6

  TAK PATRIOTYCZNE(?) DEBILE WYKORZYSTUJĄ WAS POLACY? JAK POLICJA PRZEKAŻE TYM OSŁOM PIENIĄDZE, TO ZŁOŻĘ DONIESIENIE DO SĄDU,ŻE POLICJA FINANSUJE W TEN SPOSÓB BANDYTÓW I FASZYSTÓW POLSKICH!

 • tia666

  Oceniono 14 razy 6

  Putin skupuje takie organizacyjki.

 • asr1

  Oceniono 5 razy 5

  No to sprawdźcie czy rzeczywiście to był on a jak nie to za składanie fałszywych zeznań i utrudnianie śledztwa do pierdla z nimi i nie będzie tak wesoło !!!

 • hastatrespasos

  Oceniono 9 razy 5

  Właśnie: "mogło dojść do niewyobrażalnej tragedii"... I taka tragedia zagraża nam dopóki władzę dzierży, bez podstaw konstytucyjnych, Jaro Dziobousty. Wszechpolskie warchoły chciały wzniecić pożogę dla zniszczenia wielkiego święta narodowego, bo taki ich fałszywy patriotyzm. Herszt sPISku daje im wolną rękę, bo ma wspólny z nimi cel: on już od trzech lat podpala polskie społeczeństwo, podjudza swych odmóżdżonych fanów przeciw Większości która na niego nie głosowała, a to prosta droga do wywołania wojny domowej.

 • mer-llink

  Oceniono 9 razy 5

  A na Pl. Piłsudskiego organa nie miały żadnej trudności z identyfikacją, kto cacy, a kto be....
  Na sam Plac Piłsudskiego mnie nie wpuścili - "ZAproszenie pani ma?". Rzeczywiście, na Placu rusztowania-siedzenia. ALe na z rur zrobioną trybunke czy podwyższenie nie można.. " - ZAproszenie?". Pod trybunkami, z tyłu, jacyś aktywiści każdemu wchodzacemu zaproszonemu wtykaja w ręke flage białoczerowną z instrukcją:
  "- Rozwinąc, jak usiądziecie. I machać!".
  Rządzący trzęsą wszystkim przed ewentualnymi plakatami i balonami z napisem KONSTYTUCJA. W Ogrodzie Saskim, jeszcze dobrze przed zaczeciem imprezy, jakaś kobiecina sprzedawała balony białoczerwone z orłem (broń Boże, nie z napisem KONSTYTUCJA). Kilku panów najpierw uwaznie zlustrowało jej towar, a potem kazali sie jej oddalić, i to szybko, w stronę MArszałkowskiej..... Kobieta pospiesznie schwyciła swój kramik i pognała byle dalej od Grobu Nieznanego Zołnierza. Już w trakcie przemowy pana Dudy Andrzeja trochę innych balonów przechwycono i zdetonowano mniej więcej przy ulicy Ossolińskich.
  Przy wylocie Królewskiej kilka osób idących chodnikiem mężczyźni po cywilnemu sprawnie wzięli w tzw. kółeczko i odebrali im coś na kształt plakatów na tyczkach, albo transparentów; w kazdym razie: tyczki zarekwirowano.
  Liczba ludzi przebranych w cywilne szaty, którzy byli najwyraźniej niezainteresowani obchodami, bo stali na ogół tyłem do trybuny i Grobu, a bystrymi oczkami lustrowali okolicę była zdumiewająco duża.
  Było niemal jak na mszy papieskiej za Jaruzelskiego w tym samym miejscu - wtedy też co drugi wpuszczony do zeriby, tzn za barierki na Placu przybywał tam "służbowo". Oczywiście dla niepoznaki w cywilnych stroikach. Tylko te latające oczka takie jakby same....
  ... Z OSTATNIEJ CHWILI: W niezawodnym poście w Dzienniku właśnie wyczytałam, że z antybalonowego amoku agenci zniszczyli nawet dziecięcy balonik ze świnką Piggi. Bo był przypięty do dziecięcego wózka w okolicach Placu! Tak z rozpędu!

 • 1moja

  Oceniono 7 razy 5

  Tym prawdziwym i dumnym patriota-idiota prawdziwy i dumny prokuratoriszmus Zero nic nie zrobi, bo jest slepy na prawe oko, tak samo jak cala wiecznie wczorajsza partia PiSbolszewicka.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • ggchmiel

  Oceniono 7 razy 5

  I wreszcie mamy wyśnioną Wielką Faszytstowską Polskę:
  Es lebe unser Fuhrer Ad.., pardon, Jarosław Kaczyński! Sieg heil!

 • jarek_na_smietniku

  Oceniono 7 razy 5

  Oczywiście - przyznali się, ale nawet po zgłoszeniu są nierozpoznani.

 • szatan2012

  Oceniono 7 razy 5

  PiS boi się kiboli i nazioli, tacy to bohaterowie, gadać potrafią, krzyczeć potrafią ale jak przychodzi do czynów to tapczan, kołderka i kotek, miauuu ....

 • zapomorski12

  Oceniono 5 razy 5

  Kolejny dowód na to, że organizację pod szyldem, zdecydowanie na wyrost "Młodzież WSZECHPOLSKA", należy zlikwidować. Nawet w nazwie uważają się za wszechpolaków, a ilu ich tak naprawdę jest? Póki co, niewielu w skali kraju. Nie zapominajmy jednak, że faszystów w Niemczech, na początku kariery Hitlera też było niewielu. Mam nadzieję, że za rok będzie inny rząd, który podejmie odpowiednie kroki do delegalizacji zarówno "wszechpolaków" jak i ONR.

 • nurzwidelec

  Oceniono 9 razy 5

  Artykuł 191 ustawy o odpadach brzmi: „Kto, wbrew przepisowi art. 155, termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów podlega karze aresztu albo grzywny".
  To tak na początek. Parę innych przepisów też się znajdzie.
  Palący flagę UE niewątpliwie uważają, że spalili odpad, a nawet gdyby tak nie uważali, to niech no ktoś spróbuje rozpalić ogień na ulicy.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 11 razy 5

  Krociotko z nimi zatańczyć. Jak chcieli zarobić to dopieprzyc takie kary, zeby już nigdy żaden z tych debili tak nie pomyslal

 • kaviar100

  Oceniono 7 razy 5

  Durnie chcą zabić kurę, która złote jaja znosi.

 • gajowy3

  Oceniono 11 razy 5

  nacjonaliści palili już flagę UE. policja niczego nie robiła. prokuratura niczego nie robiła. politycy udawali, że problemu nie ma. co się zmieniło?

 • optymistaa43

  Oceniono 11 razy 5

  Wszechmocna tepoto Polska,nie musicie sie bac ,piszczacy prokurator,debilowaty prezygent,klamiacy przestepca finansoway premier morawieCKA byli z wami,sprawie ukreci sie leb i moze nawet dostaniecie odszkodowanie,glowa go gory i "raz sierpem i mlotem wszechmosna tepote ".

 • sp-dziadu2012

  Oceniono 13 razy 5

  Na ulicach W-wy ludzie mieli opaski biało-czerwone z symbolem Polski walczacej? Czy te przygłupy o tym wiedziały? wątpię. Sensu w tym zero.

 • jotemka0602

  Oceniono 15 razy 5

  Zarobić wpier.dol

 • tenotkay

  Oceniono 4 razy 4

  Blaszczak,pu poliz kaczynskiego dostal z liscia.Ta drobna kuta.ina sie wyjdzie z tego .To dla niego za trudne.

 • yaspiman

  Oceniono 6 razy 4

  to proste.
  tę przestępczą organizację natychmiast rozwiązać.
  zarząd i przywódców zapuszkować - byle na długo.
  każdemu z członków wymierzyć kare finansową np. 100k.
  i natychmiast zapanuje spokój.

 • kociewiak999

  Oceniono 4 razy 4

  ..a na policji powiedza ze to TVN namowila ich na spalenie flagi UE !! i policja uwierzy ....bo musi !

 • czarna_zoska

  Oceniono 6 razy 4

  MW niestety nie umie odpowiedzic na pytanie co sie stanie z nasza gospodarka jak wyjdziemy z UE Oni mysla jak Brytole, ze wyjda ale bez konsekwencji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX