Selfie Kaczyńskiego z Marszu Niepodległości. Zadowolony prezes w otoczeniu samych kobiet

Na Twitterze jednej z europosłanek PiS pojawiło się zdjęcie z Marszu Niepodległości. Wygląda na to, że jest to ujęcie z ręki, wykonane przez Jarosława Kaczyńskiego.

Na zdjęciu oprócz prezesa znalazły się europosłanka Jadwiga Wiśniewska, rzeczniczka PiS i wicemarszałek Beata Mazurek oraz posłanka Małgorzata Gosiewska. Za nimi stoi rozmawiający przez telefon Mariusz Błaszczak, a w tle widać też wicepremier Beatę Szydło.

- Wspólny marsz to ogromny sukces. Wiemy już, że jest bardzo, bardzo dużo ludzi. Być może dojdzie nawet do 200 tysięcy. Jesteśmy uradowani, były piękne uroczystości na pl. Piłsudskiego, wspaniałe przemówienie prezydenta. To wielki dzień - powiedział Kaczyński w rozmowie z serwisem niezależna.pl.

Na Twitterze Wiśniewskiej pojawiło się też zdjęcie z prezesem trzymającym biało-czerwoną flagę. Obok znów - Gosiewska, Wiśniewska i Błaszczak, tym razem bez Beaty Mazurek.

Jarosław Kaczyński i pozostali oficjele szli w pierwszej części Marszu Niepodległości. Daleko za nimi znalazła się druga, większa część, gdzie szli m.in. nacjonaliści, ONR czy neofaszystowska organizacja włoska Forza Nuova. Więcej informacji o obchodach Święta Niepodległości znajdziecie w naszej RELACJI NA ŻYWO.

Więcej o:
Komentarze (189)
Selfie Kaczyńskiego z Marszu Niepodległości. Zadowolony prezes w otoczeniu samych kobiet
Zaloguj się
 • kiks11

  Oceniono 50 razy 36

  Kobiet? Chyba was porąbało! To pisówki, babochłpy partyjne, pozbawione wszelkich cech kobiecych, a zwłaszcza kobiecego sposobu zachowania, empatii i zwykłego dobra i sympatycznej buzi.

 • jarek_na_smietniku

  Oceniono 35 razy 33

  Japierdziu.. zdjęcie z konusem - wstyd do końca życia.
  A Beatka co taka wkur...zona?

 • borubar_perejro

  Oceniono 32 razy 28

  Selfie Kaczyńskiego? Niemożliwe, żeby ta lebiega umiała odróżnić tył od przodu.

 • Kris P

  Oceniono 24 razy 22

  Największe święto naszego narodu zawlaszczone przez faszystow i bandyterkę. PiS został przez nich zrobiony w ch...a, a kretyni jeszcze się cieszą.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 24 razy 22

  Jaki on podobny do tych kobiet!
  Jak te kobiety podobne do niego!

  Z jednego worka wyciągnięci...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX