Poranna rozmowa Gazeta.pl ze Zbigniewem Gryglasem (9.11.2018)

- Jestem pewny, że wszyscy bezpieczenie dotrzemy do celu tego marszu. Ufam w zapewnienia służb, ministra - mówił w porannej rozmowie w Gazeta.pl Zbigniew Gryglas, poseł partii Porozumienie, były członek Nowoczesnej.

Trwa zamieszanie wokół obchodów Święta Niepodległości 11 listopada w Warszawie. Rząd zapowiedział organizację państwowego marszu, z kolei sąd uchylił w czwartek decyzję o zakazie dla Marszu Niepodległości narodowców. Ratusz odwołuje się od wyroku.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz nie miała racji. Źle odbieram tę decyzję, zaogniła sytuację, zamiast ją uspokajać - mówił o zakazie dla marszu narodowców w porannej rozmowie w Gazeta.pl poseł partii Porozumienie Zbigniew Gryglas.

Jak dodał poseł Zjednoczonej Prawicy, wierzy w to, że niedzielny marsz, który przejdzie w Warszawie, przebiegnie spokojnie. - Jestem pewny, że wszyscy bezpiecznie dotrzemy do celu tego marszu. Ufam w zapewnienia służb, ministra - stwierdził.

Codziennie o 8:30 zapraszamy na poranną rozmowę Gazeta.pl. Gospodarze programu - Piotr Maślak i Łukasz Kijek - od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi postaciami ze sceny politycznej.

Więcej o: