Muzyk w Trójce o Władysławie Bartoszewskim: "taki bydlak". Prowadzący nie zareagował

Gość programu "Trojka na poważnie" nazwał prof. Władysława Bartoszewskiego "takim bydlakiem". Prowadzący nie zareagował na wypowiedź muzyka Pawła Piekarczyka.

- Taki bydlak powiedział, że Polska to jest taka brzydka panna, która nie bardzo może sobie znaleźć męża - powiedział podczas audycji Paweł Piekarczyk. - Ja mówiłem o Bartoszewskim akurat - dodał.

Prowadzący audycję Wojciech Rzeszczyński nie zareagował na słowa gościa o Władysławie Bartoszewskim. W studio był też obecny historyk prod. Wiesław Jan Wysocki.

Szef Trójki Wiktor Świetlik tłumaczy w rozmowie z "Pressem", że jest to "ryzyko związane z audycjami na żywo, że nigdy nie mamy kontroli nad tym, co powie gość". - W dzisiejszych czasach w sferze publicznej takie drastyczne przekroczenia są dosyć powszechne. I to było jedno z nich, absolutnie niedopuszczalne. Zamierzam odbyć rozmowę z prowadzącym i zobaczę, co dalej - mówił.

Kim jest Paweł Piekarczyk?

Paweł Piekarczyk to muzyk, wykonujący poezję śpiewaną. Jest on związany ze środowiskami "Gazety Polskiej" czy Radia Maryja. W swoich piosenkach podejmuje m.in. tematy żołnierzy wyklętych czy krytyki poprzedniego rządu. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Andrzeja Dudę. Odznaczenie zwrócił w proteście przeciwko odwołaniu szefa MON Antoniego Macierewicza.

Władysław Bartoszewski nie żyje. Żołnierz Armii Krajowej i były więzień KL Auschwitz zmarł w wieku 93 lat

Więcej o:
Komentarze (905)
Muzyk w Trójce o Władysławie Bartoszewskim: "taki bydlak". Prowadzący nie zareagował
Zaloguj się
 • glencok

  Oceniono 206 razy 192

  no jeśli ktoś zwraca odznaczenie RP bo odwołali ze stanowiska Maciera który rozwalił polską arię i ma całą masę niejasnych powiązań z Rosjanami o których napisał w książce Piątek, to trzeba mieć równo zryty beret. Nic dziwnego że dla kogoś takiego prawdziwy patriota, bohater walczący o niepodległość Polski i po prostu przyzwoity człowiek jest bydlakiem. Żal tylko że kiedyś "moja" Trójka zaprasza takie miernoty intelektualne i moralne do studia. Ale jeśli prowadzący nie zareagował to znaczy że jest podobny

 • wawiak57

  Oceniono 193 razy 185

  Rozumiem tak zwanego muzyka, że wku...a go Bartoszewski. O Bartoszewskim słyszeli wszyscy, o Piekarczyku tylko miejscowe kółko różańcowe. To mocno stresujące dla człowieka o wielkich ambicjach, a możliwościach zerowych.

 • Bob Bob

  Oceniono 126 razy 120

  Wszystko jasne. Tylko ludzie powiązani z kościołem, radiem Maryja i obecnym rządem potrafią w tak niewybredny sposób obrażać innych. Taka prawicowa kompensacja, gdyż prawda jest taka, że żaden z nich nie dorasta Bartoszewskiemu do pięt...

 • fakiba

  Oceniono 109 razy 95

  A kto to jest Piekarczyk , jakiś dupek udający kogoś innego niż jest , a jest du....im

 • 1docentpj

  Oceniono 102 razy 84

  Katolicka miernota wystąpiła w coraz bardziej miernej 'trójce'.

 • eler1

  Oceniono 67 razy 61

  A kto to k.......a jest jakiś Paweł Piekarczyk. Bohater dobrej zmiany . No i się doczekaliśmy Jaki kraj takie piersi do medali. Żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX