Komentarze (64)
Porozumienie MSWiA: Brudziński będzie dziś negocjował z policjantami. Nieoficjalnie: nawet 30 tys. na L4
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jazz1001

  Oceniono 3 razy 3

  kolejna pisua

 • onkelrobert

  Oceniono 2 razy 2

  Czy można samemu, bez decyzji lekarza wrócić z L-4?

 • duzyjan77

  Oceniono 4 razy 2

  nie dziwię się, że idą na l4. tyle lat zastoju, zarobki marne, PIS robi co może ale tu jest potrzebna głęboka reforma, bo starzy odejdą na emeryturę a młodzi nie pójdą za 2400 robić.

 • Andrzej Szulc

  Oceniono 1 raz 1

  Brudziński PiS z wielkom pompą otwierały komisariaty policji dzisiaj PiS zamyka???

 • kaszpir2

  Oceniono 5 razy 1

  15 lat i emeryturka ? 100% płatne L4 ?
  Komuś się w głowach poprzewracało ?
  Po co pracować jak na L4 będzie dostawał tyle samo ?

  Policjanci powinni pracować tak jak reszta obywateli. Policjanta później zawsze można przenieśc na stanowisko biurowe i dalej może pracować ..

 • kaszpir2

  Oceniono 3 razy 1

  Negocjowanie z kimś kto szantażuje ? Z kimś kto załatwia sobie lewe L4 i naraża na koszt społeczeństwo ?
  negocjowanie z kims kto chce miec 100% płatne L4 i z kimś dla których załatwienie lewych L4 nie jest problemem ?

  nagle okaże się że jak będzie 100% płatne L4 to olbrzymia część policjantów będzie taka "chora" że będzie cały czas na L4 ?

  Po co pracować jak można mieć tyle samo siedząc w domu i popijająć piwko ?

 • vader2010

  Oceniono 3 razy 1

  postraszyć lekarzy że przy wykryciu iluś tam % wystawionych lewych zwolnień zawieszenie prawa wykonywania zawodu i zaraz się sytuacja zmieni radykalnie

 • pavn

  Oceniono 16 razy 0

  Daliśmy policjantom stabilne , warunki zatrudnienia, średnie wynagrodzenie , przywileje emerytalne , i wiele innych benefitów niedostępnych dla innych grup społecznych . W zamian otrzymujemy symboliczną wykrywalność przestępstw , kumanie się z środowiskami przestępczymi , nieudolność i zwykły brak empatii dla poszkodowanego . Po co nam taka Policja ? Po co nam ludzie zwyczajnie łamiący prawo , oszukujący płacących im obywateli . To ich oszustwo polegające na braniu lewych L4 zrównuje ich mentalnie ze pospolitymi złodziejami czy innym elementem przestępczym . Nazwanie takich policjantów stróżami prawa to jakaś kpina , to zaprzeczenie praworządności . Polski policjant w formie obecnie obowiązującej nie zasługuje na szacunek . Nadaje się tylko i wyłącznie do ochrony interesów aktualnie rządzących. Jest to formacja zwyczajnie zdegenerowana .

 • bialeem

  Oceniono 10 razy 0

  Z terrorystami się nie dyskutuje. Zatrudnić zagranicznych prywaciaków albo rodzimych prywaciaków, a chorowitków wysłać na renty minimalne.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 13 razy -3

  Negocjacje z tymi schorowanymi cieniasami? renty inwalidzkie ich wysłać! A na ulice do pilnowania porządku wypuścić WOT!

 • qawsedrftg

  Oceniono 10 razy -4

  Dość już POPiSu i Fortu Trump. Bufetowa i Matołusz w kolejnej POPiSowej ustawce.

  Dla GW faszyzm w Polsce to przejście z biało-czerwoną flagą i wątpliwości co do nieograniczonej imigracji. Na Ukrainie można za to używać SS-owskiej symboliki (godła rządowego batalionu Azow: Wolfsangel i Schwarze Sonne), oddawać oficjalnie cześć SS-manom (Szuchewycz) i wszystko w porządku.

  Gdy cokolwiek złego się wydarzy w rosyjskiej armii, zaraz PILNE w GW. A podczas śmiesznych manewrów NATO kolizja okrętu z tankowcem i nic, cisza:

  ht tps://www.welt.de/politik/ausland/article183478484/KNM-Helge-Ingstad-Fregatte-kollidiert-nach-Nato-Manoever-mit-Tanker.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX