Komentarze (268)
Decyzja Gronkiewicz-Waltz spóźniona o 8 lat. Jeśli sąd ją uchyli, PiS ma poważny problem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sunzi15

  Oceniono 10 razy 10

  Nazbieralo sie tu pelno nazistowskich piewcow wolnosci.
  Na odsiadce przypomnicie sobie, ze "Arbeit macht frei".
  Sa tacy co nie zapomnieli, ze nazistowska wolnosc
  manifestowala sie przez kominy krematorium.

 • sir.fred

  Oceniono 16 razy 10

  Jatka między PiS-em a nazistami to najlepsze, co może się zdarzyć :) Popcorn, please.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 26 razy 10

  O tak, tak. W okolicy powinny być naziolskie symbole i hasła, żeby ładnie Ardiana i Krzywomordego na nich ująć i puścić w świat ich prawdziwe oblicze. Jeszcze pałowanie nazioli, żeby potem można w sejmie i prawicowych mediach trąbić, że znowu ta peło pałowała społeczeństwo.

  Marsz państwowy i 50 przywódców na obchodach setnej rocznicy w grudniu. Znaczy się na szczycie klimatycznym, ale kto by się takimi duperelami jak ONZ przejmował.

  Na końcu odtrąbić sukces i porozdawać premie, bo w końcu im się należy!

 • barakuda62

  Oceniono 11 razy 9

  prezydent z premierem będą musieli przemaszerować na tle rasistowskich transparentów
  =============
  No i w czym problem? przecież pójdą ramię w ramię z tymi, których popierali i hołubili za patriotyzm, wreszcie pokażą swoje prawdziwe mordy zdradzieckie na tle swastyk itp. symboli.
  A co potem?
  a potem zdrowe, demokratyczne społeczeństwo odeśle ich w PiSdu!

 • xynat

  Oceniono 15 razy 9

  HGW wystrzeliła pisiorów w kosmos. Niezależnie od decyzji sądu oba marsze i państwowy i (legalny lub nie) faszystowski odbędą się razem. Już widzę widoczek z dudą i morawieckim (specjalnie z małej literki) na tle transparentu o białej rasie, pochodniach i kamieniach lecących w stronę policjantów. To będzie idealne na pocztówkę podsumowującą bezmyślne rządy pisiorów. A Hanka? A Hanka będzie czysta.

 • tadjan

  Oceniono 11 razy 9

  ale pięknie Hania uruchomiła kaczych nierobów (prezydent, premier) .... tacy byli bezradni, tacy nieudolni.

 • 1moja

  Oceniono 15 razy 9

  "...Tadeusz Rydzyk: zakaz marszu to pogarda dla patriotów ..." odezwal zmartwiony, przenajswietszy swiety nad swietymi i wszystkimi papiezykami general gubernator, duchowy opiekun i wstawiciel u bozi brunatnej miedzynarodowki katonaziolskiej, Rydzyk.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 8 razy 8

  oczywiście że spóxniona z powodów 'etycznych', ale można było sie spodziewać, ze jesli cokolwiek zrobi to na sam koniec, bo już jej nie zależy

  natomiast sama sytuacja to bardzo dobre polityczne rozwiązanie problemu

  prezydent/PIS nawoływał do marszu z ONR, a potem się wycofał

  obecnie robi swój marsz, który albo zneutralizuje ten ONRu, faszystów i rasistów - ALBO - będzie kojarzony (i słusznie) z tym środowiskiem

  tak czy siak opozycja wychodzi z tym bardzo dobrze

  nawet jeśli sąd przyzna prawo ONR do marszu, to już zaczyna być problemem rządu a nie miasta

  rozwiązanie idealne

 • nowak37

  Oceniono 10 razy 8

  Wreszcie pójdą swoi że swoimi. Myślę, że sąd uchyli zakaz bo prewencyjnie można by zakazywac wszystkich zgromadzeń bo każde może potencjalnie stwarzać zagrożenie.
  Przechodziłem dzisiaj przez Pl. Piłsudskiego. Pomnik L. Kaczyńskiego wydaje się większy od pomnika Piłsudskiego.
  Słaby 4 i pół letni prezydent, bez większych dokonań. Największą zasługa to, że zginął.

 • frajtak

  Oceniono 12 razy 8

  hahah ale beka! ""Rzeczpospolita" twierdzi, że służby miały informacje o wybierających się na Marsz środowiskach neofaszystowskich..." Ja nie jestem służbą specjalną, a wiedziałem bez korzystania z milionów państwowej kasy, że na tzw. marsz niepodległości wybierają się grupy faszystowskie.

 • ziggybam

  Oceniono 18 razy 8

  Znamienne jest że ani Adran, ani Matołusz, ani Kurdupel nawet słowem nie skrytykowali decyzji o zakazie marszu (a plujący Tarczyński został skarcony). Przestraszyły się aparaty naziolskiej hydry, którą sami wyhodowali. A teraz będą musieli znieść ich obecność na swoim marszu. Zobaczymy czy będą tam symbole skinheadów, hasła rasistowskie czy promowanie faszystowskiej ideologii. Ale jak znamy życie w państwie PiS naziole zostaną schowani na rok by potem wybić ze zdwojoną siłą gdy już PiS przerżnie wybory.

 • mesik50

  Oceniono 9 razy 7

  I bardzo bym chciała, żeby pis i prezydent wysypali się w tym dniu. Daj im Panie .... . Nie, nie będę w to mieszać sił wyższych.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 13 razy 7

  BRAWO PANI H.G.-W. PREZYDENT WARSZAWY!!! PRECZ z HEILOWANIEM PRZEZ PROFASZYSTOWSKI O.N.R.!

 • rom1955

  Oceniono 13 razy 7

  Pieknie PiS załatwił nam 100-stulecie niepodległosci. Bravo Kaczynski.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy 7

  @citaobscura
  Oczywista oczywistość, wojna trojańska to też sprawka PO sprowokowana porwaniem kota prezesa, a nie Heleny żony króla Sparty...

 • byrcyn11

  Oceniono 13 razy 7

  Najpierw był ping-pong, ale jak się okazało, że jeden specjalnie nie odbija piłeczki, to zrobił się "gorący kartofel". W końcu tego kartofla złamał rząd (prezes) bo musiał. Dobrze to rozegrała HGW.

 • fiqumiku

  Oceniono 6 razy 6

  I macie swojego genialnego stratega Jarka, ktory takk nakombinowal, ze stal sie glowa ruchu nacjonalistycznego. Zachecal krzykaczy, wspieral i podburzal onr i doprowadzil do dzisiejszego upadku instytucji panstwa. Pisland - panstwo teoretyczne

 • felekstankiewicz

  Oceniono 10 razy 6

  Co kolwiek sie stanie,z okazji 100 niepodleglosci bedzie ZADYMA,co swiadczy ze polacy nawet we wlasnym kraju,porzadku zaprowadzic niepotrafia .Oczywiscie ze decyzja Pani Prezydent Warszawy jak najbardziej sluszna,szkoda tylko ze panowie policjianci przez okragly rok wpatrywali sie w faszystofskie hasla,gloszone w zeszlym roku i ich nie zobaczyli.

 • twojno

  Oceniono 8 razy 6

  Redakcje powinny wysłać reporterów mających doświadczenie w relacjonowaniu konfliktów zbrojnych. Koniecznie w kamizelkach i hełmach. Zapowiada się klasyczna ustawka. Spotkają się dwa kibolskie środowiska i niczego nie zmienia faktu, że jedna strona będzie w garniturach, mentalność ta samą.

 • 20portal

  Oceniono 8 razy 6

  Jeśli sąd tej decyzji nie uchyli to PiS ma jeszcze bardziej poważny problem.
  PiS tak czarował "patriotyzmem", tak kręcił nacjonalizmem, że sam wpadł we własna pułapkę.
  Mam nadzieję, że ludzie przekonają się w końcu co to jest za towarzystwo ten PiS i dokąd chce nasz kraj zaprowadzić. To nie tylko nieudacznicy, ale wielcy szkodnicy. Szkoda Polski ELEKTORACIE.

 • sunzi15

  Oceniono 20 razy 6

  Klania sie KONSTYTUCJA!!!
  Nie dopuszcza nazistowskich organizacji ani imprez.
  Nazisci moga to miec w Dudzie, ale wladze panstwowe,
  przynajmniej dopoki jestesmy w UNII a nie ZBiRze - NIE!

 • oloros11

  Oceniono 12 razy 6

  Duda z Morawieckim na tle symboli nazistowskich - telewizje juz sie szykuja na calym swiecie - do tego jatka na ulicach - brawo
  zwyciezymy...zwyciezymy..
  VVVVVVVVVVVVVVV

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 13 razy 5

  Polski burdel właśnie przekształca się w totalną anarchię, zupełnie jak w okresie rozbiorowym

  oby to była huczna i ostatnia rocznica, niech skończy się kilkudniową nawalanką i w finale interwencją z zewnątrz. BOR czy jak się tam zwą ma broń ostrą i nie będą się przepychać z bydłem kibolskim. A skoro do Warszawy zjeżdża elita faszystowska z całej Europy to i u nich się znajdzie niejedna giwera

  Pytałem w ostatnich dniach wielu młodych ludzi o zdanie ( 30-35 lat ), wszyscy są zdania że czas najwyższy aby to kalekie państwo się rozpadło na część europejską i polski skansen pod władzą Rosji

  Ja osobiście nie mam zdania, , z patriotyzmu się wyleczyłem a to co się w tym kraju wyprawia traktuję jak mierny kabaret.

  Na pewno będę kibicował tej nawalance, i im więcej trupów tym weselej

 • drdr2

  Oceniono 7 razy 5

  Jaka piękna katastrofa

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 5

  @hotin
  ...co prawda min. Sienkiewicz przestał być ministrem w 2014 r., ale wg propagandy pisowskiej winna jest zawsze TOTALNA oPOzycja (nawet w tym słowie widać winnych...), a współwinna "GW"

 • stanislaw.sk

  Oceniono 11 razy 5

  ONR powinien zostać ZDELEGALIZOWANY, ale popiera go PiS i nie chce władza tego zrobić czyli mamy "NSDAP-owski bryk z dojścia Hitlera do władzy"

 • Jan Schabek

  Oceniono 9 razy 5

  Warszawa nasza stolica jest padła ofiarą faszystów w 1939 -45 r.
  A ofiarą barbarzyńców była w latach 1945-89, 2005-7 i teraz jest od 2015-?
  Dlaczego pozwalamy na krwawienie naszej stolicy Warszawy ?
  My wszyscy Polacy powinniśmy pamiętać najgorsze jej czasy, co byłoby przestrogą na uniknięcie następnych cierpień.

 • dungala

  Oceniono 5 razy 5

  Rydzyk wyślę swoją moherowa armię od Antka postrzelania. Lagami zabezpiecza cała demonstracje.

 • js08836

  Oceniono 7 razy 5

  W 2015 r. Polska stała się wolnym krajem, to w/g PiS. Okupacja trwała od 1989 r. , też w/g PiS. Nie na darmo darli ryja " Ojczyznę wolną racz nam oddać.... ", " czysta krew ", " biała Europa " i inne brednie totalne. No to macie wredne pisiory wolną Polskę. Podręcznik nacjonalisty idioty : Od czego zaczniemy świętować tą wolność ? Wpierw należy zgromadzić sprzęt potrzebny by zamanifestować ową wolność. Po zebraniu odpowiednich akcesoriów ( kamienie, pałki, pręty, łańcuchy, race, petardy ) należy na nieskalane inteligencją gęby założyć kominiarki, na szyję założyć szaliki z logo Polska Walcząca, ORN i inne durnoty. Tak przygotowanym należy udać się na miejsce zbiórki by uzgodnić od czego należy zacząć prowokację, a w konsekwencji zadymę. Bydło ma w nosie kretyńskie hasła, tu chodzi o rozróby o upuszczenie rozpierających ich energii. Polska jest wolna od faszyzmu od 1945 r. Wolna od wpływu komunistów od 1989 r. Brakuje jeszcze, aby była wolna od bydła z ORN i innych faszyzujących ugrupowań. Tym durniom potrzeba pół roku pobytu w nazistowskim obozie koncentracyjnym , apeli o 6 rano w deszczu śniegu i na mrozie. Pracy po 12 godz. w kamieniołomach. Cienkiej zupki z kromką chleba i wody do popicia. Po takim doświadczeniu pokochaliby ojczyzną Polską taką jaką jest ze swymi wadami i zaletami, ale wolną od wojny i zadym idiotów.

 • wolf01

  Oceniono 13 razy 5

  Co by nie robili i tak PiSS będzie partia która wspiera po cichu ruch neonazistowski do spółki z kościołem spadkobiercą tradycji Targowicy

 • Oceniono 7 razy 5

  .
  ... samorozwiązanie parlamentu z równoczesną abdykacją #PAD'a, to ruch jaki należy WYKONAĆ, by uzdrowić sytuację w Polsce!
  .
  ... czas na takie właśnie posunięcie jest w sumie do jutra!
  .

 • skandy5

  Oceniono 7 razy 5

  W ogóle należy znieść to święto 11.11 - raczej 10.04, albo utworzenie rządu szydła - odzyskanie niepodległości po ponad 200latach

 • stgeorge

  Oceniono 6 razy 4

  A może komuś zależy na sprowokowaniu zajść. Jakiś mały rozlew krwii. Histeria w mediach. A potem bratnia pomoc żeby przywrócić demokrację.

 • damtek

  Oceniono 8 razy 4

  Polecenie służbowe dostałam.
  Udział w mszy z okazji rocznicy niepodległości.
  Mam być w pracy. W niedzielę.
  Odmówiłam.
  Usłyszałam, że mogę "stanąć obok kościoła"

  Pracuję wiele lat. Takie polecenie służbowe usłyszałam pierwszy raz. Żenada.
  Ren/twitter

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 10 razy 4

  Niech sąd uchyli ten zakaz, chcę zobaczyć głupi ryj gumowego czopka z Belwederu na tle swastyk i wilczych haków.
  Może wtedy wreszcie UE uzna, że trzeba tu wprowadzić siły stabilizacyjne i pogonić to kacze barachło z powrotem za Bug.

 • Oceniono 4 razy 4

  To znowu wina Tuska bo gdyby nie zapowiedział swojego uczestnictwa w marszu to wszystko byłoby okej bo część PiS-owskich pseudo-polityków by z Warszawy wyjechała a część zaszyłaby się w swoich norach a naziści by mieli hulaj dusza wola nieba

 • g106

  Oceniono 8 razy 4

  No ale w czym problem? Pisiorki mają pełnię władzy, wojewoda może zakaz uchylić, sąd też. Za KAŻDĄ decyzją będzie stać odpowiedzialność PiS-u i się przed nią nie ma prawa uchylać!!!

 • 1moja

  Oceniono 4 razy 4

  "...Jeśli sąd ją uchyli, PiS ma poważny problem ..." Sad zrobi tak jak sedziemu rozkaze msciwa szuja, prokuratorismus Zero. Oczywiscie wszystko bedzie zgodne z zyczeniem Jaroslawa K. Nie po to robili dobra zmiane w sadach aby PiSbolszewicy nic z tego nie mieli.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • feurig59

  Oceniono 4 razy 4

  Kupilem juz popcorn

 • ax-les-thermes

  Oceniono 4 razy 4

  Nacjonalisci moga takze. przylaczyc sie do tego "panstwowego" marszu i tam rowniez wystawic swoje hasla i flagi. Jaki problem?

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 7 razy 3

  Czemu PiS miałby mieć problem w przypadku uchylenia decyzji przez sąd? Duda albo Morawiecki ogłoszą 10 minut później, że decyzja sądu jest nieważna i cześć.

 • berek_joselewicz

  Oceniono 5 razy 3

  Polska dla polakow, ziemia dla ziemniaków, księża na Księżyc.

 • erka-4

  Oceniono 5 razy 3

  cytat:
  " Jak ustaliła Wirtualna Polska, gdyby prezydent nie zakazała marszu, zrobiłby to wojewoda mazowiecki, "

  Te różne media więcej wiedzą niż sam prezes Kaczyński wie sam o sobie.

 • komentator_2000

  Oceniono 5 razy 3

  "Odważna" decyzja, bo już po wyborach.
  A o spalonej budce coś zdaje się było na pewnych taśmach...

 • kazimierz111

  Oceniono 5 razy 3

  Taka piękna okazja 100-lecia odzyskania niepodległości tak nieudolnie zmarnowana przez grupę trzymającą władzę. Tragedia i rozpacz.

 • gadagadu

  Oceniono 7 razy 3

  .... piszą o tym że 8 lat spóźniona decyzja ....... pamiętacie ówczesną opozycję ..... PiS .....

  .... jak kempa i inni mamiła o patriotach .... jak odwiedzała i broniła "starucha" i innych kiboli .....

  .... jądro wszystkich bijatyk i ustawek .....

  .... pamiętacie jak pis-dzielcy opowiadali o wolności i prześladowaniach ..... "patriotów" ..... hehe ....

  ............ cieszę się że to g ó w n o mieszane przez pis-dzielców ..... wyleje im się na łeb ......................

  ........ narodowcy ..... (choć was nie popieram) pokażcie karakanom moralnym gdzie ich miejsce ....

  .... pokażcie że ich miejsce jest za ......... wami ........

  ..... że kłamcy i dorobkiewicze są gorszym sortem niż "patrioci" , którymi byliście przez te lata ....

  .................................. a pomnik najgorszego prezydenta ......... należy przenieść ...........

  ....... na nowogrodzką .............. albo na żoliborz ....... i opatrzyć tabliczką .............

  CZŁOWIEKA SZANUJE SIĘ ZA TO KIM JEST , A NIE ZA TO JAKIE PIASTUJE STANOWISKO

  ...... albo ma brata .... nieudacznika ..... który zniszczy wszystko ..... nawet to co osiągnął ......

 • evident

  Oceniono 7 razy 3

  Razem Maliniak pójdzie z faszystami ale jaja

 • large nss

  Oceniono 5 razy 3

  Przykro czytać w komentarzach spory o nic. Żaden kraj nic nie osiągnie, jeśli najpierw nie ogarnie swoich spraw wewnętrznych. Jeśli chcecie się opluwać kiedy cały świat idzie na przód to powodzenia. Już taki mieliśmy kilka razy w historii. Jak ktoś nie wie po podpowiem. Dobrze się to nie skończyło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX