Wrocław zakazał Narodowego Marszu Niepodległości. "Jesteśmy zmobilizowani! NIE ODPUŚCIMY"

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wydał zakaz decyzję o wydaniu zakazu organizacji Narodowego Marszu Niepodległości. - Marsz się odbędzie - zapowiada były ksiądz Jacek Międlar, aktywy w środowisku wrocławskich narodowców.

O zakazie dla Narodowego Marszu Niepodległości we Wrocławiu poinformował we wtorek prezydent Rafał Dutkiewicz. Według prezydenta Wrocławia istniało zagrożenie, że na Narodowym Marszu Niepodległości będzie miało miejsce m.in. nawoływanie do nienawiści. Odpowiedź narodowców przyszła szybko.

- Marsz się odbędzie. Świstki Dutkiewicza dla nas nic nie znaczą - taki wpis zamieścił na Twitterze Jacek Międlar, były ksiądz znany z aktywności na Marszu Niepodległości w Warszawie, a także uczestnictwa w wiecach narodowców we Wrocławiu.

Później było tylko ostrzej, Międlar wygrażał: "Jesteśmy zmobilizowani! Wrocławscy Patrioci, Kibice Śląska Wrocław - NIE ODPUŚCIMY! 11.11 o godz. 17 startuje Marsz Polski Niepodległej w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Żaden lewak i żyd nam tego nie zabroni!".

Winnicki: Rasistowskie hasła na Marszu Niepodległości to kropla w biało-czerwonym morzu

Więcej o:
Komentarze (238)
Wrocław zakazał Narodowego Marszu Niepodległości. Narodowcy: "NIE ODPUŚCIMY"
Zaloguj się
 • yenk

  Oceniono 87 razy 57

  Międlar... nie jesteś już księdzem, popukałbyś kobietę, a nie ciągle z marsze z chłopcami.

 • wawiak57

  Oceniono 60 razy 40

  To ciekawe, że dla prawicowych nawiedzonych po drugiej stronie istnieją tylko lewaki i Żydzi. Panie Międlar istnieję również ja i mnie podobni, rodowici Polacy bez lewicowych inklinacji, tylko coś ku... pana i pana kolegów nie tolerujemy, tak jak inne wszy i karakany.

 • krynolinka

  Oceniono 67 razy 39

  Czubek Międlar jest przykładem, że nie u wszystkich przemiana materii, przebiega prawidłowo. Za każdym razem gdy otwiera usta, czuć niesamowity smród.

 • 00037wj

  Oceniono 48 razy 34

  Brawo Panie Prezydencie, brawo Wrocław.

 • elenem

  Oceniono 39 razy 29

  Międlar powinien siedzieć! Ten gość ma nierówno pod sufitem. I jest niebezpieczny.

 • terdzo

  Oceniono 32 razy 28

  Czy on sobie zdaje sprawę, że od brodatego islamisty odróżnia go wyłącznie gładka gęba i że jeżeli gdzieś jest (jak twierdzi ten porażeniowiec) piekło to będzie się w nim smażył razem z talibami i chłopcami z hitlerjugend?

 • krebs06

  Oceniono 30 razy 26

  co za palant.
  Brawo Wrocław, wreszcie tama tej tłuszczy

 • fakduck

  Oceniono 28 razy 24

  międlar, pukali cię biskupi, będą cię pukać w pierdlu, za narodowo-socjalistyczne ciągoty. Oczywiście jak rząd się zmieni!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX