Przesłuchanie trwa, a Kownacki publikuje mem z Tuskiem. Wcześniej napominał Giertycha

Bartosz Kownacki z komisji ds. Amber Gold pokpiwał sobie z Romana Giertycha, który zamiast towarzyszyć Donaldowi Tuskowi podczas przesłuchania "zajmuje się tweetowaniem". Jednak przed zakończeniem posiedzenia, sam zamieścił na swoim Twitterze i Facebooku mem z Tuskiem.

Dzisiaj Donald Tusk był przesłuchiwany przez komisję ds. Amber Gold. Podczas posiedzenia doszło do kilku zabawnych sytuacji. Jedną z nich jest zwrócenie przez Małgorzatę Wassermann uwagi jednemu z ekspertów komisji, by "nie grał na telefonie". Ekspert tłumaczył, że szukał "stosownego aktu prawnego". Wtedy wtrącił się Tusk: - Pan Kownacki też tam pykał - stwierdził były premier.

Przesłuchanie trwa. Kownacki wrzuca mema z Tuskiem

Nie wiemy, co "pykał" w tamtym momencie poseł Bartosz Kownacki, ale wiemy, że nie był skupiony w 100 procentach na pracy komisji. Jeszcze przed zakończeniem przesłuchania poseł zamieścił na swoich kontach na Twitterze i Facebooku mem z Donaldem Tuskiem. 

"Donald Tusk przez 7 lat rozmawiał 7 razy z szefami NBP i KNF. Miał jednak czas na haratanie w gałę z kumplami" - głosi napis na opublikowanym zdjęciu. "Pan jest podobno adwokatem... umieszczanie memów w czasie, gdy pan uczestniczy w posiedzeniu komisji to... upadek pana!" - skomentował post Kownackiego Tomasz Zimoch.

Kownacki do Giertycha

Żeby było ciekawiej, sam Kownacki wcześniej zwrócił na to uwagę Romanowi Giertychowi, który, choć jest pełnomocnikiem Tuska, nie uczestniczył w przesłuchaniu. "Szczególna rola pełnomocnika @GiertychRoman podczas dzisiejszego przesłuchania D. Tuska zamiast przebywać z klientem na sali posiedzeń z nadzwyczajną płodnością zajmuje się tweetowaniem" - napisał poseł.

We wtorek gościem Piotra Maślaka będzie Krzysztof Brejza, członek komisji ds. Amber Gold. Zapraszamy o 8:30!

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (292)
Kownacki podczas posiedzenia komisji ds. Amber Gold opublikował mem z Tuskiem
Zaloguj się
 • pd2016

  Oceniono 137 razy 131

  No proszę! Facio od widelcow, który ze swoim szefem Antonim zniszczył polską armię, znów mędrkuje!

 • paulproteus

  Oceniono 102 razy 98

  odezwał się miszczu od zakupów dla wojska, kumpel Antoniusza. Kudupelek kolejny

 • ar.co

  Oceniono 82 razy 76

  Jak się Kownackiemu nudzi, to niech zrezygnuje z tej "pracy" i weźmie się do uczciwej roboty. Ile mamy płacić takim darmozjadom za pierdzenie w stołek?

 • marywil2012

  Oceniono 81 razy 75

  kownacki? ten od widelców? i zamówień i obiecanek dla wojska, które nigdy nie zostały spełnione? dobre sobie. dość śmieszna postać.

 • 1utek

  Oceniono 58 razy 58

  A mnie zainteresowały pytania posła PO pana Brejzy dotyczące działalności prokuratorów. Szczególnie część dotycząca awansu panów prokuratorów po roku 2015. Przypadek, zbieg okoliczności? Kiedyś wydawało mi się że taśmy Falenty dotyczyły polityków przypadkowych, jak leci, potem zauważono, że nie został nagrany nikt z PiS-u (M. Morawiecki związany był wtedy z PO), obecnie nagrania wiąże się coraz częściej z wywiadem obcego kraju i wpływem na wyniki wyborów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX