Neumann drwi z Wassermann: Dziwię się, że zafundowała sobie dwa ciężkie dni z rzędu

Komisja ds. Amber Gold pod przewodnictwem Małgorzaty Wassermann przesłuchuje w poniedziałek Donalda Tuska. - Trauma dziś i trauma jutro - ironizował w niedzielę poseł PO Sławomir Neumann.

Donald Tusk w poniedziałek stanął przed komisją ds. Amber Gold. Jej przewodniczącą jest Małgorzata Wassermann, która w niedzielę w drugiej turze wyborów samorządowych w Krakowie przegrała z Jackiem Majchrowskim.

- Jeśli chodzi o przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją Amber Gold, to dziwię się poseł Wassermann, że zafundowała sobie takie dwa ciężkie dni z rzędu. Trauma dziś i trauma jutro - ironizował w niedzielę poseł PO Sławomir Neumann w TVN24.

Donald Tusk przed komisją ds. Amber Gold

Były premier i obecny przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk składa zeznania przed Sejmową Komisją Śledczą ds. Amber Gold. Jest ostatnim świadkiem, którego przesłuchają posłowie w sprawie gdańskiej piramidy finansowej.

Przed godz. 10 Tusk pojawił się na terenach Sejmu i skierował się w stronę tej części budynku, w którym obraduje komisja śledcza. Towarzyszył mu Paweł Graś.

Z terminem przesłuchania Tuska było sporo problemów: początkowo miało odbyć się 2 października, ale ostatecznie przesunięto je na 5 listopada.

Więcej o:
Komentarze (181)
Donald Tusk przed komisją Amber Gold. Sławomir Neumann: Dziwię się Małgorzacie Wassermann, że zafundowała sobie dwa ciężkie dni z rzędu
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 83 razy 75

  Tusk rozjeżdża Wassermanowa aż miło . Cały dzień tragicznych dla PiSu wiadomości coś pieknego

 • ziaburek

  Oceniono 60 razy 58

  Chce sobie odreagować wczorajszy "sukces". Ale coś mi wygląda na to, że drugi raz dostanie po d...

 • spyderman2

  Oceniono 60 razy 56

  pan Tusk znów ośmiesza waserman, która sugeruje że ambergold założył pan Tusk a nie Marcin P. powiązany z pis. zresztą ambergold to małe piwo przy pioswskiej aferze skoków i obecnej getbak gdzie matełuszek-kłamczuszek prywatnie korespondował z oszustem z getbaka. nawet kaczor przytulił nagrodę finansowaną przez getbak. nic dziwnego że pisowskie komuszki przymykały oko

 • sierra65

  Oceniono 49 razy 47

  największym, jak dotąd, osiągnięciem życiowym wasserwanny jest to, że tatuś "poległ" pod Smoleńskiem

 • antropoid

  Oceniono 45 razy 37

  Ona ma ubogi iloraz inteligencji, dlatego spłynie to po niej jak po - nomen omen - kaczce.

 • signum_t

  Oceniono 40 razy 36

  Duda, Wasserman, Ziobro, Mularczyk - a miałem o wydziale prawa UJ takie dobre zdanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX