Kukiz'15 ma stracić kolejnego posła. RMF FM: Marek Jakubiak odchodzi z klubu

Marek Jakubiak zapowiedział na godz. 22 wydanie ważnego oświadczenia. Jak donosi RMF FM: poseł opuści szeregi Kukiz'15.

Marek Jakubiak z list Kukiz'15 wszedł do Sejmu w 2015 roku, jednak w ostatnim czasie nie szczędził krytyki ugrupowaniu. Mówił m.in., że w Kukiz'15 musi nastąpić reorganizacja, a samo ugrupowanie "wegetuje".

Sporo działo się też po serii wulgarnych tweetów Pawła Kukiza, które były skierowane właśnie do Jakubiaka. Po tych wydarzeniach zresztą pojawiały się nieoficjalne doniesienia, że Jakubiak miał zacząć tworzyć własne, polityczne plany i "czuć presję, by przeciwstawić się Kukizowi".

Po godz. 16 Jakubiak zamieścił na Twitterze informację, że o godz. 22, a więc na dwie godziny przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, wyda ważne oświadczenie.

Kilka minut później Patryk Michalski dziennikarz RMF FM poinformował, że Jakubiak odchodzi z klubu Kukiz'15 i w ciągu miesiąca "zdecyduje o swojej przyszłości".

Więcej o:
Komentarze (87)
Marek Jakubiak odchodzi z klubu Kukiz'15. "W ciągu miesiąca zdecyduje o przyszłości"
Zaloguj się
 • arkon4

  Oceniono 30 razy 20

  Każda partia która kolaboruje z PIS ląduje na śmietniku historii. Każda.Oni są gorsi od zarazy.

 • pedro.666

  Oceniono 22 razy 16

  Byle trzech zostało. Paweł wie, że flaszkę najlepiej obalać we trzech

 • fakduck

  Oceniono 26 razy 16

  Idzie w jasyr do kaszynescu?

 • hen-live

  Oceniono 30 razy 14

  No i kończy się kariera Kukiza i Kukiz 15.To była taka wydmuszka jak Lepper,Palikot czy Petru.Szkoda tylko że wciągnął do Sejmu sporo brunatnego goovna którzy zresztą pierwsi go olali.

 • agenciputinawon

  Oceniono 20 razy 12

  Hahahaha Kilka dni temu w rozmowie opublikowanej bodajże na Onecie zarzekał się, że z klubu nie odejdzie, bo współtworzył "Kukiz 15", a 6 listopada miało się odbyć zebranie "naprawcze" klubu....

 • henryk57

  Oceniono 19 razy 11

  Nie ma czego żałować .Kukiz stworzył politycznego potworka ,na którego już sam na trzeźwo nie może patrzeć .Niech to będzie przestrogą dla kolejnych politycznych" solistów".Kto dzisiaj pamięta "rewolucjonistów" od Leppera ,Palikota, Moczulskiego,Korwina ?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX