Kukiz tłumaczy się z wpisów na Twitterze. "Nikt nie będzie mi dyktował, co mam robić w piątek"

Lider ugrupowania Kukiz'15 Paweł Kukiz w wywiadzie dla portalu Fakt24 odniósł się do swoich ostatnich wulgarnych wpisów na Twitterze. Polityk stwierdził, że nie ma problemów z alkoholem, choć kiedyś miał, ale za swoje wpisy ponownie przeprosił.

Paweł Kukiz w wywiadzie dla portalu Fakt24 przeprosił za swoje ostatnie wulgarne wpisy na Twitterze. W nocy z piątku na sobotę lider ugrupowania Kukiz'15 snuł wizje o "masturbującym się Korwinie" i Jacku Wilku w pończochach.

Kukiz mimo zapewnień, że żałuje tych wpisów, dodał: "A co mam robić w wolny piątek wieczorem, tego nikt mi nie będzie dyktował". Polityk tłumaczył, że wdawał się w dyskusje na Twitterze pod wpływem alkoholu. Twierdzi, że nie odstawił zupełnie trunków, bo "nie ma już z alkoholem problemu".

- Gdybym go miał, byłbym wielokrotnie widywany w stanie nietrzeźwości w ciągu tych trzech lat w Sejmie. Kiedyś, w czasach rock’n’rollowych miałem problem, dziś go nie mam - zapewnił.

Paweł Kukiz odniósł się także do problemów, z którymi zmaga się jego sejmowy klub. W ostatnich dniach z ugrupowania odszedł rzecznik Jakub Kulesza, a Marek Jakubiak zapowiada założenie partii.

- Od lat słyszę, że Kukiz’15 się rozpada. Przypominam, że klub wciąż istnieje. W polityce to normalne, że część posłów wykrusza się z ugrupowań. Tak było w Samoobronie, tak było w początkach działalności Prawa i Sprawiedliwości. Proszę sobie przypomnieć pierwszą sejmową kadencję Kaczyńskiego. Wprowadził do Sejmu czterdziestu paru posłów a pod koniec kadencji została mu połowa. To są naturalne ruchy

- skomentował lider Kukiz'15 w rozmowie z Fakt24.

Paweł Kukiz zostanie w komisji ds. służb specjalnych?

Po twitterowych wpisach Pawła Kukiza rozgorzała dyskusja nad tym, czy polityk powinien nadal być wiceprzewodniczącym komisji ds. służb specjalnych. 

W poniedziałek w porannej rozmowie w Gazeta.pl Adrian Zandberg z Partii Razem stwierdził, że dawanie Kukizowi dostępu do tajnych informacji "chyba nie jest dobrym pomysłem".

- Bo jeśli mamy do czynienia z facetem, który jest wiceszefem komisji ds. służb specjalnych, który ma certyfikaty dostępu do tajnych informacji kluczowych dla bezpieczeństwa państwa i nagle się okazuje, że się nie kontroluje, to znaczy, że problem jest poważniejszy - mówił Zandberg.

O właśnie takie doniesienia Wirtualna Polska zapytała samego Kukiza, także o to, czy rozważa rezygnację z zasiadania w komisji ds. służb specjalnych. "Wielu codziennie się zastanawia, jak za wszelką cenę znaleźć powody, bym jak najszybciej zrezygnował ze wszystkiego" - odpisał na pytania dziennikarza Paweł Kukiz.

Więcej o:
Komentarze (170)
Kukiz tłumaczy się z wpisów na Twitterze. "Nikt nie będzie mi dyktował, co mam robić w piątek"
Zaloguj się
 • cool_matt

  Oceniono 44 razy 42

  ma racje pijaczek . niech chleje cpa i pisze glupoty . niech ci kretyni co na niego glosowali zobacza na kogo glosowali ...lol

 • ami_lii

  Oceniono 41 razy 39

  Jeśli Kukiz zarzeka się że nie ma problemu z alkoholem to znaczy że definitywnie ma.

 • pis_cie_kocha

  Oceniono 37 razy 33

  "A co mam robić w wolny piątek wieczorem, tego nikt mi nie będzie dyktował"

  Ciekawe, że składając rok temu poprawki zaostrzające zakaz handlu w niedzielę, nie miał takich wolnościowych refleksji.

 • Paweł Niewski

  Oceniono 21 razy 19

  Nikt nie szuka powodow, otepialy pijaczyno. Sam odstawiasz taka popeline, ze destabilizujesz bezpieczenstwo narodowe.

 • e.olsen

  Oceniono 25 razy 19

  > "Nikt nie będzie mi dyktował, co mam robić w piątek"

  Pić to trza umieć...

 • tilow3

  Oceniono 22 razy 18

  Pawle! na świecie nie istnieje alkoholik czy narkoman, który przyznałby, że ma problemy z alkoholem czy narkotykami. Dlatego zrozumiałe jest to jak siebie bronisz, ale dla dobra swoich wyborców oraz bliskich przyjmij do wiadomości, że masz ogromny problem który wyraża się niekontrolowanym przez ciebie zachowaniami. Dlatego nie powinno ciebie być w polityce, nie powinieneś być posłem, bo to jednak jest swoiste zobowiązanie. Na muzyka twój charakter pasuje, ale zdaj sobie sprawę, że swoim jestestwem niweczysz dobre imię Polski, i póki czas zrób to co należy...

 • Lech S

  Oceniono 18 razy 16

  Kukiz ma rację! Generalnie problemów z alkoholem nie ma. Małe problemy mogą się pojawiać w niektóre niedziele, ale od czego są stacje benzynowe!

 • pingwinxzy

  Oceniono 21 razy 15

  Nie istnieje coś takiego jak były alkoholik. Jeśli był nałogowcem i dalej pije to jest czynnym alkoholikiem. Alkoholizm to choroba nieuleczalna.

 • cezar85

  Oceniono 16 razy 12

  - tylko ja i wódka decydujemy co będziemy robić w piątek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX