Radny PiS zapłacił za sesję ślubną z publicznych pieniędzy. Jest wyrok, może stracić mandat

Radny powiatu biłgorajskiego Michał F. został skazany na karę więzienia w zawieszeniu za opłacenie swojej ślubnej sesji z kasy lokalnego Ośrodka Sportu i Rekreacji - podaje "Kurier Lubelski". A to oznacza, że radny PiS po uprawomocnieniu wyroku może stracić mandat.

Radny PiS powiatu biłgorajskiego Michał F. usłyszał wyrok 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, ma też 5-letni zakaz pełnienia funkcji publicznych - podaje "Kurier Lubelski".

Mężczyzna miał opłacić w 2013 r. z kasy kierowanego przez siebie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju ślubną sesję fotograficzną. Polityk musi teraz wpłacić na konto OSiR 2660 zł, a także uiścić grzywnę.

Michał F. straci mandat w przypadku uprawomocnienia wyroku. Polityk przekonuje, że jest niewinny, choć na razie nie wiadomo, czy będzie się odwoływał. F. był radnym powiatu w mijającej kadencji, w tegorocznych wyborach ponownie uzyskał mandat, zdobywając 555 głosów.

Prezydent ani marszałek senatu nie pójdą w marszu narodowców 11 listopada. Organizatorzy odrzucili pomysł biało-czerwonego pochodu

Więcej o:
Komentarze (102)
Radny PiS zapłacił za sesję ślubną z publicznych pieniędzy. Jest wyrok, może stracić mandat
Zaloguj się
 • junk92508

  Oceniono 81 razy 77

  Obrzydliwa nagonka lewackich mediów...

  Pieniądze publiczne to narodowe, a narodowe to PiS a Michał F. jest z PiS.

  Więc jemu się to po prostu należało....

 • pan.szklanka

  Oceniono 70 razy 68

  Nie rozumiem. Skoro zabrał z kasy lokalnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, to dlaczego ma zwrócić do kasy lokalnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a nie do Caritas?

 • rybka9915

  Oceniono 37 razy 37

  Kara jest smieszna.
  Za kradziez pieniedzy "panstwowych" powinna byc bezwzgledna kara wiezienia, tak by pisbolszewickie bydlo nie wyciagalo ciagle po nie swoich lepkich zlodziejskich lap.
  Powinno sie zaczac od zlodziejki oborowej szydlo i jej tepego bydla, z kaminskim, blaszakiem, kempa, morawieckim i ziebrem na czele.
  I dozywotni zakaz dostepu do panstwowej kasy. Niech sie bydlo nauczy zarobic na swoje utrzymanie!

 • morsik2

  Oceniono 27 razy 27

  To już się robi nudne. Napiszcie coś o członkach PiS którzy rozdają swoje pieniądze biednym, wspierają niepełnosprawnych albo sieroty, udzielają sie w hospicjach, adoptują odrzucone kalekie dzieci. To by był news a tak w koło jedno i to samo.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 24 razy 24

  Złodziejska mafia pis-dzielców. Rozpanoszyło się tatałajstwo.

 • plobywatel

  Oceniono 24 razy 24

  PIS - wszystkie pieniądze są nasze :( Gliński, rząd, ministerstwa itd, itd...

 • chi-neng

  Oceniono 22 razy 18

  Wszyscy inni w tej sekcie mogą to czynić, to niby dlaczego on nie?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX