Kukiz tłumaczy wulgarne wpisy "utratą kontroli". Kolega z klubu: To powinny sprawdzić służby

Paweł Kukiz odniósł się do wulgarnych wpisów, jakie pojawiły się na jego koncie na Twitterze. Stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem na Twitterze" i zamierza je usunąć.

O wulgarnych wpisach, które pojawiły się na Twitterze Pawła Kukiza, pisaliśmy dzisiaj rano. Kukiz komentując wpisy Jacka Wilka (Wolność) oraz Marka Jakubiaka (Kukiz'15) w niewybredny sposób odniósł się m.in. do odejścia z jego ugrupowania posła Jakuba Kuleszy. W jednym z wątków Jakubiak nazywa Kuleszę swoim "sejmowym synkiem", Kukiz komentuje to następująco: "Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie - ty rodzisz, czy zapładniasz te piękne istoty" - napisał poseł.

Następnie szef ugrupowania zabrał głos w innej dyskusji, dotyczącej współpracy pomiędzy posłami Jackiem Wilkiem, a Markiem Jakubiakiem. "Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela :-) Kto będzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu" - napisał Kukiz [pisownia poprawiona - red.].

Kukiz: Utraciłem kontrolę nad kontem. Zlikwiduje je

Zwłaszcza ten drugi wpis, z oczywistych względów, wywołał na Twitterze falę, głównie negatywnych, komentarzy. Nie spodobał się chyba też samemu autorowi, który dzisiaj usunął post. Polityk wydał również krótkie oświadczenie w związku z tymi "żartami". Poseł stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem". "W związku z sytuacją, że utraciłem kontrolę nad swoim kontem na Twitterze, zmuszony jestem konto zlikwidować, co uczynię jutro o ósmej rano" - czytamy we wpisie.

Tomasz Jaskóła, inny poseł Kukiz'15, zwrócił uwagę w komentarzu, że sprawą włamania na konto powinna zająć się sejmowa komisja. "To można sprawdzić Pawle. Jesteś członkiem Komisji ds. Służ Specjalnych. Włamanie na konto TT powinno zostać sprawdzone przez służby" - napisał Jaskóła.

W niedzielę śpimy godzinę dłużej!

Więcej o:
Komentarze (198)
Paweł Kukiz tłumaczy wulgarne wpisy "utratą kontroli nad kontem"
Zaloguj się
 • kapitan-rzbik

  Oceniono 78 razy 72

  chyba utracił panowanie nad swoim ciałem jak sie nawalił
  pijesz nie pisz !

 • warszawa1967

  Oceniono 54 razy 48

  Kontrolę to on utracił już dawno-nad własnym mózgiem, wprowadzając do Sejmu nazioli.

 • krynolinka

  Oceniono 62 razy 48

  Usuń się z polityki, nawet natychmiast. Nie ma co czekać do ósmej rano. Będzie z tego przynajmniej jakiś pożytek.

 • chi-neng

  Oceniono 36 razy 30

  "utracił kontrolę nad kontem na Twitterze"
  -----
  Wg mnie, zakrawa to raczej na to, że on utracił kontrolę nad swoim życiem a nie nad kontem, z chwilą gdy wystartował dla hućpy do wyborów prezydenckich.

  Ta utrata kontroli ma swoje bardzo konkretne podłoże, i leży, w ‘używkach /zażywkach’ z dawien dawna...
  Żadne usunięcie konta nie zmieni stanu rzeczy, czyli nie zmieni tego kim był, jest i będzie Kukiz.:).

 • pislamabad

  Oceniono 33 razy 29

  Twitterowe konto Pawełka za dużo pije i ćpa, że straciło nad sobą konttolę. Bo to złe, nieokrzesane konto było to konto

 • szympansjera

  Oceniono 31 razy 25

  Prawdopodobnie nie było żadnego włamania (i to ustaliłyby służby specjalne gdyby zlecono im zbadanie tej sprawy), tylko Kukiz znowu zaczął chlać i ćpać, i w stanie upojenia i na haju dorwał się do komputera i wypróżnił się w taki sposób, o jakim poinformowano.

 • freud1

  Oceniono 26 razy 24

  Kolejny z hackowanym kontem. I zlasowanym musgiem (pisownia niepoprawiona).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX