Kukiz tłumaczy wulgarne wpisy "utratą kontroli". Kolega z klubu: To powinny sprawdzić służby

Paweł Kukiz odniósł się do wulgarnych wpisów, jakie pojawiły się na jego koncie na Twitterze. Stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem na Twitterze" i zamierza je usunąć.

O wulgarnych wpisach, które pojawiły się na Twitterze Pawła Kukiza, pisaliśmy dzisiaj rano. Kukiz komentując wpisy Jacka Wilka (Wolność) oraz Marka Jakubiaka (Kukiz'15) w niewybredny sposób odniósł się m.in. do odejścia z jego ugrupowania posła Jakuba Kuleszy. W jednym z wątków Jakubiak nazywa Kuleszę swoim "sejmowym synkiem", Kukiz komentuje to następująco: "Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie - ty rodzisz, czy zapładniasz te piękne istoty" - napisał poseł.

Następnie szef ugrupowania zabrał głos w innej dyskusji, dotyczącej współpracy pomiędzy posłami Jackiem Wilkiem, a Markiem Jakubiakiem. "Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela :-) Kto będzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu" - napisał Kukiz [pisownia poprawiona - red.].

Kukiz: Utraciłem kontrolę nad kontem. Zlikwiduje je

Zwłaszcza ten drugi wpis, z oczywistych względów, wywołał na Twitterze falę, głównie negatywnych, komentarzy. Nie spodobał się chyba też samemu autorowi, który dzisiaj usunął post. Polityk wydał również krótkie oświadczenie w związku z tymi "żartami". Poseł stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem". "W związku z sytuacją, że utraciłem kontrolę nad swoim kontem na Twitterze, zmuszony jestem konto zlikwidować, co uczynię jutro o ósmej rano" - czytamy we wpisie.

Tomasz Jaskóła, inny poseł Kukiz'15, zwrócił uwagę w komentarzu, że sprawą włamania na konto powinna zająć się sejmowa komisja. "To można sprawdzić Pawle. Jesteś członkiem Komisji ds. Służ Specjalnych. Włamanie na konto TT powinno zostać sprawdzone przez służby" - napisał Jaskóła.

W niedzielę śpimy godzinę dłużej!

Więcej o: