Działacz narodowców miał mówić o Tęczowym Piątku. Ale poległ. Przed kamerami rzucił: "Ja pier***"

Prezes łódzkiej Młodzieży Wszechpolskiej próbował przedstawić stanowisko swojej organizacji ws. Tęczowego Piątku. Ostatecznie skapitulował i rzucił przed kamerami "ja pier****".

W piątek w wielu polskich szkołach odbył się Tęczowy Piątek zorganizowany przez Kampanię Przeciw Homofobii. Akcja wywołała sprzeciw wśród zwolenników prawicy. Swoje oburzenie manifestowała m.in. Młodzież Wszechpolska. Szef łódzkiego oddziału organizacji próbował przedstawić jej stanowisko w rozmowie z dziennikarzami. 

Jego wypowiedź wyemitowano w "Faktach" TVN

W naszej ocenie jest to niedopuszczalne. Pod takimi słowami jak tolerancja, nierówność... I równość są, są... Ja pier****...

- próbował mówić Konrad Kamocki. - Niech pan zacznie może jeszcze raz - zasugerował jeden z dziennikarzy obecnych na konferencji. Autorka materiału tak skomentowała jego słowa: - Może dlatego, że organizatorzy protestów nie wiedzą, o co w Tęczowych Piątkach chodzi, tak trudno jest zebrać argumenty.

Inny fragment wyemitowano w "Szkle Kontaktowym" TVN24. Kamocki mówi tam:

Uczniowie będą poddani homopropagandzie. Pod takimi słowami jak tolerancja i równość będziemy mieli, będziemy mieli... Będzie... Będzie...

Tęczowy Piątek to akcja, którą 26 października obchodzą niektóre polskie szkoły. Jej celem jest sprawić, by "młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich".

Na korytarzach placówek tego dnia zawisną tęczowe plakaty, a na lekcjach nauczyciele poruszą temat akceptacji i otwartości na uczniów i uczennice LGBTQI (lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe). Akcja była organizowana już po raz trzeci. Udział w niej zapowiedziało ponad 200 szkół w całej Polsce.

Więcej o:
Komentarze (350)
Działacz narodowców miał mówić o Tęczowym Piątku. Ale poległ. Przed kamerami rzucił: "Ja pier***"
Zaloguj się
 • mark6

  Oceniono 107 razy 97

  Typowy przedstawiciel " młodzieży wszechpolskiej". Kretyn pozbawiony szarych komórek.
  Pomyśleć, że Policja nie może sobie dać rady z tymi bydlakami?

 • tzwpanstwopislamskie

  Oceniono 91 razy 85

  Faszysci przed kamere wytypowali najmądrzejszego ze swoich
  Co byloby gdyby dali najglupszego?

 • fragola50

  Oceniono 72 razy 64

  A trzeba było w szkole uczyć się wierszyków na pamięć, byłoby łatwiej...

 • takaprawda2015

  Oceniono 65 razy 57

  A jak mówię że wszystkie faszystowsko-prawilskie chłopaczki wyglądają na cieplaczków to się ludzie na mnie dziwnie patrzą.

 • le5szek

  Oceniono 58 razy 50

  To, że ci ludzie pisać ani czytać nie potrafią było oczywiste. Myślałem jednak, że potrafią mówić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX