Kolizja kolumny rządowej w Imielinie. Beata Szydło: Drobna stłuczka. Uważajcie na drogach

W Imielinie w woj. śląskim w czwartek doszło do kolizji z udziałem rządowego samochodu, którym jechała Beata Szydło. Była premier na Twitterze napisała: Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko.

W miejscowości Imielin w woj. śląskim w czwartek ok. godz. 13 doszło do "zdarzenia drogowego" z udziałem byłej premier Beaty Szydło - potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl rzeczniczka Służby Ochrony Państwa.

"Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko" - napisała na Twitterze była premier.

Imielin. Kolizja kolumny rządowej z udziałem samochodu z Beatą Szydło

Szydło znajdowała się w jednym z pojazdów jadących w kolumnie. Według RMF FM auta zjechały z trasy S1 i kierowały się w stronę Oświęcimia. W Imielinie pierwszy z samochodów zatrzymał się przed przejściem na pieszych.

Rozbity samochód z kolumny rządowej , którą podróżowała Beata SzydłoRozbity samochód z kolumny rządowej , którą podróżowała Beata Szydło Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl/Michał Pabich/Twitter

Kierowca drugiego auta, w którym jechała była premier, nie zdążył jednak w porę zahamować i doszło do zderzenia. Nikomu nic się nie stało. Uszkodzone są dwa auta należące do rządowej kolumny.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: