Wybory samorządowe. Gowin o spocie PiS straszącym uchodźcami: To był zły spot. Wstydziłem się

Wybory samorządowe 2018. Wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin przyznał, że wstydził się spotu PiS, uderzającego w uchodźców. - Nie wiem, kto o tym zadecydował, to tajniki sztabu wyborczego - powiedział polityk.

Jarosław Gowin przyznał, że nie był zachwycony spotem PiS, który straszył napływem uchodźców w przypadku wygranej PO w wyborach samorządowych 2018.

Wybory samorządowe. Spot PiS o uchodźcach

Gdy PO dojdzie do władzy, to zlikwiduje urzędy wojewódzkie, dzięki czemu wpuści uchodźców, a ci będą gwałcić i zabijać - taki przekaz płynie w nowego spotu PiS. Opiera się jednak na manipulacji. To od rządu - a nie od samorządów - zależy, kto zostaje wpuszczony do kraju.

Jarosław Gowin o spocie PiS: Nie wiem, kto o tym zadecydował

- To był zły spot - powiedział wicepremier "Rzeczpospolitej". - Nie wiem, kto o tym zadecydował, to tajniki sztabu wyborczego. Wstydziłem się - wyznał.

Zdaniem ministra nauki spot był błędem i jedną z przyczyn niższego niż spodziewany wyniku wyborczego PiS. - W każdej kampanii nawet zwycięzcy popełniają błędy - dodał Gowin. Jego zdaniem "ostry i konfrontacyjny" styl polityki PiS jest odrzucany przez część wyborców. 

Budka o wolnym 12 listopada: to będzie święto dla urzędników. PiS bierze odpowiedzialność za chaos

Więcej o:
Komentarze (119)
Wybory samorządowe. Gowin o spocie PiS straszącym uchodźcami: To był zły spot. Wstydziłem się
Zaloguj się
 • mark6

  Oceniono 46 razy 40

  Gowin! Ty gadzie pozbawionym honoru i godności. Ty się czegoś wstydzisz ?Żeby się czegoś wstydzić trzeba mieć poczucie wstydu." Bozia" najwyrazniej ciebie tego pozbawiła męski prostytucie.

 • antropoid

  Oceniono 35 razy 31

  A mnie jest wstyd, że Polską rządzą gowiny.

 • mupetman

  Oceniono 26 razy 24

  Strasznie stresujące jest byciem politykiem Zjednoczonej Prawicy. Albo się człowiek wstydzi (jak przy spocie), albo przynajmniej nie cieszy (jak przy ustawach sądowych). Generalnie ból istnienia na każdym kroku. No ale niczego w zgodzie ze sobą zrobić nie można, bo się skończą frukty, a i wcześniejsze wybory, nie daj Boże, by się przytrafić mogły. No i jeszcze ta totalna opozycja krytykuje z każdej strony. Myślę, że jeszcze na tym posiedzeniu Sejmu powinno się przegłosować specjalny dodatek za pracę w wyjątkowo stresujących warunkach. Dodatek należeć się będzie wyłącznie obozowi władzy, ma się rozumieć.

 • brave48

  Oceniono 26 razy 22

  "popierałem ale nie cieszyłem się ...", Gowin to mam kręgosłup jak dżdżownica...

 • jac ben

  Oceniono 23 razy 21

  "To był zły spot, wstydziłem się... Ale po chwili zdałem sobie sprawę, że przecież nic się nie stało, że dalej jestem przy korycie... I przestałem się wstydzić. Niemniej jednak jakiś dziwny niepokój ściska mi wciąż gardło, za rok znowu wybory, a czas szybko płynie... Przepraszam, muszę kupę..."

 • antropoid

  Oceniono 23 razy 19

  Jak zawsze przypominam - gowin to ten, który strasznie cierpiał będąc ministrem w rządzie PO - ale koryta nie puścił :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX