PiS przegrywa wszystko w Pucku. PKW ma oficjalne wyniki. "Kiedyś za taką przegraną na Sybir i kulka w łeb"

Wybory samorządowe 2018. PKW podała oficjalne wyniki. Kandydaci PiS nie zdobyli żadnego mandatu do rady Pucka. - Kupiłem sobie ulotki, mniej więcej prawda w nich była, a ludzie pani burmistrz wydrukowali biuletyn za pieniądze miasta - żalił się Wp.pl kandydat partii na burmistrza Pucka Marek Rintz. - Wracam do prowadzenia kwiaciarni - wyznał.

PiS przegrało z kretesem w Pucku. W radzie miasta wszystkie 15 mandatów dostaną kandydaci z KWW Hanna Pruchniewska. Sama Pruchniewska zostanie też burmistrzem Pucka (zdobyła ponad 72 proc.). Oficjalne wyniki podała już Państwowa Komisja Wyborcza.

- Kiedyś za taką przegraną to na Sybir i kulka w łeb, ale teraz to mogę powiedzieć: Polacy, nic się nie stało. Wracam do prowadzenia kwiaciarni. Już nie będę startował -wyznał szczerze Wp.pl Marek Rintz, kandydat PiS na burmistrza Pucka (11,41 proc. poparcia).

Wybory samorządowe Puck - wyniki PKW. PiS przegrało przez lokalne media?

- Przegraliśmy, bo ludzie nie chcieli tego naszego PiS - dodał Rintz. - Poza tym nie było wsparcia z góry ani agitacji w kościołach. Kupiłem sobie ulotki, mniej więcej prawda w nich była, a ludzie pani burmistrz wydrukowali biuletyn za pieniądze miasta - dodawał kandydat PiS.

Jego zdaniem PiS przegrało także przez lokalne media. - Są bardzo antypisowskie. Nic dziwnego, że w Pucku zrobił się jeden wielki antyPiS - oceniał Rintz.

Wybory samorządowe 2018. Hanna Pruchniewska znowu burmistrzem Pucka

Hanna Pruchniewska 26 lat pracowała jako nauczycielka. W 2006 r. została radną, a cztery lata później została pierwszą kobietą w historii Pucka, która stanęła na czele Rady Miasta. W 2014 r. jako pierwsza kobieta została burmistrzem Pucka.

PKW jeszcze nie potwierdza. Nieoficjalnie: Sejmik Województwa Pomorskiego dla KO

Według nieoficjalnych jeszcze danych wybory do Sejmiku Województwa Pomorskiego wygrała Koalicja Obywatelska, która wprowadzi tam 18 posłów. PiS zdobył 11 mandatów, PSL 3, a SLD - 1.

Mucha: ludzie boją się mówić prawdę w sondażach

Więcej o:
Komentarze (159)
PiS przegrywa wszystko w Pucku. PKW ma oficjalne wyniki. "Kiedyś za taką przegraną na Sybir i kulka w łeb"
Zaloguj się
 • viaac

  Oceniono 81 razy 81

  Mniej więcej prawda w nich była :D
  Mistrz.
  I zabrakło agitacji z ambon. Haha.

 • pan.szklanka

  Oceniono 47 razy 47

  "... nie było agitacji w kościołach. Kupiłem sobie ulotki, mniej więcej prawda w nich była..."
  To brzmi jak żal, że się na paraolimpiadzie nie zdobyło medalu, bo pomimo że człowiek w pełni sprawny, to koksu nie dowieźli.

 • dziadekjam

  Oceniono 40 razy 34

  "Wracam do prowadzenia kwiaciarni. Już nie będę startował -wyznał szczerze Wp.pl Marek Rintz, kandydat PiS na burmistrza Pucka (11,41 proc. poparcia).
  ========================================================
  Trzymaj się chłopie tej kwiaciarni i specjalizuj się w kwiatach na pogrzeb PiSuaru

 • Marco B.

  Oceniono 33 razy 33

  A niby dlaczego miała by być agitacja w kościołach? To że w przypadku PiSu powoli staje to normą, to nie zmienia faktu, że to patologia. Kościół ma być apolityczny i nie mieszać się do tych spraw. W Polsce niestety już od dawna tak nie jest. A potem dziwią się, że ludzie się od nich odwracają.

 • chi-neng

  Oceniono 31 razy 31

  "Przegraliśmy, bo ludzie nie chcieli tego naszego PiS - dodał Rintz. - Poza tym nie było wsparcia z góry ani agitacji w kościołach."
  -----
  Chociaż JEDEN wyznał nam szczerą prawdę jak wygląda agitacja w wydaniu pisowskim i co ludzie myslą o pisie..., jak bardzo ich chcą...

  I wrocil.... do kwiaciarni ....
  :)

 • chi-neng

  Oceniono 26 razy 24

  Sejmik Województwa Pomorskiego dla KO
  -----
  Gratuluje!

 • dziadekjam

  Oceniono 29 razy 23

  10 lutego 1920 odbyły się w Pucku zaślubiny Polski z morzem z udziałem generała Hallera. Dobrze, że na 100 rocznicę tego wydarzenia Puck będzie "odpisiony"...

 • obywalet

  Oceniono 21 razy 21

  brak agitacji w kościołach - to przyczyna porażki pisiora! niech sobie rządzą w kościołach, ale Polska nie dla nich

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX