Paw這wicz o wygranej Trzaskowskiego: "chuliganeria i zadymiarze liczyli w Warszawie g這sy"

Zgodnie z sonda瞠m exit poll Rafa Trzaskowski zosta prezydentem Warszawy ju w pierwszej turze, zdobywaj帷 54,1 proc. g這s闚 wyborc闚. Krystyna Paw這wicz napisa豉 na Twitterze, 瞠 w taki wynik wybor闚 "nie chce jej si wierzy", a opozycj oskar篡豉 o... dowo瞠nie g這suj帷ych spoza Warszawy.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz napisała na Twitterze, że nie chce jej się wierzyć w przegraną Patryka Jakiego w wyborach samorządowych.

Wyniki wyborów 2018. Pawłowicz: "zadymiarze liczyli głosy"

"Chuliganeria i zadymiarze liczyli w Warszawie głosy" - stwierdziła Pawłowicz na swoim koncie. Dodała też, że "nie ma zaufania do ich uczciwości", a Koalicję Obywatelską oskarżyła o "sprowadzenie do głosowania wielu osób spoza Warszawy". 

Krystyna Pawłowicz stwierdziła również, że na spotkania Patryka Jakiego z wyborcami przychodziło dużo osób, a na spotkaniach Rafała Trzaskowskiego liczebność była "zerowa".  

"Pani poseł, przegraliście te wybory", "Często powtarzane przez Panią słowo... demokracja i proszę nie szukać podstępu" - czytamy w odpowiedziach internautów skierowanych do posłanki PiS.

Wcześniej posłanka Pawłowicz skomentowała wynik wyborów słowami: "Szkoda mi Warszawy moich przodków". Ubolewała również, że miasto, w którym żyli jej dziadkowie pod rządami Rosjan, "odchodzi od patriotycznej tradycji". 

Wyniki wyborów w Warszawie. Trzaskowski wygrywa w pierwszej turze

W wyborach samorządowych 2018 do walki o fotel prezydenta Warszawy stanęło 14 kandydatów. Dwóch z nich było faworytami - Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska) i Patryk Jaki (Prawo i Sprawiedliwość).

Z sondażu exit poll pracowni Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu wynika, że Trzaskowskiego poparło 54,1 proc. głosujących. Drugie miejsce zajął kandydat Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki z wynikiem 30,9 proc. 

Wi璚ej o:
Komentarze (736)
Wyniki wybor闚 2018. Krystyna Paw這wicz o wygranej Trzaskowskiego
Zaloguj si

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX