Wyniki wyborów sprawiły, że Piotr Guział "prawie płakał"? "Się biedaczysko sprzedał, ale fatalnie"

Pierwsza tura wyborów samorządowych 2018 już za nami. Znamy sondażowe wyniki exit poll. Kto jest największym przegranym tegorocznych wyborów? Jednym z kandydatów jest Piotr Guział, który bardzo emocjonalnie zareagował na sondażowe wyniki exit poll Patryka Jakiego w Warszawie.

W Warszawie, według nieoficjalnych wyników exit poll TVN, w pierwszej turze wyborów na prezydenta miasta, wygrał Rafał Trzaskowski, otrzymując 54,1 proc. głosów. Zaraz za nim uplasował się Patryk Jaki, na którego zagłosowało 30,9 proc. mieszkańców Warszawy.

Rafał Trzaskowski wygrał wybory w Warszawie? Piotr Guział "prawie płakał"

Jak na wyniki sondażu exit poll zareagowali politycy PiS? Bardzo emocjonalnie zareagował Piotr Guział, który, jak sugerują Internauci, był bliski płaczu, gdy dowiedział się, że w Warszawie nie będzie II tury.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Piotr Guział największym przegranym tych wyborów? "Taki urok demokracji..."

Mimo że wciąż nie znamy oficjalnych wyników wyborów samorządowych 2018, Piotr Guział jest jednym z największych przegranych. "Większym przegranym od Jakiego jest Guział, który postawił na złego konia i dzisiaj jest dokładnie nikim", "Się biedaczysko sprzedał, ale fatalnie", "Skundlił się to teraz mu przykro" -  to tylko niektóre spośród setek komentarzy na temat powyborczych emocji Piotra Guziała.

Przypomnijmy, że Piotr Guział przez długie lata związany był z partią SLD oraz deklarował poglądy lewicowe. Jednak mimo to zdecydował się na współpracę z Patrykiem Jakim, który chciał obsadzić go w roli wiceprezydenta Warszawy.

Piotr Guział skomentował wyniki exit poll na swoim Twitterze. We wpisie pogratulował Rafałowi Trzaskowskiemu, jednak z jego treści można wywnioskować, że współpracownik Patryka Jakiego jest rozgoryczony wynikami wyborów samorządowych.

Wybory samorządowe 2018. Ewa Kopacz: Zwycięstwo Trzaskowskiego? To będzie świetna prezydentura tego człowieka

Więcej o: