Wyniki wyborów. Osobisty fotograf Dudy o wyniku PiS. "Tak się kończy szczucie na uchodźców"

Osobisty fotograf prezydenta dopatruje się przyczyny wyniku PiS w "szczuciu na uchodźców" i tym, że partia nie chwaliła się w kampanii programem 500 plus.

"Jak się szczuje na uchodźców, których nie ma to się tak kończy. Ludzie lubią pozytywny przekaz, czemu nie było spotów o 500+ które jest?" - zastanawia się na Twitterze Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta Andrzeja Dudy.

Prawo i Sprawiedliwość w środę opublikowało spot wyborczy o wydźwięku antyuchodźczym. Przenosimy się w nim do Polski 2020 roku, kiedy to "agresja i napaści seksualne" ze strony imigrantów są codziennością. Materiał wywołał falę krytyki, również po stronie prawicy.

Wyniki wyborów samorządowych 2018

W wyborach samorządowych 2018 (w głosowaniu do sejmików) zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość z poparciem na poziomie 32,3 proc. - wynika z sondażu exit poll pracowni Ipsos dla TVN, TVP i Polsatu. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska i Nowoczesna) - 24,7 proc. Na podium także Polskie Stronnictwo Ludowe - 16,6 proc.

Teoretycznie PiS wygrało w 10 województwach, ale w części może nie objąć władzy, jeśli KO wejdzie w koalicję z PSL-em. To są jednak sondaż exit poll - na oficjalne wyniki PKW trzeba będzie poczekać kilka dni.

Więcej o:
Komentarze (141)
Wyniki wyborów. Osobisty fotograf Dudy o wyniku PiS. "Tak się kończy szczucie na uchodźców"
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 82 razy 74

  Taki jeden uchodźca, przedstawiciel multi-kulti przegrał z kretesem z Trzaskowskim w Warszawie.

 • pepe310

  Oceniono 53 razy 51

  tu nie chodzi o uchodźców. Tu chodzi o tak nachalną propagandaę, że ludzie w to nie uwierzyli a wręcz chcieli zagłosować przeciw. Spot o uchodźcach był tylko elementem tej nachalnyej propagandy.

 • agab51

  Oceniono 25 razy 23

  Nie chodzi o uchodźców.
  Chodzi o całe to szczycie na ludzi. Ludziom od początku nie podobała się ta farsa i propaganda i wreszcie mogli dac temu wyraz.

 • justas32

  Oceniono 24 razy 22

  Ja tam zawsze głosuję na Balbinę - bo jest postępowym przedstawicielem uchodźców ze wschodu a jego płeć gender jest nieokreślona ...

 • bebestman

  Oceniono 21 razy 21

  Kuba Szymczuk to wczesniej fotograf jakiejś gazetki kościelnej :) Gość Niedzielny czy jakoś tak.

 • vontomke

  Oceniono 24 razy 20

  Do uchodźców potrzeba jakiegoś kryzysu a conajmniej zamachu. Spokojnie, Rosja wam pomoże przed wyborami towarzysze pisowcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX