Wybory samorządowe 2018. Będą zmiany w pogodzie TVP. Przez apel kandydatki PiS z Nowego Sącza

Prezes TVP Jacek Kurski wysłuchał próśb Iwony Mularczyk, kandydatki PiS z Nowego Sącza. Poszło o mapę pogody w Telewizji Publicznej, a dokładnie o to, że brakowało na niej jej miasta.

Dla chcącego nic trudnego - Iwona Mularczyk, kandydatka PiS na prezydenta Nowego Sącza, zaapelowała na Twitterze do prezesa TVP o zmiany w sposobie prezentowania prognoz pogody w Telewizji Publicznej. Jak argumentowała, Nowy Sącz powinien się na nich znaleźć, ponieważ "stanowi centrum ważnego pod względem turystycznym subregionu".

I jak się okazuje, kandydatce w wyborach samorządowych 2018, udało się wywalczyć nie tylko obecność Nowego Sącza, ale też innych byłych miast wojewódzkich. Poinformował o tym sam prezes TVP Jacek Kurski.

W odpowiedzi na prośby z Nowego Sącza podjąłem decyzję by od dzisiaj na regionalnych mapach pogody (Panorama i TVP Info) zostały umieszczone wszystkie byłe miasta wojewódzkie

- napisał Kurski i dołączył nawet wizualizację spełnionej prośby.

Więcej o:
Komentarze (67)
Wybory samorządowe 2018. Zmiany w pogodzie w TVP. Apelowała o to Iwona Mularczyk
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 27 razy 23

  Pani Mularczyk to żona tego Mularczyka z partii dbającej o zwykłych ludzi, któremu widok z okna psuł bezdomny, w związku z czym nasłał na niego gliny?

 • vito60

  Oceniono 20 razy 16

  Instytut Meteorologi ostrzega, w miastach w których PiS nie wygra będzie burza z gradobiciem i znikną z map pogody.

 • jebnelem

  Oceniono 22 razy 16

  Słuszna drogą idziecie towarzyszu Kurski, pogoda musi być wszędzie!

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 15 razy 15

  Może pan Kurski ma lepszą pamięć niż moja, ale tow. Gierek nie utworzył województwa zakopiańskiego, sandomierskiego i sanockiego.

 • vito60

  Oceniono 18 razy 14

  W lubelskiem jest miasteczko o nazwie Cyców, tam też głosują za pissem. Proponuję zmienić Lublin, gdzie piss dostaje lanie, na Cyców. Niech mapa pogody pokazuje preferencje wyborcze obywateli.

 • westgreg

  Oceniono 17 razy 11

  No i niech ktoś powie teraz, że pis nie ma realnych osiągnięć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX