TVP.info próbuje wplatać w taśmy Rafała Trzaskowskiego, mimo że go na nich nie ma. "Dno"

TVP.info opublikowało "podsumowanie" nagrań z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Tym razem próbuje powiązać je z Rafałem Trzaskowskim, który nie pojawia się na żadnej z nich. "Dno" - piszą komentujący.

W październiku w mediach pojawiły się kolejne taśmy z nagraniami rozmów polityków odwiedzających m.in. warszawską restaurację "Sowa i Przyjaciele". W piątek TVP Info opublikowało na Twitterze film, w którym próbuje powiązać z aferą taśmową Rafała Trzaskowskiego, kandydata na prezydenta Warszawy Koalicji Obywatelskiej. 

Taśmy kolegów Rafała Trzaskowskiego

Na Twitterze portalu TVP.info pojawił się film podsumowujący opublikowane dotychczas przez portal nagrania.

W pierwszych kadrach filmu pojawia się kadr z wizyty Rafała Trzaskowskiego w jednym z warszawskich mieszkań. Kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej skleja na nim pękniętą szybę w drzwiach taśmą. 

"A jak z taśmą radzą sobie koledzy Rafała Trzaskowskiego?" - pojawia się napis w podsumowaniu TVP. 

Dopiero wtedy pojawia się zapowiadane podsumowanie taśm opublikowanych przez TVP.info. Następuje seria kadrów, na których pokazane są osoby nagrane podczas afery podsłuchowej oraz cytaty z ich wypowiedzi.

"Kampania PiS na całego"

Film wywołał lawinę komentarzy. Większość komentujących uważa, że portal na siłę chce powiązać Rafała Trzaskowskiego z aferą podsłuchową, mimo że polityk nie pojawia się na żadnej z nich. Zarzucają dziennikarzom, że prowadzą kampanię wyborczą PiS i chcą w złym świetle pokazać kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Widzę, że k***izja prowadzi kampanię PiS na całego. Ile wam za to płacą!!! 
Za każdym razem niżej i niżej, a zdawać by się mogło, że dno już dawno było przebite
Nie jesteście telewizją publiczną - ostatnie tygodnie/dni to wzmożone opluwanie opozycji i wychwalanie pod niebiosa PIS. Wiązanie RT z reprywatyzacją - propaganda z czasów minionych

- komentują użytkownicy Twittera pod filmem. 

Więcej o: