Wybory samorządowe 2018. Kandydat z Łodzi zrobił ulotki z... torebek na psie kupy

Wybory samorządowe 2018. Kandydat na radnego miasta Łodzi z KWW Hanny Zdanowskiej chce psich toalet w mieście. - Takie placyki są w wielu miejscach Europy, nie kosztują zbyt dużo - podkreśla. Swoje ulotki wydrukował na torebkach na psie odchody.

Kandydat do rady miasta Łodzi w wyborach samorządowych Piotr Paduszyński znalazł nietypowy sposób na umieszczenie swoich ulotek wyborczych. Polityk wydrukował je na... torebkach na psie odchody.

"Kto powiedział, że ulotki muszą być niepotrzebne do czegokolwiek innego niż wybory? Poniżej coś dla właścicieli psów i ich sąsiadów" - napisał na Facebooku i zamieścił zdjęcie torebek. W środku są też papierowe łopatki.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Wybory samorządowe 2018 Łódź. Kandydat KWW Hanny Zdanowskiej chce toalet dla psów

Jednak pomysł kandydata ma swoje logiczne uzasadnienie. Paduszyński chce bowiem powstania w Łodzi toalet dla psów - zamierza walczyć o wydzielenie z parków i skwerów placów, gdzie zwierzęta mogłyby załatwiać czynności fizjologiczne.

- Takie placyki są w wielu miejscach Europy, nie kosztują zbyt dużo - mówi kandydat na radnego w rozmowie z "Faktem". - Potrzeba dwóch, trzech drzewek, trochę piasku, ogrodzenia, kosza na śmieci, mógłby też być pojemnik z torebkami na psie nieczystości - tłumaczy.

Wybory samorządowe 2018. Kandydat na radnego Łodzi: Nikt nie chce, by dziecko było umazane psią kupą 

- Sądzę, że to wreszcie w praktyce rozwiązywałoby problem psich nieczystości. Nikt z nas nie chce przecież, by dziecko wracając z zabawy na osiedlowym trawniczku było umazane psią kupą - dodaje Paduszyński.

Piotr Paduszyński startuje z ostatniego miejsca na liście KWW Hanny Zdanowskiej w okręgu nr 6 (Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich).

Kwiatkowski dla Gazeta.pl o taśmach: Sytuacja jest kuriozalna

Więcej o: