Mecenas Kaczyński składa akt oskarżenia przeciw rzecznikowi sztabu Jakiego. "Za haniebne zachowanie"

Jarosław Kaczyński złożył akt oskarżenia przeciw Jackowi Ozdobie, rzecznikowi sztabu Patryka Jakiego. Jak napisał, chodzi o "haniebne zachowanie po debacie na Woronicza 17". Zdaniem Kaczyńskiego, "pan O. popchnął Arkadiusza Szczurka z taką siłą, że pan Arek się prawie przewrócił".

"Złożyłem dziś w imieniu klienta prywatny akt oskarżenia przeciwko Jackowi O., rzecznikowi sztabu Patryka Jakiego za haniebne zachowanie po debacie na Woronicza 17 - pan O. popchnął Arkadiusza Szczurka z taką siłą, że pan Arek się prawie przewrócił" - napisał na Twitterze mecenas Jarosław Kaczyński.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Do zdarzenia doszło w drodze Jakiego i jego sztabu z debaty warszawskiej w TVP w ubiegły piątek. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu. Na poniższym filmie widać, jak Ozdoba popycha mężczyznę stojącego na jego drodze z transparentem.

Wybory samorządowe 2018. Kim jest Jarosław Kaczyński?

Mec. Jarosław Kaczyński to prawnik, który m.in. bronił osób zatrzymanych przez policję podczas protestów przed Sejmem z 20 lipca. Potem pozwał Prawo i Sprawiedliwość za ich spot wyborczy.

Marek Borowski: TVP jest tubą propagandową rządu

Więcej o: