Wybory samorządowe 2018. Nowy sondaż: Hanna Zdanowska wygrywa w Łodzi z ogromną przewagą

Hanna Zdanowska wygrałaby wybory samorządowe 2018 w Łodzi - to wynik nowego sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN. Przewaga Zdanowskiej nad kandydatem PiS jest duża.

Na 62 proc. poparcia może - według najnowszego sondażu - liczyć Hanna Zdanowska. Urzędująca prezydent Łodzi wygrałaby zatem wybory samorządowe 2018 już w pierwszej turze. Jej kontrkandydat, Waldemar Buda, wspierany przez PiS ma w sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 14 proc. głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Urszula Janiak-Niziołek (KWW Tak!) z 3 proc. 

Hanna Zdanowska kontra PiS

Hanna Zdanowska niedawno usłyszała wyrok za poświadczenie nieprawdy. PiS uważa, że w związku z tym nie może ona pełnić funkcji prezydentki Łodzi. W odpowiedzi komitet Zdanowskiej zawiadomił prokuraturę w sprawie takich stwierdzeń Jacka Sasina (PiS).

Wybory samorządowe 2018 już w niedzielę

Wybory samorządowe 2018 odbędą się 21 października. Zobacz też: Jak dopisać się do rejestru wyborców? Dziś ostatni dzień

Więcej o:
Komentarze (306)
Wybory samorządowe 2018. Nowy sondaż: Hanna Zdanowska wygrywa w Łodzi
Zaloguj się
 • tina1180

  Oceniono 60 razy 40

  Brawo Łodzianie! Jesteście fantastycznymi ludźmi, gdyyż wspieracie Waszą Hannę Zdanowską bez względu na to jak ujadają pieski z PiS! Żaden Sasin i Buda nie będzie podważał autorytetu jaki ma w Łodzi pani Hanna Zdanowska. Bardzo lubię Łódź. Przez kilka lat mieszkałam w Waszym pięknym i tolerancyjnym mieście. Trzymam kciuki za Waszą Hanię a i za Was, żeby Wasze miasto piękniało! Jesteście warci tego. Pozdrowienia dla mieszkańców Łodzi!

 • chi-neng

  Oceniono 64 razy 40

  Więc jednak Polska jeszcze całkowicie nie utonęła w tym pisowskim bagnie...
  Dobre wieści od samego rana:).

 • sil.m

  Oceniono 38 razy 30

  Kto z internautów i czy Sasin czytał oświadczenia do banku , skąd trolle wiedzą że są fałszywe? Kto nie spłacił rat pożyczkowych? – może bank nie wziął prowizji? Kto poniósł stratę? Być może …? Za być może nie jest się przestępcą. A tymczasem:
  1/ idol z niepokalanego łona dr prawa A.Duda jedzie na prywatne wykłady do Nowego Tomysla, zarabia 280 patyków a koszty prywatnych przejazdów rozlicza na koszt sejmu / podatników a za ujawnienie sprawy publicznie straszy p.Lisa i Newsveek sądem. Gdzie odbyła się ta rozprawa. Śledczy stwierdzili, że zaginął grafik zajęć – tak samo jak dokumenty w Kancelarii Prezydenta w sprawie uniewinnienia kumpla zięcia prezydenta. W 2014 skazany w Tarnobrzegu na 5tyś zł grzywny i przeprosiny. Kłamstwo to świadczenie nieprawdy,
  2/Student ekonomii Szałamacha w czasie zagranicznych studiów konsumował nienależne dotacje sejmowe
  3/ p.Hofmann i p. Kaczyński [pożyczył150tyś. zł} korzystając z wysokich pożyczek od przyjaciół nie muszą ich zgłaszać w oświadczeniach podatkowych, do skarbówki i jakieś drobne opodatkowanie zapłacić? Tu zachowują się jak osoby które są ponad prawem. Prokurator boi się ? czego?
  4/Jaki był mechanizm wykorzystania środków UE na klimatyzację w SP, jakie kwoty i kto był beneficjentem? Tu sprawę wraz z wysokimi darowiznami gołych i bosych dzieci członków SP zamiótł p.”Zero” pod dywan.

 • 123456789sj

  Oceniono 32 razy 26

  Raz w życiu byłem w Łodzi ale Pani Haniu zagłosowałbym na Panią - sądy w Polsce przestały być niezawisłe nie z powodu złych sędziów ale z powodu chama, który dzięki matołom z Pis-u ma tyle uprawnień, ze może zniszczyć każdego - mały ch..jek, który stał się wielki.

 • mcguirre

  Oceniono 32 razy 22

  Brawo ! Głosujemy przy urnach, nie na Nowogrodzkiej.

 • stemp10

  Oceniono 24 razy 20

  Łódź zawsze była miastem otwartym. PISowska tępota i zacofanie kompletnie do tego miasta nie pasuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX